Kontakt

BIURO:
04-216 Warszawa
ul. Biskupia 38
tel/fax: 022 / 879 81 62
[email protected]

PROJEKT CHEOPS:
[email protected]


Nasi partnerzy: 
Księgarnia internetowa
z nagranymi sesjami
Lucyny Łobos

www.ksiegarniaszkolna.eu

 

CHEOPS  97

NEW YORK, USA,  14 luty 2009

Sesja metodą chanelingu telepatycznego 97

UCZESTNICY: Lucyna Łobos , Bill Brown, Marek Ejtminowicz oraz Publiczność przybyła na spotkanie

PYTANIE: pytanie od Publiczności zadane przez Marka Ejtminowicza

EN-KI: odpowiedź na pytanie za pośrednictwem Lucyny Łobos

 

EN-KI:

Witajcie tutaj w tym mieście Nowy Jork. Ja, En-Ki, po długiej przerwie nie bycia tu w Ameryce powróciłem ponownie po to, żeby się wami opiekować. Nie będę przedłużał czasu i chciałbym już rozpocząć odpowiadać na wasze pytania. Zatem, słucham pierwszego pytania.

PYTANIE:

Witaj kochany ojcze. Mamy dzisiaj dużo pytań, ale na początku chciałbym przekazać tobie nie pytania, ale pewne informacje, które mam tutaj na kilku kartkach. Wybrałem jedno. Witaj kochany przyjacielu En-Ki. Dziękujemy, że po raz kolejny, po tak długiej przerwie zaszczyciłeś nas swoją obecnością. Dziękujemy za twoją pomoc i wsparcie jakiego nam udzielasz.

EN-KI:

Może dwa słowa - na to „dziękuję” powiem. Każdy jest „łasy” na miłe słowa i my też. Wsparcie jest i będzie. Taka jest moja rola wobec was istot ziemskich do samego końca i potem też po roku dwunastym, ale następne lata będą już innymi latami, gdzie miło będzie doskonalić rodzaj ludzki. Słucham.

PYTANIE:

A teraz pierwsze pytanie. Czy żyje na Ziemi inkarnacja En-Ki?

EN-KI:

Nieświadoma jesteś istoto ludzka. En-Ki to właśnie ja, Opiekun Ziemi, istota duchowa. Nie mógłbym jednocześnie - żyć na Ziemi, inkarnować się i żyć jako człowiek i jednocześnie być duchem zarządzającym całą Ziemią. Więc, odwołuję ciebie do przeczytania sesji, a dowiesz się więcej na temat En-Ki. Słucham.

PYTANIE:

Czy odnajdą taką osobę, która niesie w sobie czysty kod DNA Stwórcy?

EN-KI:

Każdy z was siedzący tutaj, chodzący po Ziemi, ten pierwiastek boski w sobie posiada. Trzeba tylko zobaczyć ten pierwiastek boski i „wyciągnąć go na światło dzienne”. Zaszczepić nim swoje serce, nie szukać gdzieś kogoś - kto ten pierwiastek posiada. Spojrzyj na osobę siedzącą obok ciebie. Obejrzyj się do tyłu, spojrzyj do przodu. Każdy posiada ten sam pierwiastek boski. Słucham.

PYTANIE:

Dlaczego dochodziło do kataklizmów na Ziemi pomimo tego, że dysponowali tamci ludzie wspaniałymi zabezpieczeniami, jakimi jest zespół Piramid? Dlaczego one nie zadziałały - tylko był potop, oraz inne trudne wydarzenia - typu zalanie Atlantydy? Dlaczego to - ich uruchomienie w niczym nie zabezpieczyło ludzi i Ziemi? Czy więc - one naprawdę służą za zabezpieczenie przed kataklizmem, a może mają zupełnie inny cel?

EN-KI:

No cóż… Następna osoba powinna przeczytać wszystkie sesje. Ponad 12 tysięcy lat temu nie było jeszcze Piramid. Była tylko Atlantyda i planeta, która została wytrącona ze swojej orbity. Planeta o nazwie Nibiru. To ponad 12 tysięcy lat temu po tej katastrofie kosmicznej, którą spowodowała planeta Nibiru, doszli do wniosku, że drugi raz - taka katastrofa nie może się powtórzyć, a Piramidy – dokładnie mówiąc – zaczęły być budowane ponad 6 tysięcy lat temu, zwłaszcza ta główna Piramida zwana Cheopsa, ten główny agregator, który ma być uruchomiony. Więc, zanim będzie można dyskutować ze mną, trzeba będzie zasięgnąć informacji u źródła, czyli w tych przekazach, które są przeze mnie podawane. Słucham.

PYTANIE:

Jaki jest obecnie poziom świadomości ludzi na Ziemi? Czy osiągnęliśmy poziom rozwoju duchowego, który umożliwi nam przejście bez komplikacji w wyższe wibracje?

EN-KI:

I tutaj gdyby był czas, odwołałbym ciebie istoto do sesji osobistej, bo mogłaby być to długa, ciekawa dyskusja. Czy ludzie osiągnęli wystarczający stopień rozwoju duchowego, na tyle są gotowi do przejścia w następny wymiar? Mogę tylko powiedzieć to, co jest na dzisiejszy czas. „Serce się kroi z żalu” nad tą ilością rozwiniętych duchowo istot ludzkich. Resztę - dopowiedz sobie sama. Słucham.

PYTANIE:

Co jest ważniejsze? Rozwój ludzkości przez jej wolną wolę, czy „hodowla” przez narzucenie im zakazów i nakazów, czyli oprogramowania ich istnienia.

EN-KI:

Zawsze - wykorzystanie wolnej woli. I to było szanowane - było, jest i będzie przez nas istoty duchowe, ci którzy zarządzają Ziemią. A jeśli już, to Lucyna jest tylko kanałem, pośrednikiem i przekazuje nasze informacje, wykonuje nasze polecenia. Nikt nikogo nie zmusza do posłuszeństwa. Zawsze mówimy - wykorzystajcie wolną wolę. Słucham.

PYTANIE:

Jaką pewność możemy mieć, że wiedza ukryta w Labiryncie trafi do wszystkich, a nie do rąk tych, którzy chcą nią manipulować?

EN-KI:

Tak naprawdę - żadnej gwarancji nie ma, ale druga prawda jest taka, że Misji Ratowania Ziemi - nie zależy tak bardzo na Hawarze, jedynie na rozpoczęciu prac w Gizie. Hawara miała być tylko punktem zaczepienia, „przystankiem warunkowym” do uzyskania zezwolenia. Potwierdziło się w Hawarze wiele rzeczy, dlatego to - zezwolenie na Gizę jest prawie wydane. Jeśli to trafi do waszej świadomości to mogę powiedzieć - od ponad stu lat w Gizie nikt nie dostał zezwolenia na prace wykopaliskowe na Płaskowyżu i to o czymś świadczy. Słucham.

PYTANIE:

Czy wolno nam dokonywać transplantacji organów, ale jeżeli tego dokonamy - to jakie mogą być tego konsekwencje?

EN-KI:

Nie dokładnie przebadany organ może być odrzucony przez organizm. Zawsze niesie to za sobą niebezpieczeństwo, ale jeśli chodzi o ratowanie życia bliskiej osoby - to robi się wszystko, żeby chociaż na krótko, ale przedłużyć życie. Słucham.

PYTANIE:

Drogi En-Ki. Proszę o wytłumaczenie mi - co to są czarne dziury w kosmosie i jaką spełniają rolę?

EN-KI:

Czarna dziura powstaje wtedy, kiedy ginie któraś z gwiazd lub planet. „Wsysa” jak odkurzacz to, co pojawi się na jej drodze. Czyli, może spełniać rolę - czyściciela, który oczyszcza tą część kosmosu, gdzie znajduje się czarna dziura. Jest to niebezpieczne w kosmosie, dlatego wszyscy boją się tych czarnych dziur. Słucham.

PYTANIE:

Jak wysyłać miłość do innych ludzi?

EN-KI:

Kieruj się sercem, kieruj się rozumem. Nie potrzeba „wielkich formułek” do tego żeby wysłać miłość drugiemu człowiekowi. Co dajesz - to otrzymujesz. Takie jest odwieczne prawo kosmosu, gdzie główną rolę pełni miłość. Więc daj - a nie pytaj. Słucham.

PYTANIE:

Drogi En-Ki. Dlaczego tak nagle zniknęła cywilizacja na Machu Picchu?

EN-KI:

Nie zniknęła. Przecież - ta sama cywilizacja peruwiańska jest do tej pory. Teraz nazywają się „Peruwiańczycy”, kiedyś nazywali się „Inkowie”, tylko tyle się zmieniło. A od tysiącleci właściwie ich życie toczy się tak, jak się toczyło. Tak jakby czas zatrzymał się w miejscu. Słucham.

PYTANIE:

Kto wybudował i po co białą piramidę w Chinach o wysokości 300 metrów?

EN-KI:

Nie tylko w Chinach. Mógłbym wyliczać więcej takich miejsc gdzie są wybudowane takie piramidy. Jeśli nie pod piramidą, to w piramidzie - znajdują się te urządzenia energomagnetyczne. Jest cała siatka geopatyczna na Ziemi połączona z główną Piramidą w Gizie. Jedna Piramida w Gizie nie ochroni Ziemi, ale - kiedy jedna główna zostanie uruchomiona, cała sieć energetycznie się uruchomi. I wtedy dopiero powstanie zabezpieczenie energetyczne wokół Ziemi na czas przelotu Planety X. Potem to zabezpieczenie zostanie, będzie służyć już w innym celu, dla dobra ludzkości. Słucham.

PYTANIE:

Kim jest istota zwana Ra, z jaką misją przybyła na Ziemię i dlaczego inkarnowała się w ziemskiej trzeciej gęstości, skoro pochodziła z pogranicza szóstej i siódmej?

EN-KI:

Każdy ma prawo przyjść na Ziemię po to żeby się inkarnować i przeżyć jakiś czas. Jezus też przybył z siódmego powiedzmy wymiaru, poziomu, i jakoś nikt z was o to nie ma pretensji, został przyjęty. Nagle - Bóg Ra, który poprzez naczytanie się różnych publikacji, nie każdemu pasuje do tego schematu historycznego. Dlatego - ja raz jeszcze powtarzam, każda istota duchowa ma takie samo prawo inkarnować się i być na Ziemi. Słucham.

PYTANIE:

Kim jest Anastazja – pustelnica z Syberii? Co to jest za istota? Czy możliwe są do zrealizowania jej plany stworzenia na Ziemi rodowych osad, kiedy to mogłoby nastąpić?

EN-KI:

Jest to kobieta „z krwi i kości”, wychowana w tajdze syberyjskiej przez dziada, pradziada, ludzi, którzy zajmowali się szamanizmem, i którzy żyli zgodnie z naturą, a w tajdze - to nie trudno żyć zgodnie z naturą. Anastazja poprzez swoje przekazy, wizje - chciałaby wprowadzić na Ziemi już „raj”, ale do stworzenia tego raju potrzebny jest czas, który będzie liczony od rozpoczęcia się roku trzynastego. Bóg też tak powiedział, że stworzy Ziemię - rajską planetą i to się stanie, ale póki co, to trzeba istoty ludzkie nauczyć cierpliwości. Na ten „raj” trzeba sobie zapracować i Anastazja też będzie wprowadzała w życie swoje wizje jakie otrzymuje, ale jeszcze nie teraz. Słucham.

PYTANIE:

Czym jest starożytna nauka wiedzy zwana Huną, skąd się wywodzi i jakie niesie ze sobą przesłanie?

EN-KI:

Takie same przesłanie niesie - jakie ja wam daję od wielu lat. I ani Huna w swych przekazach, ani ja, ani inne istoty duchowe tak naprawdę - u większości istot ludzkich nie zostaliśmy przyjęci. Co nawet można „naocznie” stwierdzić w przypadku Jezusa, który był fizycznie na Ziemi, był między ludźmi, ludzie kochali Jezusa i mimo wszystko - wystarczył jeden „incydent”, Jezus został odrzucony, nawet przez tych, którzy go kochali. Więc, proszę spojrzeć - ile nauki jeszcze trzeba włożyć w nauczanie istot ludzkich, nie wszystkich, bo tutaj bym nieprawdę powiedział, ale - ilu potrzebuje jeszcze tego przebudzenia, bo teraz śpicie. Słucham.

PYTANIE:

Kochany En-Ki. Czy mógłbyś wyjaśnić mechanizm ekonomiczny jakim posługuje się rząd amerykański występując o kolejne wsparcie dla podupadających firm, nie pogłębiając jednocześnie dalszego zadłużenia państwa. Co dalej będzie się działo z takim państwem i jaka jest jego gospodarcza przyszłość?

EN-KI:

Mam się „w politykę zabawić”, czyli roztoczyć przed wami świetlaną przyszłość, świetlane jutro przy nowym Prezydencie. Muszę was rozczarować, nic takiego się nie wydarzy i to do dwunastego roku, przeciwnie - kryzys się jeszcze bardziej powiększy. Przekładanie „papierków” zwanymi dolarami, czy pieniędzmi - nie uzdrowi gospodarki. To, co się nazywa gospodarką tak naprawdę runęło, ten kolos zwany Ameryką był zbudowany na fundamentach z piasku, ale nie tylko Ameryka, bo to dotyczy całego świata. Słucham.

PYTANIE:

Czym jest monoatomowe złoto, tak zwane - „biały proszek złota” wytworzony ostatnio przez polskiego wynalazcę, w porównaniu z tym spożywanym przez Białych Braci i faraonów? Jakie są korzyści z przeprowadzenia 40-dniowej kuracji zalecanej przez producenta?

EN-KI:

Ogromne są korzyści, bo to białe złoto było spożywane przez bogów. W tej chwili wyprodukowanie tego proszku białego złota pochłania mnóstwo czasu, energii i pieniędzy, bo jest produkowane metodą chemiczną. Trzeba by się było dostać do pokładów „białego złota żywego”, tam gdzie jego jest najwięcej, czyli w Egipcie, w Hawarze, w Labiryncie. I wtedy można wydobywać to białe złoto i spożywać. Na dzień dzisiejszy - na przeciętną sakiewkę, nie stać będzie was na zakupienie białego proszku złota. A, korzyści są przeogromne dla organizmu – zdrowie, siła, witalność, długie lata życia. Czegóż można więcej oczekiwać dla istot ludzkich żyjących za Ziemi? Słucham.

PYTANIE:

Jak będzie wyglądało przejście fizyczne Ziemi i zamieszkujących ją istot z trzeciego do czwartego wymiaru? Czy rzeczywiście ci ludzie, którzy nie mogą „przejść” będą musieli umrzeć? Ile ludzi na chwilę obecną - kwalifikuje się do przejścia w czwarty wymiar?

EN-KI:

Każdy ma prawo i ocenianie - kto może, a kto nie może przejść - jest niedorzecznością. I nikt nie ma takiego prawa mówić - kto jest rozwinięty duchowo i ma prawo przejść, a kto powinien zginąć. Nie osądzać, nie do was osąd należy. Przechodzić w czwarty wymiar będziecie z chwilą rozpoczęcia trzynastego roku. I to - na doskonalenie się, na zrozumienie, na naukę. Tak naprawdę istoty ludzkie mają tysiąc lat. Nie znaczy to, że w ciągu tych tysiąca lat można “hulaj dusza” powiedzieć, bo cały czas będziecie pod kontrolą nie ingerując w waszą wolną wolę, ale będą robione tak zwane „notatki” z każdego doskonalenia się i u każdego z was. To przejście w czwarty wymiar, żeby było bardziej jasne, nazywa się precesją, precesja która odbywa się co 25 tysięcy lat. Więc - jest czas na następne 25 tysięcy lat. Słucham.

PYTANIE:

Jak będzie wyglądał rząd Stanów Zjednoczonych po 2012 roku? Czy będzie to nadal frakcja polityczna, czy będą to pierwsze podwaliny pod ogólnoświatowy rząd sił światłości pod przewodnictwem Gwiezdnych Braci?

EN-KI:

Dosyć ciekawe pytanie. Póki co, to tak nagle zniknąć rządy ziemskie nie mogą, ale tym rządom, które są, można trochę „rozumy pooczyszczać” i zmienić sposób myślenia. Potem rzeczywiście, ale do tego czas będzie potrzebny, rządy będą prawe, bo zarządzać Ziemią – dopóki Ziemia się nie oczyści, nie przejdzie tego procesu doskonalenia – zarządzać będą Biali Bracia z drugiej Ziemi, przekazując nauki, informacje - rządom ziemskim. Słucham.

PYTANIE:

Kleopatra wskazała mi, że pod Piramidą jest zbiornik wodny z wejściem, do którego może wstąpić tylko krystalicznie czysty człowiek i tylko tacy ludzie mogą posiąść taką tajemnicę, która jest tam ukryta. Czy ten przekaz był prawdziwy?

EN-KI:

Najlepiej by było - gdyby zjawiła się taka istota „krystalicznie czysta”, ale trzeba byłoby przemierzyć Ziemię „wzdłuż i wszerz” i nie wiem czy by się znalazła taka istota krystalicznie czysta. Przekaz był prawidłowy, ale dopuściliśmy do pewnego „ustępstwa”, bo nie ma czasu na szukanie idealnej, czystej istoty - zwłaszcza duchowo. Słucham.

PYTANIE:

W jaki sposób możemy wspomagać Lucynę i Billa?

EN-KI:

Dobrze by było energią, ale taką - czystą energią, a nie energią zazdrości, a zwłaszcza jeśli chodzi o Lucynę. Często przemieszczając się po Ziemi na różnych spotkaniach słyszę – „dlaczego ona a nie ja?”.  Było wiele powodów, dla których – ona, a nie kto inny. Życzenie budowniczego Piramidy, tylko ona i tylko młody Juno, czyli dzisiejszy Bill, więc - jeśli chcecie pomóc, proszę wysyłać czystą energię, bo tylko taka energia będzie przekazana. Nieszczera energia zazdrości i zawiści - wróci do tego kto ją wysłał. Słucham.

PYTANIE:

W którym momencie dusza wstępuje w człowieka, podczas zapłodnienia czy podczas narodzin?

EN-KI:

Podczas narodzin, czyli jest taki proces znany kobietom, te które rodziły - przecięcia pępowiny. Duch już czeka podczas porodu i w momencie, kiedy jest przecinana pępowina, wchodzi w to nowonarodzone dziecię. Dopóki się nie narodzi, dziecko jest jednym duchem z matką, i tak to wygląda. Słucham.

PYTANIE:

W jaki sposób zapobiec ciągłym koszmarom? Kiedy idę spać to mówię intencję o dobry, spokojny sen, oraz - dobry wypoczynek, ale często mam sny koszmarne i ciężkie, więc budzę się podrażniona i nie wypoczęta. Co wpływa na takie sny i jak temu zaradzić?

EN-KI:

Odebrałem energię. Te koszmarne sny, które nawiedzają ciebie, są spowodowane tym, że pod twoim domem, a dokładniej jeszcze - tam gdzie stoi twoje posłanie, przepływa ciek wodny. Zneutralizuj ciek, a koszmary ustąpią. Słucham.

PYTANIE:

Czy w roku 2009 w Polsce będzie powódź?

EN-KI:

Chcecie tej „atrakcji”, ja to wiem, ale - muszę was rozczarować. Nie doczekacie się tej atrakcji - bo meteoryt, który leci, nie tylko jeden, bo tych meteorytów leci dużo, ale ten który „zahaczy” o Polskę, zwłaszcza o ten teren gdzie jest morze, na tyle spali się w atmosferze, że do morza spadnie „nieszkodliwy meteoryt”, to znaczy - spowoduje niewielkie wylanie się wód, ale nie będzie to takie groźne, co by mogło być katastrofą dla Polski. Słucham.

PYTANIE:

Jaki wpływ ma nasza wibracja na przejście w 2012 roku?

EN-KI:

Jeśli czysta wibracja, pełna miłości - wysyłana zarówno w kosmos jak i drugiemu człowiekowi, to będzie z korzyścią dla Ziemi i dla was. Jeśli, nie będzie tych wibracji o jakich mówię, to staramy się właśnie uruchomić ten plan „B”, a tym planem „B” - będzie otoczenie Ziemi pierścieniem energomagnetycznym. Nie mogą istoty z Oriona - w stu procentach liczyć tylko na to, co same istoty ludzkie zrobią. Słucham.

PYTANIE:

Jakich zmian i zdarzeń możemy spodziewać się w obecnym 2009 roku na terenie USA?

EN-KI:

Człowiek jest taki: jeśli coś zobaczy to uwierzy, a najlepiej zobaczyć jeszcze katastroficzne wydarzenia, byle nie tam gdzie ja jestem, najlepiej gdzieś daleko, byle mógł zobaczyć. Oczywiście, że czekają was tornada, czekają was powodzie czy trzęsienia ziemi - to nawiedzi Amerykę. Ktoś mógłby powiedzieć – „co za bzdury mówi ten duch, przecież to się wydarza i wydarzało”. Ale, w takim stopniu jak teraz - w dziewiątym roku to jeszcze historia nie odnotowała. I te - jak wy to mówicie „atrakcje” - czekają was w tym roku. Bądźcie czujni i nie cieszcie się z tego, że to nie u was. Obiecałem kiedyś na jednym ze spotkań zadbać o Nowy Jork, bo „spowodować podniesienie się wód” w Nowym Jorku - to żaden problem, z tym że Nowy Jork mógłby wtedy „pływać”, a ja obiecałem dać wam opiekę. I słowa dotrzymam. Słucham.

PYTANIE:

Czy wszyscy ludzie znajdujący się tutaj na sali - są otwarci na ratowanie Ziemi i co powinni jeszcze zrobić do roku 2012?

EN-KI:

I na to pytanie, ci którzy są zgromadzeni tutaj na sali - niech sobie każdy sam odpowie. Czym dla niego, dla niej - jest życie? Czym dla was jest życie waszej rodziny i co moglibyście zrobić dla rodziny, żeby ją ratować? I na to sobie musicie sami odpowiedzieć. Jest pytanie - czy na tej sali są wszyscy szczerze oddani Misji Ratowania Ziemi? Nie. Większość tak, ale są i tacy, którzy przybyli tutaj po to, żeby posłuchać, wykpić, zarzucić kłamstwo, a przede wszystkim - udowodnić, że ten duch, który przemawia przez medium, nie ma racji. Właśnie te słowa kieruję do tych osób, które są na sali. Jeśli chcecie czekać po to, żeby „sprawdzić” - czy duch mówi prawdę - to po prostu nic nie róbcie, a zaczekajcie do roku dwunastego. I wtedy się okaże - kto miał rację, czy ten duch, któremu dzisiaj zarzuca się kłamstwo, czy wy - dzisiejsze „niedowiarki”. Słucham.

PYTANIE:

Czy osoby, które ukończą Reiki lub Silvę będą w pierwszej kolejności odblokowywani w 2012 roku?

EN-KI:

A w czym to są ci ludzie lepsi? A ci, co na przykład - żyją gdzieś w Amazonii i nie mieli pojęcia i nie mają pojęcia, co to jest Reiki lub Silva? Czy oni mają w pierwszej kolejności zginąć? Reiki czy Silva „nie jest ucieczką” i nie daje gwarancji schronienia. Gwarancję daje - otwarte serce na drugiego człowieka. Słucham.

PYTANIE:

Ile lat temu Ziemia otrzymała dwubiegunowość i dualność?

EN-KI:

Pytanie niezbyt dokładnie zostało sformułowane. Jeżeli masz na myśli „biegunowość umysłu” - to zacznie być ten proces robiony z początkiem roku trzynastego. Jeśli o biegunowości mówisz - planety, to może dojść, kiedy Ziemia nie otrzyma zabezpieczenia, wtedy dojdzie do przebiegunowania. I wtedy też nie będziecie mieli możliwości przejścia w czwarty wymiar, bo szanse przeżycia będzie mieć bardzo niewielka grupa ludzi. Więc, taką daję odpowiedź. Słucham.

PYTANIE:

Po 2012 roku ma być na świecie tylko jeden język esperanto. Kiedy będziemy mogli się nauczyć tego języka i nim władać?

EN-KI:

Powiedziałem wyraźnie, od trzynastego roku zacznie się dopiero proces pracy nad ludźmi. To może potrwać. Jak długo? To będzie zależało od was. A jeden język musi być, żeby już nie było tych trudności w porozumiewaniu się między ludźmi mieszkającymi na różnych kontynentach. Także - cierpliwości. Jesteście bardzo niecierpliwi. Słucham.

PYTANIE:

Czy ludzie, którzy pozostaną po roku dwunastym będą mogli godnie żyć i czy to zacznie się zaraz po roku dwunastym, czy z biegiem czasu? Czy może czeka ludzkość coś gorszego?

EN-KI:

Nie, nic gorszego co mogłoby spotkać ludzi już nie spotka i zaraz po dwunastym roku nie może nastąpić – „natychmiast dobrze”. Dom też - nie budujesz w ciągu tygodnia, czasami to trwa lata. Tak samo z tym procesem doskonalenia istot ludzkich, a także doskonalenia Ziemi, to jest proces który potrwa. Słucham.

PYTANIE:

W jaki sposób wzmacniać w sobie miłość?

EN-KI:

Najtrudniejsze pytanie jakie można zadać duchowi, ale spróbuję na przykładzie. Z historii Ziemi znany wam jest Jezus, który bezgraniczną miłość dał ludziom, więc - wzorujcie się na jego naukach i na jego miłości. I to będzie najlepszy przykład, co do tej miłości bezwarunkowej. Słucham.

PYTANIE:

Z jakiej planety przylatują do nas kosmiczne statki UFO?

EN-KI:

Przylatują, to fakt, ale jeśli lądują - to roztaczają wokół statku osłonę, bo na dzień dzisiejszy - istoty ludzkie do gościnnych nie należą. Lądują ci z Syriusza i z Oriona. Inne cywilizacje się kontaktują, owszem z wami, ale tak naprawdę - taka fizyczna pomoc wam - ich nie bardzo interesuje. Udzielają pouczeń, rad, co należy zrobić, jak należy postąpić i na tym się kończy, a całe zaangażowanie w pomoc jest ze strony Oriona. Tego Oriona - na których dzisiaj się krzyczy jacy to są niedobrzy, ale oni nie mają żadnego interesu, żeby posiąść Ziemię. Mają swoją piękną, czystą, doskonałą planetę i nie potrzebującą regeneracji - tak jak potrzebuje tego Ziemia. Więc, można powiedzieć - dwie cywilizacje. Słucham.

PYTANIE:

Dlaczego i skąd się wzięło pole magnetyczne na globie ziemskim?

EN-KI:

Konstruktor, ten Największy Konstruktor Wszechświata, kosmosu, planet, tak zaprojektował. A dlaczego tak zaprojektował - jest to „podchwytliwe” pytanie. Zapytaj samego Konstruktora, czyli Boga. Jeśli szczerze i bardzo poprosisz, On tobie odpowie.

PYTANIE:

Dlaczego ludzie którym mówię na temat zmian, które będą po roku 2012 odpowiadają mi tylko słowami „co ma być to będzie”?

EN-KI:

Strach - przede wszystkim, ludzi już dopada strach, ale strach tutaj nic nie pomoże. Zasłaniając się strachem nie uchronicie swojego życia. Trzeba po prostu - zadziałać póki jeszcze jest w miarę wystarczająco czasu. A ty im więcej będziesz starał się tłumaczyć - tym możesz więcej trafiać „na mur”. Poradę tobie dam. Powiedz kilka intrygujących słów i zostaw z tym. Niech dana osoba zacznie myśleć. Słucham.

PYTANIE:

Kto w tej chwili rządzi naszą planetą? Rodzina Iluminati, masoni, kapłani, czy ktoś zupełnie inny?

EN-KI:

To jeszcze mało? A kogóż wy jeszcze chcieliście? Co? Oczywiście, że rządzą Iluminaci i „najpotężniejsza organizacja świata”. Jaka jest to organizacja nie będę po imieniu wymieniał, bo na sali jest istota, która jest bardzo zaangażowana w tą organizację i bardzo by jej się to nie spodobało, gdybym teraz to powiedział, a powiem. Tą organizacją poza - bardziej niż polityka, są religie świata. Więc - wystarczy tych rządzących. Słucham.

 

PYTANIE:

Kto i kiedy stworzył bibliotekę liści palmowych?

 

EN-KI:

Wtedy, kiedy jeszcze nie była znana tak naprawdę produkcja papieru, kiedy to spisywano na papirusach. Znane już były papirusy od 12 tysięcy lat – powszechnie stosowane właściwie od 7 tysięcy lat. A kolebką papirusów była Atlantyda, a potem Egipt. Słucham.

 

PYTANIE:

Czy Apokalipsa św. Jana odnosi się do czasów 2012 roku, czy też do czasów wczesnego chrześcijaństwa Cesarstwa Rzymskiego?

EN-KI:

Dobrze, uważnie przeczytaj Apokalipsę Jana. Apokalipsa Jana dotyczy tych czasów. Czasów, w których przyszło wam żyć, czyli ewangelista Jan mówi o zakończeniu starego systemu a narodzinach nowego cyklu, czyli zbiega się to wszystko do roku dwunastego. Słucham.

PYTANIE:

Co znajduje się w Jerozolimie na świętej skale i pod nią i czy ma to jakiś związek z nadchodzącym 2012 rokiem?

EN-KI:

Nie ma w zasadzie. W Jerozolimie znajduje się wiele relikwii związanych z pobytem w tamtych czasach Jezusa, który był na Ziemi, który żył, gdzie używał różnych przedmiotów i po jakimś czasie stało się to dla ludzi „relikwią”. I to jest pochowane w Jerozolimie. Słucham.

 

PYTANIE:

Jak można ustrzec się do roku dwunastego przed masonerią, która rządzi światem? Czego powinniśmy się najbardziej obawiać?

 

EN-KI:

Osobiście nie obawiałbym się aż tak bardzo masonerii. Bardziej obawiałbym się Iluminatów, to oni rządzą. W masonerii nie tak dużo członków, chociaż i w masonerii są z różnych ugrupowań członkowie, ale nie są tacy „groźni”. Słucham.

 

PYTANIE:

Co istnieje w Jerozolimie na Golgocie?

 

EN-KI:

Czyli na górze, pod górą Golgoty. Tam też są zakopane, schowane relikwie -narzędzia zbrodni, czyli ten młotek, którym był przybijany do krzyża, część drzewa z krzyża, gwoździe, kielich, z którego Jezusowi podawano napój do picia, a tak naprawdę - był to narkotyk, po to żeby on nie cierpiał bólu. I tutaj chcę wyjaśnić to, co wyjaśniałem, ale dla przypomnienia powiem. Spory są co to jest Święty Gral? Jest to imię tego, który podawał Jezusowi napój do picia, czyli imię rzymskiego żołnierza. I ten kielich nazwano Gralem, świętym - nie wiem dlaczego, ale świętym. Więc, kto chce niech wierzy, kto nie chce, ten nie musi. Słucham.

PYTANIE:

Co stosować, co robić, żeby pozbyć się depresji, lęku?

EN-KI:

Najlepsza w tym przypadku jest medytacja, czyli powoli wchodzenie w arkany medytacji. I to właśnie ona pomoże tobie w opanowaniu depresji, stresu. Tak naprawdę - poza lekami psychotropowymi, które z taką lekką ręką przepisują medycy, nie ma. Jest tylko świadoma medytacja. Słucham.

PYTANIE:

Jak zabezpieczyć się przed negatywną energią niektórych osób?

EN-KI:

Ciekawe pytanie. I tutaj jeśli czujesz, że wokoło ciebie jest taka negatywna energia osoby, to najlepiej otoczyć się takim „niewidzialnym kloszem”. I wtedy taka energia nie ma do ciebie dostępu, a wysyłana w twoim kierunku - wróci do właściciela. Do tego wszystkiego trzeba w to jeszcze wierzyć, że ta energia zabezpieczenia działa. Słucham.

PYTANIE:

Jaki jest niezbędny warunek aby trójwymiarowa istota ludzka mogła przejść do czwartego wymiaru? Czy osiągnięcie samoświadomości jest wystarczające aby dokonać takiego przejścia?

EN-KI:

Czy to jakaś „epidemia” z tymi wymiarami? Jeśli nie osiągniesz samokontroli, jeśli nie otworzysz serca na kosmos, a zwłaszcza na drugiego człowieka, to nie wystarczy tylko nadejście czwartego wymiaru i już jesteście rozgrzeszeni i gotowi. Do tego trzeba się teraz jeszcze przygotować, czyli być gotowym na pojawienie się na Ziemi tego zegara kosmicznego, czyli rozpoczęcia nowego cyklu, który się rozpocznie niebawem. Nic nie ma za darmo i nad własnym rozwojem trzeba popracować, a nie czekać aż „coś” mi kosmos przyniesie w prezencie. Kosmos może pomóc, ale głównie - to wy sami musicie na to zapracować. Słucham.

PYTANIE:

Skąd pochodzą podziemne korytarze Amentii?

EN-KI:

Metodą „drążeniową” i to nie tylko tam, ale gdyby tak przyszło przeszukać to i Wyspy Wielkanocne posiadają, Peru posiada, Egipt – rozległą sieć podziemnych tuneli, korytarzy, pomieszczeń. W tym się specjalizowali wasi pra-pradziadowie. Lubili drążyć pod ziemią. Słucham.

PYTANIE:

Na czym polega medytacja Merkaba?

EN-KI:

Na tym co ja mówię. Nie ma takiej czy innej medytacji. Medytacja jest jedna i albo ona płynie z serca i się w nią angażujesz, albo jej nie ma, bo tylko udawanie, że się medytuje - nie można nazwać niczym, a tym bardziej - medytacją. Więc, każdy z was niech nie szuka potwierdzenia, żeby się wzorować na kimś, kto opracował medytację, ale niech wypracuje swoją własną medytację, taką która będzie miała połączenie z Uniwersum, z Bogiem. I to jest właśnie prawdziwe. Słucham.

MAREK:

To było ostatnie pytanie. I teraz na koniec chciałbym zadać pytanie: czy masz nam coś jeszcze do przekazania na koniec?

EN-KI:

Zachłanność, to jest właśnie to. Ja tutaj mówię długo już, a ty się mnie pytasz czy ja jeszcze mam coś do przekazania? Mam. Kilka słów, zwłaszcza do was, tych którzy tutaj przyszliście do mnie rezygnując z balu, bo to dzisiaj przecież Walentynki - dzień miłości. Przyszliście do mnie, większość z was z miłości, a ci co nie z miłości przyszli, co ich przyprowadziła nie tylko ciekawość, zostali „zaszczepieni”. I już ich umysł będzie pracował inaczej. I tak na zakończenie chciałbym jeszcze powiedzieć do was tutaj zgromadzonych, otwierajcie swe serca na miłość, obudźcie się z tego letargu ziemskiego, postarajcie się budzić innych, bo czas naprawdę jest już krótki i nie warto czekać na to, co się wydarzy i mówić “zobaczymy”. I jeśli będziecie czekać na to, co się może wydarzyć i po to, żeby zobaczyć - można nie zdążyć zobaczyć. A Ziemia jest planetą ludzi przeznaczoną do życia ludzi. Więc, jeszcze raz powtarzam: otwierajcie swe serca i umysły. Dziękuję.

MAREK:

I my dziękujemy za dużo miłości, cierpliwości i wyrozumiałości dla nas podczas naszego wspólnego spotkania.