WARSZTATY ORGANIZOWANE PRZEZ FUNDACJĘ WSPIERANIA BADAŃ NAD UJAWNIANIEM WIEDZY STAROŻYTNEJ I WSPÓŁCZESNEJ “MĄDROŚĆ NARODÓW”Poniedziałek, 12 maja 2014 roku w Warszawie
, godz. 18:00 – 21:00 (wstęp wolny)
Miejsce spotkania: Warszawa, ul. Żurawia 47
Sala Domu Spółdzielczości Pracy
ORGANIZATOR: Fundacja „Mądrość Narodów”, Biuro Główne
tel. 22/879-8162Tematyka:    ZDROWIE


Będzie to kolejne spotkanie z cyklu planowanych prelekcji organizowanych przez Fundację „Mądrość Narodów”, dotyczących spraw związanych z tematyką: ZDROWIA, WOLNYCH ENERGII, NOWYCH TECHNOLOGII i BADAŃ W EGIPCIE.


Program spotkania:


18:00 – 18:15   Andrzej Wójcikiewicz:  Omówienie obecnych działań Fundacji “Mądrość Narodów”, informacji o sytuacji w Egipcie, sprawy wolnych energii, oraz   przedstawienie prelegentów

18:15 – 19:30  Beata Peszko:  Prezentacja: "PRIMUM NON NOCERE” (Przede wszystkim nie szkodzić). Czy reguła ta dalej obowiązuje?

19:30 - 19:45  Przerwa
19:45 – 20:45  Anna Dolińska:  Medytacja z Istotami Światła i sesja uzdrawiania.

20:45 – 21:00  Pytania i dyskusja


Informacje o prelegentach:


    Beata Peszko jest absolwentką Wydziału Farmacji gdańskiej Akademii Medycznej. Mieszka w Hanowerze, w Niemczech, gdzie prowadziła prywatną aptekę. Jako farmaceuta zna doskonale prawa rządzące współczesną medycyną, jeśli chodzi o stosowane środki medyczne.  Przez wiele lat zmagała się z chorobą (SM) doskonaląc się jednocześnie w kierunku niekonwencjonalnych metod leczenia oraz technik samokontroli umysłu Metodą Silvy. Wypracowała swoje własne metody walki z chorobą, którymi podzieliła się z czytelnikami w swojej pierwszej książce p.t.: ”Powrót do życia”.
     Jej ostatnia książka p.t.: ”Witaminy, mój sposób na zdrowie”, będąca wynikiem wielu lat pracy, opisuje wiele terapii witaminowych pomocnych w zapobieganiu, leczeniu oraz łagodzeniu objawów wielu chorób, także tych uznawanych za nieuleczalne jak np. SM. Autorka zwraca także uwagę na jałowość współczesnego pożywienia, konieczność suplementacji, nowe odkrycia naukowe jak np. potwierdzona teoria prof. Bruca Liptona, Koncept Medycyny Komórkowej oraz możliwości leczenia raka proponowane przez dra Matthiasa Ratha, uznawanego za wielkiego znawcę medycyny niekonwencjonalnej.
    Głównym celem autorki jest pokazywanie możliwości pomocy samemu sobie w przypadku wielu chorób oraz szerzenie wiedzy wynikające z ponadczasowego wskazania lekarza z Kos, Hipokratesa: „Mądry człowiek powinien wiedzieć, że ZDROWIE jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się jak sam może leczyć swoje choroby”.

Beata Peszko jest autorką następujących książek:
•    „Powrót do życia czyli o stwardnieniu rozsianym i chorobach nowotworowych inaczej“
•    „Stwardnienie rozsiane. Jak odnalazłam nadzieję i drogę ku zdrowiu”
•    „Witaminy, mój sposób na zdrowie”
 
W przygotowaniu: „Stop alergiom”, „Nasz przyjaciel Silva“

    Anna Dolińska jest założycielką i jedną z fundatorek Fundacji “Mądrość Narodów” oraz członkiem Zarządu. Jej niezwykły talent przejawia się w umiejętności kontaktu z „drugą stroną”, czyli ze światem duchowym dzięki czemu jest niezwykle ciekawym źródłem informacji i inspiracji dla osób, które są otwarte na tego rodzaju wiedzę.
    Andrzej Wójcikiewicz – Prezes Fundacji „Mądrość Narodów”, organizator spotkania w Warszawie z ramienia Fundacji, autor książek: „Gołębica”, Przebudzenie Cheopsa”, „W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu” oraz „Metoda Silvy w Polsce – prawdziwe historie absolwentów”.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH – WSTĘP WOLNY

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM PREZENTACJI BEATY PESZKO:

"PRIMUM NON NOCERE” (Przede wszystkim nie szkodzić) – Czy reguła ta dalej obowiązuje?   


1.    Właściwa diagnostyka mająca na celu znalezienie przyczyny choroby. Celowe leczenie powinno usunąć przyczynę choroby a nie zaleczać jej skutki.

2.    Rola naturalnej suplementacji i konieczność jej stosowania. Witaminy naturalne a syntetyczne.

3.    “Choroby na sprzedaż” - czyli co należy wiedzieć na ten temat, aby móc świadomie wpływać na stan swojego zdrowia.

Kontakt

BIURO: 04-216 Warszawa,
ul. Biskupia 38,
tel/fax: 022 / 879 81 62
[email protected]

PROJEKT CHEOPS

[email protected]

Our partners:
The Hungarian Leela Foundation
www.nadzsal.com

 

Projektowane stron internetowych
www.brigi.pl
 


 

 

 Books about the Cheops Project


 

 

             Publisher