SESJA 30

CHEOPS - ANIA (30)

Warszawa, 20 marca 2013   
Sesja prywatna z Anną Dolińską metodą indukcji hipnotycznej
Prowadzący: Andrzej Wójcikiewicz

UCZESTNICY: Anna Dolińska, Iwona Stankiewicz, Karol Chmielnicki, Piotr Pełczyński, Andrzej Wójcikiewicz

ANDRZEJ:  Pytanie od Andrzeja Wójcikiewicza
IWONA:  Pytanie od Iwony Stankiewicz
KAROL:  Pytanie od Karola Chmielnickiego
SAMUEL:  Odpowiedź na pytanie za pośrednictwem Ani Dolińskiej


(Po wprowadzeniu Ani w zmieniony stan świadomości)


SAMUEL:
Witam was już teraz. Ania grzecznie niech sobie siedzi w tym rogu pięknego łóżka. Jesteśmy w zupełnie innym miejscu aniżeli proponowałem ostatnim razem, jednak wcale to nie przeszkadza. To miejsce wraz z wami i z istotami, które sprowadziliście na to spotkanie, jest bardzo pozytywne, więc zacznijmy naszą wspólną dla wszystkich sesję. Do ciebie Karolu zwrócę się osobiście na samym końcu. Na początku chcę abyście zamknęli oczy. Popracujemy trochę z wami. Zamkniętymi oczyma spójrzcie innym wzrokiem… Zobaczcie piękny purpurowy kwiat, który do waszego czoła się zbliża. Pozwólcie, aby energia tego kwiatu dotknęła was i piękne przestrzenie w was uruchomiła. Już najwyższy czas, moi kochani, abyście widzieli więcej aniżeli świat, w którym żyjecie jako ciała fizyczne. Możecie otworzyć oczy. Takie drobne inicjacje będą wykonywane za każdym razem, gdy będę spotykał się z wami ja, jak również - inne istoty podczas prelekcji, które wam proponowałem. Uśmiechnijcie się i możemy zaczynać rozmowę. Witam wszystkich i słucham was.

ANDRZEJ:
Witaj Samuelu. Cieszę się, że możemy ponownie rozmawiać przez Anię. Powiedz mi jakich zmian powinniśmy się spodziewać w tym okresie? Dzisiaj jest pierwszy dzień wiosny więc sądzę, że już coś powinniśmy zacząć odczuwać z tego, o czym już kiedyś mówiłeś.


SAMUEL:

Wkraczacie wszyscy w zupełnie inny świat, dużymi krokami dla niektórych ludzi, i nie bójcie się tego. Teraz zwracam się do wszystkich ludzi. Bądźcie otwarci bo zostały ściągnięte zasłony i świat, jak Ania mówi „ten drugi”, zostanie wam niebawem przedstawiony. Konkretnie Andrzeju nie wszyscy jeszcze przeszli do górnego kielicha. Jeszcze wiele ludzi dusi się niepotrzebnie w cienkiej szyjce klepsydry. Jeśli chodzi o zmianę poziomu wibracji ludzi i Ziemi, składam podziękowania nie tylko dla was, ale dla wielu istnień ludzkich, które pracowały piękną, wysoką energią, aby wiele przestworzy na waszej planecie Ziemia, uruchomić. Tak, zgadza się, pole energii, które zostało „niechcąco” wykryte przez ludzi - jest to wasze dzieło, waszej energii, waszej miłości i pracy. Dlatego dzisiaj my z drugiej strony bardzo dziękujemy, chociaż musicie wiedzieć, że wy ludzie - uczycie się miłości. Słucham.

ANDRZEJ:
Dziękuję Samuelu. Czy masz na myśli informacje, które były podane na portalu „Zmiany na Ziemi”, że odkryto nowy pas promieniowania radiacyjnego? Czy to miało coś wspólnego z ceremoniami, które miały miejsce w Egipcie i w Ameryce Południowej?


SAMUEL:

Nie tylko te dwie ceremonie, Andrzeju się do tego przyczyniły. W między czasie odbyło się wiele innych pięknych prac istnień ludzkich na Ziemi, które wysyłały świetliste strumienie. Tak, to jest ta osłona i ona rośnie. I tak będzie się działo jeszcze dalej i dalej. Słucham.

ANDRZEJ:
Dziękuję bardzo. Samuelu czy możesz dokładniej wyjaśnić to, co powiedziałeś na poprzedniej sesji, że wykopaliska w Egipcie zaczną się, gdy ziemia egipska będzie przez was fizycznie odwiedzona. Czy to oznacza, że musimy czekać aż wasze statki kosmiczne pojawią się w Egipcie? Czy rzeczywiście jakieś istoty pozaziemskie wybierają się na Ziemię z „oficjalną wizytą”?


SAMUEL:

Wypatrujecie wszystkiego z nieba, wypatrujecie nas z góry, a to wszystko zacznie się z głębin Ziemi, Andrzeju. Ten temat na razie zostaje oddalony, w kwestii wyjaśnienia jednak, nie terminu zajścia a odkrywania wiedzy. Słucham.

ANDRZEJ:
Dziękuję bardzo. Rozumiem, że ten temat odkładamy na później.


SAMUEL:

Tak.

ANDRZEJ:
Dobrze. W jednej z poprzednich sesji powiedziałeś, że polska ziemia zrobi się o wiele cięższa. Nie będzie potrafiła udźwignąć wilgoci, ciężaru wody w momencie gdy w roku 2013 nastąpią ciepłe dni, czyli gdy przyjdzie wiosna. Czy podtrzymujesz te przewidywania? Czy mają być jakieś powodzie u nas czy coś takiego?


SAMUEL:

Gdy powiem, że będą powodzie, nastąpi strach i obawa w ludziach, a w tym czasie ludzie mają ogromną siłę w swoich myślach. Więc powiem inaczej - ze wszystkim ludzie dacie sobie radę. Słucham.

ANDRZEJ:
Dziękuję. Powiedziałeś również, że później klimat w Polsce będzie bardzo ciepły, wręcz gorący. Czy to znaczy, że Ziemię czeka rotacyjne przesunięcie osi, czy po prostu będzie u nas bardzo gorące lato?


SAMUEL:

Andrzeju, to nie nastąpi od razu, w tym roku. To się rozłoży w niedługich latach. Jednak zapomnicie czym jest słowo śnieg. Proszę pytaj dalej.

ANDRZEJ:
Dziękuję. Teraz mam pytanie od Dawida, jednego z moich korespondentów. Dawid pyta: „Czy to prawda, że w pobliżu kryształowej piramidy na oceanie atlantyckim znajdowała się kiedyś Atlantyda? Z tego co wiem, odprawialiście tam ceremonie i musieliście wiedzieć coś więcej na ten temat”.


SAMUEL:

Nie tylko w tym miejscu znajduje się kryształowa piramida. One są rozstawione symetrycznie w pięknej formie na całej planecie Ziemia. Grupa ludzi będzie organizowana, aby przejść do kolejnych punktów na Ziemi. Tropem tak zwanej Arki Przymierza zostanie wszystko przesunięte i odwrócone, aby wróciła harmonia, miłość i spokój na waszej planecie Ziemia. Chcecie wiedzieć konkretnie w jakim miejscu znajdują się punkty na oceanie? A ja zapytuję - po co wam to? I tak tego nie wydostaniecie. Zbliżając się do niektórych miejsc, ludzkie ciała życie stracą. Więc, nie pchajcie się w miejsca dla was niepowołane. Nie mówię tego aby straszyć, jednak proszę abyście nie bawili się nieczystymi energiami.  Do pracy, zabiegów, inicjacji dla Matki Ziemi będą przywoływani kolejni kapłani. Jednak ten temat w tym roku nie będzie wiele razy poruszany. W tym roku wasza Planeta musi zakwitnąć jak lilia, która wysyła złoty pył do wszechświata. Słucham.

ANDRZEJ:
Dziękuję bardzo. Pytanie od Krzysztofa z Suwałk: „Nie poruszyliście dotychczas na sesjach sprawy śladów chemicznych. Nad Polską jest rozpylane aluminium od 9 lat. Chociaż badań nad zachorowalnością z tego powodu nikt nie prowadzi, to jednak naukowcy niemieccy pozwali do sądu rząd. Czy w Polsce są podobne zagrożenia?”


SAMUEL:

Człowiek człowiekowi wrogiem czasami bywa. We własnych interesach - życia ludzkiego pozbywa. Te zagrania na poziomie ludzkim nie są pochwalane przez nas z góry. Na dzień dzisiejszy potraficie się chronić. Jednak zastosujcie znane wam kształty, energie jako Merkaby w pobliżu miejsc, w których żyjecie. One rozproszą wszystko, co niekorzystne dla zdrowia fizycznego. Słucham.

ANDRZEJ:
Dziękuję Samuelu. To jest ochrona na poziomie energetycznym. Czy jest coś, co na poziomie fizycznym może oczyścić nasze organizmy z tych zatruć, które już nam zaaplikowano?


SAMUEL:

Na przemian mogę wymieniać: kryształ – złoto – kryształ - złoto… Są to ważne czynniki w organiźmie ludzkim. Andrzeju pytasz o formę fizyczną, ale najważniejsza jest energia z góry jako pożywienie, jako pokarm, jako światło. Wy wszyscy jesteście bardzo silni w sobie, ale o tym zapomnieliście chyba. To jest temat Andrzeju bardzo ważny do prelekcji. Z ludźmi będą się działy „cuda”, jak wy to nazywacie. Ale w waszych możliwościach jest to normalne. I pomagajcie sobie wszyscy razem. Słucham.

ANDRZEJ:
Dziękuję bardzo. Pytanie od Wiesława: język polski jest chyba ważnym językiem skoro na złotych prętach prosiłeś aby umieścić napis w języku polskim. Jest bardzo bogaty i piękny. Jak można więc zapobiec temu, że w tej chwili jest tak bardzo zaśmiecany obcymi wyrażeniami i określeniami, szczególnie z języka angielskiego?


SAMUEL:

Wiesławie, sam przyznaj się na dzień dzisiejszy, jak ty teraz czynisz? Niby drażni ciebie to, co przedstawiasz w zapytaniu, a sam promujesz to wszędzie. Niech nie kłóci się to z tobą, to wtedy nie będzie tobie to przeszkadzać. Jeśli chodzi ogólnie, tak, język polski na długo w dziejach historii ludzkiej pozostanie jako język błogosławiony. To zrozumieją dalsze pokolenia. Słucham.

ANDRZEJ:
Dziękuję bardzo. Samuelu, jakie znaczenie ma wybór nowego papieża z Argentyny? Czy cokolwiek zmieni się w Kościele Katolickim?


SAMUEL:

Wszyscy liczą na zmiany i będą to zmiany pozytywne. Będzie odpuszczenie przez Kościół twardych zasad. Będzie większa wolność, a górować będzie miłość. Jednak papież obecny odsłaniać będzie bardzo jasne karty. Ale musicie wiedzieć, z czterech stron świata będzie nakładane na niego - ciemna energia, ciemne karty. Chociaż na dzień dzisiejszy, ludzie to zupełnie inaczej odbierają. Bądźcie dobrej myśli. Ta osoba, ta dusza to nie jest przypadek. Słucham.

ANDRZEJ:
Samuelu, pytanie od Pauliny: czy jest jakaś różnica między jajami macierzy a kulami świetlistymi? Czy to jest to samo?


SAMUEL:

Jaja macierzy, które będą tworzone, są pozytywną energią, więc można interpretować jako świetliste kule na poziomie energii. Jednak kule macierzy, to jakby dom dla pięknych dusz, zawieszony między dwoma światami. Ten temat będzie poruszany bliżej wyprawy w roku przyszłym. Słucham.

ANDRZEJ:
Oczywiście Samuelu będziemy o tym pamiętać. Teraz jeżeli chodzi o wolne energie, czy te dwa projekty, czyli Gaz Browna i Silnik Wiatrowy. Czy poza tymi dwoma projektami, coś jeszcze sugerujesz by wprowadzić w Polsce?


SAMUEL:

Jesteście na bardzo szerokiej i dobrej drodze…

IWONA:
Witaj Samuelu, dziękuję, że mogę tutaj dzisiaj być w tym zacnym towarzystwie… i was istot duchowych i nas ludzi… Chciałam zapytać, czy możesz mi powiedzieć - jak ta energia, ta nowa energia, która została wygenerowana, która jest wokół Ziemi, która została teraz odkryta - w tej chwili, jak ona działa na Ziemię i na ludzi?


SAMUEL:

Iwonka, poziom wibracji Ziemi i wszystkich punktów czakramów ziemskich bardzo szybko i mocno wzrasta cały czas i chociażby ludzie po stronie przeciwnej, którym wcale nie zależy na wzroście świadomości Ziemi i ludzi, nie są w stanie już tego zatrzymać. Zrobiliście piękną pracę i wierz mi Iwonko, że jest to bardzo mało powiedziane. Wasze ludzkie umysły nie ogarniają tego jak wielką energię z waszych serc zdołaliście wytworzyć. Ta osłona pracuje i rośnie dalej. Ziemia wibruje, a wraz z Ziemią ludzie i ich świadomość. Ważne jest w tym momencie aby ludziom zagubionym pomagać. Dlatego proszę otwórzcie się na prelekcje. Bardzo przykro jest nam patrzeć jak ludzie sami odbierają sobie życie ludzkie. Jak ludzie wpadają w popłoch i nie rozumieją swoich reakcji ludzkich, umysłowych i po prostu odchodzą. Musicie to zatrzymać. Jest to apel do wszystkich ludzi, aby kochać drugiego człowieka i zawsze jemu pomagać. Słucham.

IWONA:

Dziękuję. Samuelu czy mógłbyś jeszcze zwizualizować dla osób, które nie bardzo to czują albo widzą, w jaki sposób powinny pracować dla siebie z kształtem Merkaby, jak siebie chronić poprzez Merkabę?


SAMUEL:

Wystarczą czyste intencje. Dla ludzi, którzy jeszcze nie potrafią zobaczyć wystarczy praca z kryształami. Usiądźcie sami, spokojnie w pokoju, w trójkącie z kryształów specjalnie dla was. Resztę energii kryształowej umieścić proszę nad głową i pod sobą, aby utworzyły się dwa przenikające się trójkąty. Górny i dolny - są ogromną energią i ta energia płynie przez całe ludzkie ciało. Skupcie się na kolorach, na zapachach, na odczuciu energii i miłości. A ten kształt będzie promieniować i pracować nie tylko dla was, ale dla wszystkich ludzi, roślin, natury, zwierząt. To jest takie cudowne, ale musicie sami to poczuć. Andrzeju, prośba do ciebie, ale sam zdecydujesz -  prowadź taką medytację dla ludzi na kursie Silvy. Spróbujesz?

ANDRZEJ:
Jaką medytację masz na myśli Samuelu? Medytację z kryształami?


SAMUEL:

Ustawienia człowieka w świetlistej Merkabie. Jeśli ktoś potrzebuje fizyczności w formie kryształów, niech sam je przyniesie, bo zapewne dobrze się z nimi poczuje. Umysł jest silny, energia jest silna i człowiek sam jest w stanie wytworzyć świetlistą Merkabę, czyli osłonę dla wzrostu jak również dla ochrony przed tym, co niepotrzebne. Słucham.

ANDRZEJ:
Rozumiem, że taką medytację można zrobić pod koniec kursu?


SAMUEL:

Proszę bardzo.

ANDRZEJ:
Samuelu, mówiłeś, że chciałeś porozmawiać z Karolem…


SAMUEL:

Tak, Karolu, z tą Anią leżąca na tym łożu, będziesz miał jeszcze dużo wspólnego. Jednak to odbędzie się dopiero, gdy miną ziemskie trzy lata. Wtedy to wszystko pięknie zakwitnie dla ludzi. Dziękuję za twoje przybycie na dzisiejszą sesję.

KAROL:
Dzięki.


SAMUEL:

Kochani, przed Anią i Piotrem daleka droga, więc pozwólcie, że opuszczę ciało Ani.

ANDRZEJ:
Samuelu, jeśli można tylko jedno pytanie?


SAMUEL:

Słucham.

ANDRZEJ:
Te spotkania, te sesje o które prosisz oprócz wolnych energii jakie jeszcze tematy powinny zawierać?


SAMUEL:

Odżywianie, zdrowie, energia, świat z istotami świetlistymi. Nie bierzcie pod uwagę sztywnego tematu UFO.  Nie wgłębiajcie się w te tematy.

KAROL:
Edukacja ewentualnie jeszcze?

SAMUEL:
Cały czas Karolu w tym temacie to się kręci. Andrzeju cierpliwości, wszystko będzie na bieżąco podpowiadane. Dziękuję wam w dniu dzisiejszym. Kocham was wszystkich i do zobaczenia ponownie za miesiąc.

WSZYSCY:
Dziękujemy.

(Wyprowadzenie Ani ze zmienionego stanu świadomości)
Kontakt

BIURO: 04-216 Warszawa,
ul. Biskupia 38,
tel/fax: 022 / 879 81 62
[email protected]

PROJEKT CHEOPS

[email protected]

Our partners:
The Hungarian Leela Foundation
www.nadzsal.com

 

Projektowane stron internetowych
www.brigi.pl
 


 

 

 Books about the Cheops Project


 

 

             Publisher