Kontakt

BIURO:
04-216 Warszawa
ul. Biskupia 38
tel/fax: 022 / 879 81 62
[email protected]

PROJEKT CHEOPS:
[email protected]


Nasi partnerzy: 
Księgarnia internetowa
z nagranymi sesjami
Lucyny Łobos

www.ksiegarniaszkolna.eu

 

CHEOPS  98

POZNAŃ, 8 marca 2009
Sesja publiczna metodą chanelingu telepatycznego 98

UCZESTNICY: Lucyna Łobos, Bill Brown, Maria Kubacka, Maria Gritsch, Mariusz Borkowski oraz Publiczność zgromadzona na spotkaniu.


PYTANIE:
Pytanie od Publiczności zadane przez Marię Kubacką lub Marię Gritsch
EN-KI: Odpowiedź na pytanie za pośrednictwem Lucyny Łobos


EN-KI:

Witajcie, witajcie w tym mieście Poznań. Tego dnia, takiego dla was znaczącego, bo stworzyliście święto - „Kobiet Święto”. A czemu nie ma „Święta Mężczyzn”? Też powinno być raz w roku. Cieszę się, że mogę tutaj być, że mogę uczestniczyć w tym spotkaniu i będę mógł odpowiedzieć na wasze pytania. Po raz pierwszy przez te wszystkie lata tej współpracy ziemskiej - mam tą okazję z wami rozmawiać w „nietypowej scenerii”, jaka jest tutaj. Bo, jeszcze w restauracji i to - piwa restauracji - nie przemawiałem. Ja, będąc na Ziemi piłem wino. Tak naprawdę to wołałbym, gdzie czułbym się związany bardziej z naturą i swobodniej, gdybym miał przemawiać do was w lesie, ale warunki ku temu są nie stosowne. Jest to, co jest i należy się z tego cieszyć. Zatem, ja En-Ki, bo takie me imię, słucham pierwszego pytania. Słucham.

PYTANIE:
Witaj En-Ki na dzisiejszym spotkaniu w Poznaniu. Jesteśmy ci bardzo wdzięczni, że możemy cię u nas gościć. Oto pierwsze pytanie.  Dlaczego uznani Nauczyciele Duchowi i osoby rozwijające się w tym kierunku nie uczestniczą w Projekcie, a nawet negują całą działalność?

EN-KI:
Czy istoto ludzka znasz takie słowo, które nazywa się „ego”? Można być na pokaz, „pod publikę” - wielkim uzdrowicielem, wielkim jasnowidzem, astrologiem też wielkim, a tak naprawdę - w środku jest pusto. Czy negują? Jedni negują, drudzy pochwalają, gratulują grupie odwagi. Tu sprawdzaj dokładnie istoto - ileż to jest zbieżności pomiędzy tym, co jest przekazywane, tym co wskazaliśmy zarówno w Hawarze, jak i w Gizie poprzez typowe badania naukowe. A teraz im bliżej roku dwunastego, tym więcej będzie potwierdzeń tego, co my przekazujemy, a dopiero potem jest to na „światło dzienne” pokazywane, przekazywane. Uważnie zatem czytaj. Słucham.

PYTANIE:   
Dziękujemy En-Ki. Oto następne pytanie od Adama. Które miejsce na naszej Ziemi najbardziej odczuje zmiany do roku 2012?

EN-KI:
Adamie, kłopotliwe pytanie zadałeś. Które „najmniej” odczuje? Najmniej to odczują plemiona, które mieszkają w Amazonii, które są odcięte w 90% od cywilizacji. Wszystkie inne kraje na wszystkich kontynentach odczują. Jedni mniej, drudzy więcej boleśnie - zmiany do roku dwunastego. Zmiany zwłaszcza te gospodarcze, związane z kryzysem, dlatego trudno wymienić kraj, który – „najbardziej”, bo w większym, w mniejszym stopniu - wszystkie kraje. Słucham.

PYTANIE:

Dziękujemy, następne pytanie. Drogi En-Ki, dlaczego te wszystkie przeszkody przy przygotowywaniu dzisiejszego spotkania?

EN-KI:
Brak porozumienia, brak wspólnego języka. „Niby” mówicie tym samym językiem, a jednak się nie rozumiecie. Dla jednych - Misja Ratowania Ziemi i rok 2012 to tylko fikcja, dla innych - to tak daleko. Jeszcze dla innych - co ma być to będzie i jutrem przejmować się nie będę. Najważniejsza jest mamona, co by jeszcze - napełnić kieszenie mamoną. Tylko, kiedy nie da się zrealizować planu Misji Cheops, to na nic się zda wasza mamona. Nikomu nie będzie potrzebna. I tutaj można by było sobie obejrzeć film, który przedstawia rok 2012. Odwołuję do tego filmu dlatego, że jest pokazane, co się stanie z ludźmi i z tym całym systemem. Film nazywa się „Jestem Legendą”. Słucham.

PYTANIE: 
  
Dziękuję. En-Ki, mamy pytanie od Agnieszki. Jak będzie wyglądała nasza rzeczywistość, jak odczujemy uruchomienie Piramidy?
 
EN-KI:
Mądre pytanie zadałaś. Teraz tylko „mała kwestia”, sporna kwestia. Jak szybko zostanie włożony do sarkofagu „klucz”. Klucz, którym jest budowniczy Piramidy. Im szybciej, tym lepiej, bo zabezpieczenie jest potrzebne przed Planetą X, która już oddziałowuje na umysły ludzkie. Dlatego jest już tyle chorób psychicznych, tyle depresji, tyle zaburzeń równowagi, tyle samobójstw. Szukacie przyczyny dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że Planeta owa jest już coraz to bliżej. Szybsze zabezpieczenie, nawet jeszcze w tym roku, nie tylko złagodzi skutki energetyczne, które oddziałowują na planetę, ale ta siła przelotu też nie poczyni szkód na planecie Ziemia. Słucham.

PYTANIE:
   
Dziękujemy za odpowiedź En-Ki. Mamy pytanie od Sylwii. Dlaczego mam wrażenie, że znałam ciebie En-Ki kiedyś bardzo dobrze? Czy to jest możliwe? Czy chciałbyś, abym w jakiś sposób  pomagała w Projekcie Cheops? Jeśli tak, to w jaki sposób?

EN-KI:
Sylwio, oczywiście że jest to możliwe, bo ja licząc „czas ziemski” stosunkowo „nie tak dawno” opuściłem Ziemię. Jest to zanotowane w Biblii - w Pierwszej Mojżeszowej, kiedy to Bogowie opuścili Ziemię. Jeśli chcesz znać dalszą historię, dlaczego jestem tobie bliski - zapraszam na sesję osobistą, bo to co bym powiedział, nie nadaje się na sesję publiczną. Słucham.

PYTANIE:
   
Dziękuję za odpowiedź. Pytanie od Henryka. Drogi Samuelu, czy w tym roku Jan Paweł II będzie beatyfikowany?

EN-KI:
Mógłbym powiedzieć krótkie słowa - nie, nie będzie. Znajdą „haczyk”, który powstrzyma przed uczynieniem Białego Ojca, dla nas takim pozostanie, uczynienia - świętym. Ale, czy on sam tego chce na pewno? Druga sprawa to „walący się wielki Babilon” i tutaj właściwie religie całego świata będą mieć dosyć swoich problemów jak się utrzymać - niż to, kogo uczynić świętym. Słucham.

PYTANIE:    
Dziękuję, następne pytanie. Czy świat do roku 2012 czeka wojna?

EN-KI:
Jeżeli chodzi o wojnę o jakiej myślisz, światową - to nie. Takie „lokalne przepychanki” to będą. Tego się uniknąć nie da, ale światowej wojny - nie będzie. Słucham.

PYTANIE: 
  
Dziękuję. Następne pytanie od Barbary. Drogi En-Ki mam pytanie: czy „liczba urodzeniowa” obliczona z daty urodzenia świadczy o ilości wcieleń? Jestem „urodzeniową piątką”, czy jest to moje piąte wcielenie? Serdecznie pozdrawiam Barbara.

EN-KI:
I tutaj Barbaro powinienem ciebie zaprosić na sesję osobistą. Sama zdecydujesz – przyjechać, kontynuować dalej to pytanie, czy nie. Otóż, liczba urodzeniowa nic nie ma wspólnego z wcieleniami. Gdzieś ty się tych bzdur naczytała. Natomiast wpływ na życie - ma liczba jaka składa się z twojego imienia, więc policz - jaka liczba jest twoją liczbą Barbaro i ta liczba prowadzi ciebie przez całe życie, ale też nie ma nic wspólnego z wcieleniami. Czy chciałabyś być na Ziemi po raz piąty? Tylko - piąty? Chyba nie Barbaro. Masz ich dużo więcej. Dla nas, dla ciebie i dla was wszystkich - najistotniejsze jest wcielenie pierwsze i właściwie to obecne, w którym żyjesz teraz. Decyzję przyjazdu pozostawiam tobie. Słucham.

PYTANIE:
   
Dziękujemy za odpowiedź. Mamy pytanie od Marcina. Czy istnieje sposób, aby narodziny dziecka przebiegały bez bólu i komplikacji dla matki i dziecka?

EN-KI:
Bez bólu - to raczej nie, ale bez komplikacji - tak. Kiedy matka, kobieta będąca w ciąży prowadzi zdrowy i higieniczny tryb życia, dba o aktywność fizyczną, czyli ćwiczy, prawidłowo się odżywia - to wtedy taki poród jest o wiele lżejszy i „bez komplikacji”. Wyjątek stanowi uszkodzenie płodu lub „coś”, co jest związane z genetyką. Tak natura stworzyła, że poród - powinien odbywać się - nie w silnych, ale w niewielkich bólach. Słucham.

PYTANIE:
   
Dziękujemy za odpowiedź kochany En-Ki. Mamy pytanie od Barbary, Witolda i Pawła.
Kochany En-Ki, czy przejście Nibiru zagraża egzystencji na innych planetach w naszym Układzie Słonecznym? Czy oni mają wpływ na nasze bezpieczeństwo poprzez swoje zabezpieczenia, jeśli takie posiadają?

EN-KI:
No to - odpowiadam. Przede wszystkim – ja, taki sobie „astrolog”, co następuje stwierdzam.
W tym Układzie Słonecznym, poza Ziemią nie ma innego życia w materii. Jesteście w tej chwili jedni i jedyni. Jeśli myślicie też o Orionie i o Syriuszu, to owa Planeta X im nie zagraża. Otarcie się Planety X o inne planety w Układzie Słonecznym - nie będzie większej szkody, bo tam nie ma życia. Cały szturm i cała troska i wielka praca skierowana jest właśnie na Ziemię, na której jest życie. Myślę, że kierując się na stronę Misji Cheops, lub tylko wejść na to żeby wpisać 2012, to dużo dodatkowych informacji otrzymacie czytając przez Internet. Słucham.

PYTANIE:  
 
Dziękuję, mamy pytanie od Haliny. Drogi Samuelu - czy człowiek cierpiący przez wiele lat fizycznie i psychicznie bez nadziei na wyleczenie, na przykład w przypadku choroby zaniku mózgu ma prawo do eutanazji?

EN-KI:
Gdyby był zanik mózgu, o czym jest pisane, to ja - nawet kiedy nie jestem medykiem stwierdzam, że byłabyś „roślinką”, bo „główny komputer” szwankuje. Skoro myślisz pisząc takie pytanie, to znaczy, że chcesz żyć. Do regeneracji mięśni, mózgu - w organiźmie potrzebne jest złoto i jak najszybciej należałoby je spożywać, a nie pisać i myśleć o eutanazji. Jest to nierozsądne i nie powinno mieć miejsca w twoim myśleniu. Słucham.

PYTANIE:    
Dziękujemy za odpowiedź.  Mamy pytanie od Ani. Oprócz ochrony energetycznej, czyli - miłość i światło, która płynie z naszych serc, jak mogę pomóc? To, co mi przekazujecie podczas medytacji ma czemuś służyć, co mam z tym zrobić? Ludzie, którzy odbierają te same przekazy, mają coś do zrobienia w sprawie roku 2012?

EN-KI:
Tak mają i najważniejszą rzeczą - żeby ci, którzy otrzymują przekazy, czy to na jawie, czy to podczas medytacji, czy podczas to wizji, uświadomili innym ludziom, co jest najcenniejsze na Ziemi. A najcenniejsze - jest życie, bo Ziemia nie zakończy się na roku 2012 tak, jak mówią co niektórzy wizjonerzy, zarzucając Misji Faraon kłamstwo. Oni - widzą koniec świata,
ja przekazuję - koniec, ale tego systemu. Narodziny nowego życia, nowego systemu i to macie przekazywać. Słucham.

PYTANIE:

Dziękujemy, mamy pytanie od Bogumiły. Kochany Opiekunie Ziemi En-Ki. Tak się cieszę z pierwszego spotkania z twoją energią miłości.  Mam pytanie. Jestem z partnerem, który mnie w przeszłości zranił. W imię miłości wybaczyłam mu. Dlaczego los sprawił, że znowu jesteśmy razem? Co nam da ten związek? Czy to jest spotkanie prawdziwej miłości?

EN-KI:
Powiedziałaś bardzo piękne słowo „wybaczyłam” swojemu partnerowi. W partnerstwie, jak i w miłości są wzloty i są upadki. Najważniejszą rzeczą jest umieć wybaczać i ty to zrobiłaś, więc ta miłość i wzajemne bycie ze sobą jest wam pisane i będziecie ze sobą, bo tak żeście sobie ustanowili. Wasz związek nie będzie oparty na tylko wzajemnym wybaczaniu, ale na miłości, więc pielęgnujcie ją każdego dnia. Słucham.

PYTANIE:    
Dziękuję, następne pytanie od Bogumiły. Czy Marysia, którą się opiekuję i Wiktorek mój wnuczek są to kryształowe lub indygo dzieci?

EN-KI:
O jednej rzeczy powinniście pamiętać, zrozumieć. My, jako istoty duchowe potrzebujemy materii, na „czymś” się oprzeć. A w tej chwili mam tylko słowa, więc jeśli będą podane „do ręki” zdjęcia, to wtedy można ustalić - kim są te dzieci, które teraz też krzyczą. Słucham.

PYTANIE:
   
Następne pytanie od pani Bogumiły. Na co jest uczulona pięcioletnia Ania, na co ma alergię? Czy można ją wyleczyć, jeśli tak to jak? I jaka jest moja rola w ratowaniu Ziemi?

EN-KI:

Po jednym pytaniu.

PYTANIE:
Na co jest uczulona pięcioletnia Ania, na co ma alergię? Czy można ją wyleczyć, jeśli tak to jak?

EN-KI:
Pięcioletnia Ania ma alergię pokarmową, inaczej mówiąc - jelitową. Przede wszystkim, trzeba zrobić badania, testy, a potem ustalić sposób leczenia. Póki co, to radzę wyeliminować wszystkie surowe owoce z cytrusami włącznie i poobserwować dziecko. Słucham.

PYTANIE: 
  
Ostatnie pytanie od pani Bogumiły. Jaka jest moja rola w ratowaniu Ziemi?

EN-KI:

I na ten temat już było mówione. Otwórz swe serce i mów o zagrożeniu innym ludziom, ale mów ostrożnie i tym tylko, którzy zechcą ciebie słuchać. Słucham.

PYTANIE:     
Dziękujemy, mamy teraz pytanie od Igora. Dziękuję ci kochany En-Ki za dotychczasową wiedzę zdobytą podczas lektury poprzednich sesji, oraz proszę o dalsze wspieranie nas ludzi na planecie Ziemia. Oto pierwsze pytanie: czy możliwe jest bezpośrednie kontaktowanie się z tobą tak, aby otrzymywać dopowiedzi w sprawach osobistych. Nie zawsze jest to możliwe na tzw. sesji osobistej. Po czym poznać, czy odpowiedź nie pochodzi od „ego”, lub nieprzychylnego bytu?

EN-KI:
Czy masz na myśli „ego” Lucyny? Już dawno wyleczyliśmy ją z „ego”. Pozostała tylko pokora. Jest to możliwe, więc jeśli jesteś gotów na to, żeby mieć z nami kontakt, to zapraszam ciebie na pierwszą lekcję, czyli na sesję osobistą. Przekażę pewne tajniki, jak się kontaktować z nami i odpowiem na resztę pytań. Słucham.

PYTANIE:    
Czy podróże astralne będą ogólnie dostępne po roku 2012? Czy można nauczyć się ich już teraz, czy można je praktycznie wykorzystać do rozwoju?

EN-KI:
Każda istota ludzka ma te podróże astralne. Tylko w większości - nie pamiętacie. Po roku  dwunastym ta „blokada” zostanie usunięta i „podróże” będą czymś zupełnie normalnym. Słucham.

PYTANIE:  
Dziękujemy za odpowiedź. Mamy pytanie od Magdy. Drogi En-Ki, chciałabym się ciebie poradzić czy podążam we właściwym kierunku? Do czego powinnam dążyć, a z czego zrezygnować?

EN-KI:
Dobrze Magdo. Bardzo dobrze, ale to już będzie „podciągnięte” pod sesję osobistą, więc zapraszam ciebie Magdo do siebie na te nauki, po kierunek życia. Słucham.

PYTANIE:
Jakie znaczenie ma dla nas wszystkich dzisiejsze spotkanie w Poznaniu?

EN-KI:
Więc zapytam się tak, jak z reguły pytam się większości: „a rozum to ty masz?”. Mówię o Misji Ratowania Ziemi. Mówię o życiu, więc daj sobie odpowiedź - czy życie dla ciebie jest cennym darem, czy też mało znaczącym darem? I wtedy będziesz mieć odpowiedź, dlaczego to jest po różnych zakątkach Ziemi głoszone jedno - ratujcie Ziemię, ratujcie własne życie. I to jest moja odpowiedź. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy En-Ki. Mamy następne pytanie. Czy osoby w Projekcie Cheops są bezpieczne?

EN-KI:
Nie, tak samo jak i wy. Jeśli Ziemia nie otrzyma zabezpieczenia, podzielą swój los z wami wszystkimi, z tą tylko różnicą, że ci co są w Projekcie Misji Ratowania Ziemi są tego świadomi. Większość ludzi nie jest świadoma, więc nie ma żadnego „wyróżnienia” na czas, kiedy Ziemia nie otrzyma zabezpieczenia. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy za odpowiedź drogi En-Ki. Mamy pytanie od Ani. Czy otworzę swoje centrum medycyny naturalnej i czy moim zadaniem jest w życiu leczyć ludzi jako bioenergoterapeuta?

EN-KI:
Anno, twój cel jest wzniosły i pochwalam tą myśl i byłbym w stanie wraz z innymi istotami duchowymi „wejść do spółki” i pomóc tobie, ale - i tutaj jest „ale”… Anno wchodzisz, chcesz wejść na rynek jako „mała rybka”. Na rynku już są „rekiny”. Anno nie rzucaj się na rekiny, bo cię zjedzą. Poczekaj, bo takie ośrodki będą po roku dwunastym potrzebne. Twój plan zakiełkował i twój plan się zrealizuje, ale wstrzymaj się. Jeszcze nie teraz. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy za odpowiedź. Mamy pytanie od Barbary. Drogi En-Ki, mój syn choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Czy może brać Suplement Ki, pić ziele glistnika, a może zalecałbyś coś innego?

EN-KI:
Jak na dzisiejszy czas - nic mi nie przychodzi do mojej „duchowej głowy”. Nie wysyłam do medyków, bo ci jeszcze bardziej dziecko zrobią chore, ale to co jest podawane jest dobre i niech dalej to spożywa. Tak długo, jak będzie to potrzebne. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy, mamy następne pytanie od Barbary. Czy twoje poprzednie imię to Gabriel, Anioł Gabriel? Czy to ty zwiastowałeś kolejne wcielenie twojego brata En-Li, Jezusa?

EN-KI:
Nie. Czy sądzisz, że z tej Anielskiej Triady, czyli - tego stopnia Najwyższego - jestem tylko ja, Jezus i Maria? Jest „cały zastęp” i tutaj musiałbym ciebie zaprosić na sesję osobistą, co do tego zwiastowania nowiny Marii, który oznajmił, że urodzi dziecko. Tyle mogę powiedzieć. Słucham.

PYTANIE: 
Dziękujemy, mamy pytanie od Witolda. Witaj En-Ki, mam wrażenie, że ktoś nas ludzi wykorzystuje jako „bateryjki”. Komu i do czego jest potrzebna ta energia płynąca z miłości i nienawiści? Czy te energie płynące są w równowadze?

EN-KI:
Nie chciałbym takiej równowagi mieć na wadze - miłość i nienawiść. Czy jesteście „sterowani” jak zdalnie sterowane roboty? Nie. Otrzymaliście tylko na 2000 lat Ziemię pod całkowite zarządzanie. Cały świat duchowy i inne światy miały się tylko przyglądać, jak istoty ludzkie poradzą sobie ze sobą, z zarządzaniem Ziemią, i z miłością, i z nienawiścią, i ze wszystkim, co jest na Ziemi. Jaki efekt tego zarządzania jest, nie muszę tłumaczyć. Słucham.

PYTANIE:
   
Dziękujemy za odpowiedź, mamy następne pytanie. Czy w najbliższej przyszłości do wytwarzania energii będą wykorzystywane ogniwa wodorowe?

EN-KI:
Tak, to co dzisiaj jest wybudowane przeciw ludzkości - do zabijania, po roku dwunastym, będzie służyć dla dobra ludzkości. Już nie będzie tej rabunkowej gospodarki, jaka jest dotychczas. Także te wszystkie urządzenia wyprodukowane „przeciw”, będą pracować „dla”. Słucham.

PYTANIE:  
Dziękujemy za odpowiedź drogi En-Ki, następne pytanie. Przewidujesz uderzenie meteorytu w Bałtyk tego roku, w którym miejscu możemy spodziewać się tego kataklizmu?

EN-KI:

Witoldzie - nareszcie byłaby „atrakcja”, nieprawdaż? Tak, ludzie lubią się bać. I zwłaszcza obserwować z daleka - tego, co się wydarzy, bo gorzej gdyby to się miało wydarzyć tam, gdzie ty będziesz mieszkał, czy mieszkasz. Zdajemy sobie sprawę – my, byty z Oriona, co mogłoby się stać, kiedy meteoryt spadnie do Bałtyku. Wody wpływają w dwie największe rzeki. Czy to takie trudne do wyobrażenia sobie, co będzie dalej? Jeszcze za wcześnie na to, żeby doprowadzić do takiego kataklizmu w Polsce. Zwłaszcza, że Polska jako ten kraj - została Polska powołana, wybrana do współpracy i chociaż Polacy są rozrzuceni na całym świecie, to wszędzie służą Misji. Powiem to co spowodowało, że właśnie Polacy, Polscy Słowianie zostali wybrani. Polacy mają dusze, dusze i to jest to, co chroni Polskę. Będzie robione wszystko, żeby - albo rozbić ten meteoryt, który leci, albo - na tyle się spali w atmosferze, że do Bałtyku spadnie niewielka tylko jego część, nie powodując większych szkód. Jeśli sprawiłem przykrość, nie dałem satysfakcji tymi słowami, tym którym zależy na tym, żeby Polska była zalana, powinienem powiedzieć, że jest mi przykro, ale - wcale nie jest mi przykro. Cieszę się, że można będzie Polskę uchronić. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy En-Ki, mamy pytanie. Drogi En-Ki, czy polscy naukowcy zrozumieli rolę Polski w ratowaniu świata?

EN-KI:
Powiedzmy - że zaczynają rozumieć, bo zaczynają „współpracować”, a to można nazwać już sukcesem. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy. Czy Cylindry Faraona pomogą ludziom?

EN-KI:
Wszystko może pomóc. Ważne jest tylko to, z jaką do tego podchodzisz wiarą. To sugestia i wiara czyni cuda, a nie to co trzymasz w ręku. Słucham.

PYTANIE:

Czy mogę pomóc w Projekcie Cheops? Pytanie od tej samej osoby.

EN-KI:
Zgłoś się, a potem będziemy rozmawiać. Wyznaczy się. Każdemu starczy miejsca i pracy w Projekcie Cheops. Słucham.

PYTANIE:
Następne pytanie. Jaką mamy pewność, że gdy będzie możliwe wejście do Labiryntu, że nie wkradną się tam ciemne moce celem przejęcia kontroli nad Projektem?

EN-KI:
Nie ma już takiej możliwości. Za krótki czas i trzeba iść do przodu, i do przodu iść będziemy. Słucham.

PYTANIE:

Dziękujemy za odpowiedź, mamy pytanie od Arnolda Halma. Czy byłem duchownym w starym Egipcie?

EN-KI:
To tak samo, jak „granie w ruletkę albo trzy karty”. Nie wiem, co jeszcze można wymyślić. Mam puste słowa napisane na kartce i mam odpowiedzieć? Przecież wyraźnie powiedziałem. Medium jest tylko kanałem, a ja odbierając - muszę mieć energię, więc jeśli chcesz wiedzieć, czy byłeś kapłanem i kiedy byłeś kapłanem w Egipcie, bo to czujesz, to zapraszam na sesję osobistą. Słucham.

PYTANIE: 
  
Dziękujemy za odpowiedź. Drogi En-Ki, dlaczego żaden Papież nie ogłosił nauki o reinkarnacji?

EN-KI:
I tutaj już kategorycznie - sesja osobista, bo to co powiem, gorliwym katolikom mogłoby się bardzo nie spodobać, więc przyjedź, to się dowiesz. Słucham.

PYTANIE: 

Witaj Samuelu. Ciekawi mnie obecnie, jak ty się czujesz w roli Opiekuna i czy jesteś zmęczony, czy irytujesz się również na naszą niewiedzę i lenistwo?

EN-KI:
Zmęczony to ja nie jestem. Nie znam słowa „zmęczenie”. Irytuję się to fakt, że się irytuję.
Tyle lat intensywnej pracy od roku 2000, w kółko to samo - i trafia tylko do nielicznych. Innych nie interesuje ani Misja Cheops, ani rok 2012. Ktoś „ziemski”, jakiś przywódca ziemski tego by nie wytrzymał. Więc - ja jestem duchem i dlatego wytrzymuję. Słucham.

PYTANIE: 
   
Dziękujemy, mamy następne pytanie. Rozumiem, że ty i inni stworzyliście ludzi, ciało - jako instrument dla duszy. Czy wy również stworzyliście nasze dusze? Jeśli tak, to by znaczyło, że nie są one nieśmiertelne, bo chyba Bóg jako pierwszy ma możność twórczą i jemu przysługuje nieśmiertelność.

EN-KI:
Bardzo skomplikowane. Wszyscy jesteście, czy pochodzicie - od tego samego Boga.
My wszyscy, wszyscy wy. Dusza, faktycznie duch - jest nieśmiertelny, ale na własne życzenie może być śmiertelny i może przestać istnieć. Rozszerzyć to pytanie, ten temat mogę na sesji osobistej. Słucham.

PYTANIE: 
   
Dziękujemy En-Ki, mamy pytanie. Drogi En-Ki, dlaczego obecnie przebiega remont Biblioteki Watykańskiej i czy są już zniszczone ważne dokumenty odnośnie 2012 roku?

EN-KI:
Zanim opuszczą Watykan, bo już schron jest gotowy, to rzecz oczywista, że zniszczą wszystkie dokumenty - całą historię kościoła katolickiego od 2000 roku wstecz do chwili obecnej. I rządy się przygotowują „do opuszczenia” i przywódcy religijni też. Oni to wszystko wiedzą i widzą. Dlaczego - wy istoty ludzkie dalej pozwalacie na to, żeby trzymać was w takiej ciemności i wmawiać wam, że nic się nie wydarzy? Słucham.

PYTANIE:

Dziękujemy. Mamy pytanie od von Maya. Czy oczekuje świat ogólne głodowanie i kiedy w związku z tym powinienem pojechać do Egiptu?

EN-KI:
Do Egiptu możesz jechać w każdej chwili. Nie ma przeszkód. Jeśli Ziemia nie otrzyma zabezpieczenia, nie zdążycie głodować. Tak szybko to się stanie. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy za odpowiedź, mamy pytanie. Jak będzie wyglądało wyższe szkolenie po roku 2012?

EN-KI:
Od razu „wyższe”? A od podstawowego zaczniecie, bo do życia w nowych warunkach, tak naprawdę - nikt nie jest przygotowany i trzeba wszystko włącznie z renowacją Ziemi - ratować Ziemię i szkolić was. Słucham.

PYTANIE:
Następne pytanie. Jak będą wyglądały małżeństwa po roku dwunastym?

EN-KI:
O…, tak daleko to nie sięgam, jak będą wyglądać małżeństwa? Na pewno nie tak, jak w dzisiejszym czasie większość małżeństw, które udają, że są małżeństwami, a tak naprawdę tylko żyją obok siebie. Tego nie będzie. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy za odpowiedź, mamy pytanie. Czy Pan Jezus miał żonę?

EN-KI:
Nie, Maria była jego przyjaciółką. Nie była żoną. Twoje pytanie jest intrygujące i na pewno chciałbyś usłyszeć więcej, ale to nie na sesji publicznej. Zatem, zapraszam. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy za odpowiedź, mamy pytanie od Magdaleny. Jaką mam rolę w tym Projekcie? Czy choroby jakie mam, w miarę chociaż mi znikną? I jaką rolę ma mój chłopak w Projekcie?

EN-KI:
Na to pytanie… Mario – czytaj trochę uważniej i słuchaj, co mówię… Na to pytanie już dałem odpowiedź i Misja dla wszystkich ludzi jest jednakowa. Zachować swoje życie i wejść do współpracy z Misją Cheops. Zapytaj też swego serca, co ci podpowie i to będzie twoja współpraca z Misją Cheops. Słucham.

PYTANIE:
Następne pytanie. Czy Roksana jest dzieckiem indygo?

EN-KI:

To w takim razie przyjedź ze zdjęciem Roksany, a ja tobie odpowiem i dam poradę, jak sobie z tym urwisem radzić w życiu. Słucham.

PYTANIE:
Dziękuję, następne pytanie. Cieszę się, że mogłem przybyć dzisiaj na spotkanie i zadać tobie pytanie. Każdy z nas podlega reinkarnacji, chodzi oczywiście o istoty materialne. Czy to, co się dzieje obecnie w życiu każdego z nas, jest drogą kreowaną we wcześniejszym wcieleniu?

EN-KI:
Dużo by tego było, gdyby tak wszystkie wcielenia przekazywane były do następnego. Zawsze tylko niewielka cząstka, która jest potrzebna do aktualnego życia jest przekazywana. Każde następne życie to nowa lekcja, nowy program do przepracowania. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy En-Ki, mamy pytanie od Oliwii z Meksyku. Drogi nasz Opiekunie En-Ki - bardzo, bardzo cię kocham i kocham tę wspaniałą Misję miłości i wiary. Chciałabym ciebie spytać, czy po roku dwunastym będziemy mieli możliwość zadania pytań o rożnych aspektach naszych własnych poprzednich wcieleń, oraz zadawania pytań na rożne tematy poruszane w sesjach? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

EN-KI:
Nie widzę powodu, dla którego miałoby się coś zmienić, wręcz przeciwnie. Mowa telepatii o czym wspominałem nie raz, nie dwa - będzie szeroko upowszechniona i wielu, wielu z was na własne życzenie będzie mogło telepatycznie się z nami kontaktować nie potrzebując „pośrednika”. Czyż nie będzie to wspaniałe? Słucham.

PYTANIE:

Dziękujemy za odpowiedź, mamy pytanie od 12 letniego Pawła. Witaj kochany En-Ki. Powiedz proszę, jak przebiega Misja Faraon i czego jej najbardziej teraz potrzeba? Dziękuję ci drogi Opiekunie.

EN-KI:

Jest to miło, jak coraz to młodsze pokolenie wchodzi w szeregi Misji, a jeszcze, jak miło jest usłyszeć słowo - kocham cię. Każdy to lubi. Wszystko będzie układać się dobrze.
Bóg powiedział: „nawet za pięć dwunasta przed rokiem 2012, jeśli ktoś się opowie za życiem – życie mieć będzie” . Więc, mając te 12 lat dzisiaj mogę powiedzieć - będziesz potrzebny po roku dwunastym dla nas i dla Ziemi. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy za odpowiedź, mamy pytanie od Wiktora z Meksyku. Nasz drogi, kochany przyjacielu En-Ki. Jestem w Meksyku. Proszę powiedz, jak mogę służyć Misji Faraon, oraz kto i kiedy wzniósł tutaj te piramidy? Dziękuję za twoją opiekę i za to, że jesteś z nami wszystkimi.

EN-KI:
Kocham, dziękuję – jakie to są słowa miłe. Zwłaszcza, kiedy płyną z ust tak młodych ludzi. Odpowiadam - piramidy w Meksyku zostały wybudowane przez przybyszów z Syriusza B. Wtedy, kiedy jeszcze ta współpraca pomiędzy Orionem, Ziemią, a Syriuszem układała się poprawnie. To oni w Jukatanie wybudowali te wszystkie piramidy – Księżyca, Słońca - więc masz odpowiedź. A…, jeszcze kiedy? Piramida Słońca liczy sobie 9000 lat, piramida Księżyca jest trochę młodsza, bo ma trochę więcej niż 8000 lat. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy za odpowiedź, mamy pytanie od Adriana. Drogi przyjacielu mam problem z zębami, a dokładniej z dziąsłami. Nazywa to się recesja dziąsłowa, czyli dziąsła opadły poniżej szkliwa zębów. Od pięciu miesięcy płuczę dziąsła korą dębową. Pryskam złotem i nic, nic nie pomaga, a było tak, jak jest. Może jest jakaś inna recepta na to, by pomogło. Dentyści twierdzą, że nigdy nie odrosną i że można tylko przeszczepy zrobić, ale jest to bardzo kosztowna sprawa. Proszę o pomoc.

EN-KI:

Na to teraz „chwycę ciebie za słowo”. Piszesz – „było, jak jest”, czyli choroba się nie pogłębia. To już jest sukces, bo gdyby się choroba pogłębiała, to byś to zauważył, a ty twierdzisz, że jest, jak było, czyli choroba powiedziała „stop” i teraz dalej zalecam to samo, bo jest to leczenie bardzo długie, co „zapomniałem” tobie dodać. Teraz zalecam jeszcze, zakupienie złota, tego w proszku, czyli Suplementu Ki - i też zacznij to spożywać. Rehabilitacja czasem trwa kilka lat. Uzbrój się w cierpliwość. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy za odpowiedź. Drogi En-Ki mamy pytanie. Czy obecnie wykopaliska w Egipcie trwają pełną parą?

EN-KI:
Najlepiej byłoby powiedzieć – jedź, jedź - to na własne oczy zobaczysz. Oczywiście, że wykopaliska nie stoją w miejscu, a najważniejsze jest to, że jest zezwolenie - jedno, a niebawem będzie drugie, to - o co nam chodzi, na Gizę. Więc, zapraszam do Gizy. Słucham.

PYTANIE:

Dziękujemy za odpowiedź. Kochany En-Ki, dlaczego i z jakich środków została zbudowana stacja astrologiczna Waticano Obserwatore do obserwowania planet. Dlaczego i z jakich środków?

EN-KI:
Z takiego samego powodu, jak teraz jest niszczenie dokumentów w Watykanie i przygotowywanie się do ewakuacji. Chcą żyć. Chcą przeżyć rok 2012, a kochający ludzi kapłani - będą się modlić za tych, którzy pozostaną na górze. Jak myślisz? Z jakich środków mogło być to wybudowane? Oczywiście, że z waszych. Tak samo, jak i schron, do którego się udadzą. Słucham.

PYTANIE:
Dziękujemy. Mamy następne pytanie. Czy dusza może przemieszczać się pomiędzy wymiarami i przeżywać poszczególne inkarnacje w równoległych światach?

EN-KI:
Oczywiście, że może. Nie ma przeciwwskazań. Duch może sobie wybrać każdą inną planetę zamieszkałą przez materię, albo wrócić na Ziemię. To tylko i wyłącznie zależy od ducha. Słucham.

PYTANIE:
Dziękuję. Oto moje pytanie odnośnie ducha, duszy. Z jakich odległych wcieleń mogą do nas docierać echa. Jak mocno mogą się objawiać? Jak je rozpoznać? Czuję się mocno związany z walką, bitwami w różnych częściach świata i historii, oraz z pustynią.

EN-KI:
W takim stanie - fizycznym nie odbierzecie kontaktów z Wszechświatem i z innymi galaktykami. Jedynie może to być w ciele duchowym. Wtedy, duch rzeczywiście odbiera. Albo - we śnie astralnym, kiedy w tym momencie, kiedy opuszczasz ciało i duch jest pozbawiony materii - dostaje te informacje. Kiedy powracasz do materii, to wydaje się tobie, że miałeś wizję, sen i to jest właśnie to. Słucham.

PYTANIE:

Dziękuję. Pytanie od Idy. Od dłuższego czasu mam przeświadczenie, że tak zwane komory obciążające nad komnatą króla w Wielkiej Piramidzie symbolizują Egipski Święty Kielan, który łączy Ziemię i Niebo, by Ozyrys mógł zmartwychwstać. Wydaje mi się, że ma ten filar dużą rolę we wspomnieniach przy uruchomieniu Wielkiej Piramidy.

EN-KI:
I po co tak zawile? Czy dla was - im zawilej to prościej i bardziej zrozumiale? Bo, to co mówię prostym językiem - jest za nic nie zrozumiałe? Więc, mówię prostym językiem - to co ma być wykonane, czyli budowniczy król, który budował Wielką Piramidę, ma być włożony do pustego sarkofagu, a to co się znajduje poza, powyżej komnaty króla, w tym tajemnym pomieszczeniu, jest potrzebne właśnie do uruchomienia Piramidy. Po więcej informacji, jeśli chcesz, zapraszam na sesję osobistą. Słucham.

PYTANIE:
Dziękuję. Pytanie jeszcze od Idy. Czy dużo oficjalnych informacji o życiu Jezusa jest dla nas zatajane?

EN-KI:
Bardzo dużo, ale nie sądzisz, że tu na tej sali będę ujawniał tajemnice i teraz jeszcze dodaję jednej Marii i drugiej Marii – „akumulatory Lucyny się wyczerpują” - zważcie to sobie, czas kończyć. Macie dwa ostatnie pytania, ani jednego więcej. Słucham.

PYTANIE:
Kochany En-Ki. Czy nowo powstała Fundacja Enkira w Szwajcarii pozwoli nam na szybsze zgromadzenie funduszy na wykopaliska w Hawarze i w Gizie?

EN-KI:
Powiem inaczej Mario. Macie trzy lata. Jak te trzy lata zostaną wykorzystane, to już pozostawiam wam. Uruchomcie rozumy. Słucham.

MARIA GRITSCH:

Dziękuję drogi En-Ki. Mam osobiste pytanie. Bardzo często we wszystkich sesjach przewija się pytanie: „jak ja osobiście mogę pomóc w Projekcie Cheops”? Muszę przyznać, że to jest pytanie do znudzenia, również dla mnie, ponieważ nikt nie przychodzi i nie mówi: „słuchaj, czy mogę ci w jakikolwiek sposób pomóc, nawet w najmniejszy”. I pytanie moje jest: kiedy się w końcu ludzie - nawet ci, co chcą pomóc, a  nie wiedzą jak, obudzą z letargu? Bo to jest bardzo męczące - ciągle powtarzające się pytania.

EN-KI:
Obudzą się Mario obudzą, bo już niebawem, nie w tym roku jeszcze, ale już w przyszłym, kiedy spojrzą przez teleskop w niebo – zobaczą „czerwoną planetę”. To właśnie ta, która leci do Słońca. Wtedy, u wielu nastąpi przebudzenie, więc to nie wystarczy zapytać - co mam zrobić dla Misji Faraon? Jak mam pomóc? I na słowie się kończy. Przyjdź do powstających Fundacji, do już istniejących Fundacji i włącz się w ten Projekt.
I tak na zakończenie, na forum, przy wszystkich was tu siedzących zaraz „zmyję głowy” obu Mariom. Otóż tak - jak wyście przeszkadzały w skupieniu medium – to się rzadko zdarza. Cały czas wymiana zdań, głośnych zdań. Więc, żeby mi to było ostatni raz. Tak, jak powiedziałem, ostatnie pytanie zostało przeczytane. Ja En-Ki dziękuję wam wszystkim zgromadzonym tu na tej sali za przybycie, za wysłuchanie moich słów. Chociaż mogły być czasami ostre, ale czyż kochający ojciec, który naprawdę kocha i który czasami krzyczy nie robi tego z miłości? Więc, pomyślcie nad tym kiedy pójdziecie do domu, a dzisiaj to ja wam dziękuję.

MARIA KUBACKA:

Dziękujemy ci drogi En-Ki, nawet za to „zmycie głowy”. To świadczy, o tym że nas kochasz. Jakbyś nas nie kochał, to byś nas nie karcił także... Jeszcze raz przepraszamy, a Lucynkę przeprosimy osobno. Dziękujemy wszystkim tutaj za przybycie, że przybyli goście nawet zagraniczni, z całej Polski. Dziękujemy ci jeszcze raz En-Ki, że zechciałeś tutaj z nami wytrzymać, nieznośnymi ludźmi. Brakuje nam jeszcze dużo En-Ki, ale chyba będziemy mieli czas na pewno na udoskonalenie się. Dziękujemy i przepraszamy za wszystko. Dziękujemy.