Nowości

 

 

 

 

 

 

 

W tym dziale będziemy podawać bieżące informacje opisujące najważniejsze działania i postępy prac związanych z realizacją celów statutowych Fundacji "DAR ŚWIATOWIDA" oraz ralizacją Misji Projektu Cheops.


(4/1/2014 3:55:52 PM)

 

Nowości, 10 kwiatnia 2014

Warszawa, 12 maja 2014 roku: Trzygodzinne warszataty organizowane przez Fundację "Mądrość Narodów".

Tematyka: ZDROWIE

Prelegenci: Beata Peszko (farmaceuta), Anna Dolińska

Patrz dział:  FUNDACJA "MĄDROŚĆ NARODÓW" - WARSZTATY

Informacje:  Biuro Fundacji tel. 22/879-8162

WSTĘP WOLNY

 

Nowości, 2 kwietnia 2014 roku

 

Uwaga!
Czynna jest już nowa strona Projektu Ujawniania Wiedzy administrowanej przez Fundację “Mądrość Narodów”:

Linki:
www.projektujawnianiawiedzy.com
www.wisdomofnations.com

Bieżące informacje dotyczące Egiptu, spraw związanych z wolnymi energiami, zdrowiem, informacje o sesjach i warsztatach z Anną Dolińską, itp., będą się pojawiały w dziale “Nowości” lub w odpowiednich działach na nowej stronie.

W kwietniu 2014 roku Fundacja “Dar Światowida” oficjalnie kończy swoją działalność i wszystkie jej funkcje przejmuje Fundacja Wspierania Badań nad Ujawnianiem Wiedzy Starożytnej i Współczesnej “Mądrość Narodów”. Dlatego obecna strona Projektu Cheops stanie się stroną archiwalną, z której można odczytać historię tego Projektu oraz działania podejmowane przez “Dar Światowida” w latach 2001 – 2012.

Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy nas wspierali zarówno energetycznie jak i finansowo. Dzięki Waszemu zainteresowaniu i wsparciu, dzięki połączeniu dwóch światów – duchowego i fizycznego - byliśmy w stanie osiągnąć tak dużo zarówno w Egipcie, jak i w Polsce. Wierzymy, że nowa, wspaniała energia będzie towarzyszyła nowej Fundacji, i że kontynuacja naszych działań przyniesie jeszcze większe korzyści ludziom i Ziemi.

Rada i Zarząd Fundacji „Dar Światowida”
Rada i Zarząd Fundacji „Mądrość Narodów”

 

NOWOŚCI, 1.IV.2014

 Jest już na stronie nowa sesja z Anną Dolińską: Sesja 35.

 


(2/7/2014 10:45:41 PM)

 

Niedziela, 23 marca 2014

 

W najbliższym czasie będzie juz otwarta nowa strona internetowa Fundacji Wspiernia Badań nad Ujawnianiem Wiedzy Starożytnej i Współczesnej "Mądrość Narodów". W momencie jej otwarcia - obecna strona stanie się stroną archiwalną. Wszelkie nowe informacje dotyczące Egiptu, wolnych energii, zdrowia, sesji, itp. będą już tylko na nowej stronie.    

UWAGA! Na stronie jest już nowa sesja z Anną Dolińską - sesja nr 34.  


SPOTKANIA 2014
(1/28/2014 2:38:21 AM)

 

ZAPROSZENIE NA AUTORSKIE WARSZTATY ANNY DOLIŃSKIEJ W ROKU 2014


Mam przyjemność zaprosić Was na warsztaty, które będę prowadzić wraz z Istotami Światła. Celem ich jest pokazanie Wam w jaki sposób sami możecie nawiązać kontakt ze swoimi Aniołami i Przewodnikami Duchowymi. Zależy mi bardzo, aby każdy uczestnik osobiście doświadczył obecności Anielskich Energii i tym samym otworzył się na kontakt z Istotami Światła – bez ziemskich pośredników. Anna Dolińska

Szkolenia będą się odbywały w większych miastach w Polsce i w Stanach Zjednoczonych.

W programie:
•   Medytacja wstępna – otoczenie się Energią Światła i Energią Miłości;
•   W czasie kolejnych medytacji uczestnicy odbędą podróż w wyobraźni do Domu Ojca na spotkanie z bliskimi osobami;
•  Spotkają się również ze swoimi Aniołami oraz Przewodnikami Duchowymi, zostaną przez nich „nakarmieni”, nasyceni Nektarem Życia;
•  Przekażą Aniołom swoje troski i zmartwienia z prośbą, aby pomogły w ich rozwiązaniu na poziomie ziemskim;
•  Będzie to również koncentracja na usuwaniu jakichkolwiek problemów zdrowotnych, dolegliwości fizycznych, psychicznych. Usuwaniu wszystkiego, co mogłoby mieć negatywny wpływ na zdrowie;
•  Poprzez zabawę odbędzie się nauka postrzegania pozazmysłowego;
• Spotkanie zakończy medytacja uzdrawiająca i wysubtelniająca nas na dotyk Energii Anielskich. Uczestnicy będą mogli spojrzeć na siebie oczyma swej duszy, aby móc zrozumieć ten inny świat i swoje jestestwo;
•  Przekażę Wam, jak chronić się przed niskimi energiami, jak poznać kim jest Istota, która do Was mówi.

Koszt warsztatu: 180.00 zł. Liczba miejsc ograniczona, bardzo proszę o wcześniejsze zapisy u organizatora.

Zaliczka: 80.00 zł.

Warsztaty odbywają się w niedziele w godz. 10:00 -17:00
Grafik spotkań:
 

Bydgoszcz      
Niedziela: 30.03.2014   
Organizator - Iwona Kubiak
tel. 509 879 512 

e-mail: [email protected]


Gorzów Wlkp   
Niedziela: 13.04.2014    
Organizator - Iwona Kubiak
tel. 509 879 512 

e-mail: [email protected]


Warszawa  
    
Niedziela: 27.04.2014     Organizator - Iwona Kubiak
tel. 509 879 512 

e-mail: [email protected]

Bydgoszcz - wczasy (informacje wkrótce)            
Czwartek 01.05 - niedziela 04.05.2014    Organizator – Iwona Kubiak
tel. 509 879 512 

e-mail: [email protected]


Zakopane       
Niedziela: 11.05.2014     organizator - Anna Dolińska 
Tel. 609 027 888 

e-mail: [email protected]


Kraków         
Niedziela: 18.05.2014     Organizator - Anna Gibek
tel. 517 521 363

e-mail: [email protected]


Łódź             
Niedziela: 01.06.2014   Organizator – Anna Czarnota
tel. 609 349 352 

e-mail: [email protected]


Gdańsk      
Niedziela: 08.06.2014       Organizator - Iwona Kubiak
tel. 509 879 512 

e-mail: [email protected]


Łeba – wczasy (informacje wkrótce)      
Czwartek 19.06 – niedziela 22.06.2014      
Organizator - Anna Czarnota
tel. 609 349 352 

e-mail: [email protected]

W planach również:   Chicago, New York
Osoby z poza wymienionych miejsc zainteresowane spotkaniem, proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa:
e-mail: [email protected]

PO SPOTKANIU W WARSZAWIE
(12/14/2013 4:56:43 PM)


INAUGURACYJNE SPOTKANIE ZORGANIZOWANE PRZEZ FUNDACJĘ “MĄDROŚĆ NARODÓW”

W poniedziałek, 9 grudnia 2013 r. odbyło się w Warszawie pierwsze spotkanie zorganizowane przez Fundację Wspierania Badań nad Ujawnianiem Wiedzy Starożytnej i Współczesnej “Mądrość Narodów”. Spotkanie trwało 2,5 godziny i uczestniczyło w nim około 50 osób. Wstęp był wolny.

Głównym tematem spotkania było ZDROWIE. Prelegentkami były: Joanna Piekaruś oraz Anna Dolińska. Gospodarzami spotkania byli: Andrzej Wójcikiewicz (Prezes Zarządu Fundacji) oraz Marta Skóra – kierowniczka Biura Fundacji.

Pani Joanna Piekaruś jest absolwentką SGGW w Warszawie, Wydziału Żywienia Człowieka. Z zawodu jest dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy stosuje m.in. kierowane i kontrolowane oczyszczanie organizmu metodą dra Josefa Jonasza z Czech. Jej prezentacja nosiła tytuł: "Wpływ cywilizacji na zdrowie współczesnego człowieka i jak przeciwstawiać się niekorzystnym zmianom".

Był to dynamiczny i bardzo ciekawy wykład dotyczący przede wszystkim wykrywania i usuwania ognisk bakteryjnych metodą dra Josefa Jonasza z Czech. Odnosiło się to głównie do zakażeń bakteriami powodującymi boreliozę, które mogą być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Słuchacze dowiedzieli się o sposobach usuwania takich i podobnych im zakażeń, wobec których współczesna medycyna jest w zasadzie bezradna. Są to niezwykle skuteczne, naturalne metody, nie powodujące skutków ubocznych, jednak na ogół nieuznawane przez medycynę akademicką.

Zainteresowanie wykładem było ogromne o czym świadczy fakt, że pytania i dyskusja trwały jeszcze długo po zakończeniu całego spotkania.

Po prezentacji Pani Joanny i po krótkiej przerwie - Anna Dolińska przestawiła duchową stronę aspektu zdrowia. Przeprowadziła piękną, 40-minutową medytację w której uczestniczyły towarzyszące nam w tym dniu Istoty Duchowe... Istoty Światła. Była to jednocześnie sesja uzdrawiania, transformacji i energetyzacji wszystkich uczestniczących w spotkaniu osób, za pomocą energii światła i energii kryształów.

Na spotkaniach nie ma znaczenia czy jesteś osobą wierzącą, czy niewierzącą, czy interesuje cię istnienie Świata Duchowego... czy są to dla ciebie sprawy zupełnie obojętne. Dla sceptyków prowadzona przez Annę Dolińską medytacja stanowiła świetną okazją do rozluźnienia się, odstresowania i wyciszenia. Osobom, dla których świat Istot Duchowych nie jest pojęciem abstrakcyjnym, medytacja dała szansę przeżycia niezwykłych doznań i wizji. Umożliwiła podtrzymanie wiary w możliwość pomocy i opieki „z zewnątrz”, odczucia obecności bardzo przyjaznych i chętnych do pomocy energii.

Tego typu prezentacje z założenia mają łączyć duchowość z nauką... stanowić połączenie świata Istot Duchowych z naszym fizycznym, ziemskim i naukowym podejściem do rzeczywistości. Mają uświadomić nam, ludziom, że przyszedł czas, abyśmy poczuli i wykorzystali dobrą energię... energię miłości, która zewsząd nas otacza i zobaczyli więcej niż świat, w którym żyjemy tylko - jako ciało fizyczne.


Prezentacje organizowane przez Fundację „Mądrość Narodów” mają być również ujawnianiem wiedzy, która niekoniecznie jest wygodna dla pewnych środowisk. Wydarzenie warszawskie było pierwszym z cyklu planowanych w tym i w przyszłym roku spotkań związanych z tematami: ZDROWIA, WOLNYCH ENERGII oraz BADAŃ W EGIPCIE.

Mamy nadzieję, że podobne spotkania będą mogły odbywać się nie tylko w Warszawie, ale i w innych miastach w Polsce. Poszukujemy osób, które chciałyby zająć się ich organizacją w swoich miastach. Chodzi o znalezienie odpowiedniej sali (na około 50 do 100 osób) oraz promocję takiego wydarzenia w lokalnym środowisku.

Dlatego jest prośba o zgłaszanie się do Biura Fundacji w Warszawie (tel. 22/879-8162 lub elektronicznie na adres e-mail: [email protected]) osób chętnych do organizacji spotkań, jak i tych, którzy mogą poprowadzić ciekawą prezentację – szczególnie biorąc pod uwagę tematy: medycyny niekonwencjonalnej oraz wolnych energii.
                                                                                                 Andrzej Wójcikiewicz

SPOTKANIE W WARSZAWIE
(12/1/2013 8:43:45 PM)

 

SPOTKANIE ORGANIZOWANE PRZEZ FUNDACJĘ WSPIERANIA BADAŃ NAD UJAWNIANIEM WIEDZY STAROŻYTNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

“MĄDROŚĆ NARODÓW”

Poniedziałek, 9 grudnia 2013 roku w Warszawie
godz. 18:00 – 20:00

Miejsce spotkania:
Warszawa, ul. Żurawia 47
Dom Spółdzielczości Pracy
sala na parterze


Tematyka:    ZDROWIE

Będzie to pierwsze, inauguracyjne spotkanie z cyklu planowanych prelekcji organizowanych przez Fundację „Mądrość Narodów”, dotyczących spraw związanych z tematyką: ZDROWIA, WOLNYCH ENERGII i BADAŃ W EGIPCIE.

Program spotkania:

18:00 – 18:15    Omówienie form działalności i celów Fundacji “Mądrość Narodów” oraz przedstawienie prelegentów - Andrzej Wójcikiewicz
18:15 – 19:15   Prezentacja: "Wpływ cywilizacji na zdrowie współczesnego człowieka i jak przeciwstawić się niekorzystnym zmianom" - Joanna Piekaruś
19:15 – 19:45    Medytacja i sesja uzdrawiania – Anna Dolińska
19:45 – 20:00    Pytania i dyskusja

Informacje o prelegentach:
Joanna Piekaruś jest absolwentką SGGW w Warszawie, Wydziału Żywienia Człowieka. Jest z zawodu dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem i w swojej pracy stosuje m.in. kierowane i kontrolowane oczyszczenie organizmu metodą dra Josefa Jonasza z Czech. Pani Joanna od kilkudziesięciu lat poszukuje sposobów na zachowanie i/lub przywrócenie zdrowia – jeśli na chwilę zostało utracone i ma w tej dziedzinie wieloletnią praktykę. Interesuje ją Tradycyjna Medycyna Chińska, ziołolecznictwo, a także możliwości rozwoju duchowego człowieka. Aktualnie uczęszcza do SZKOŁY TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ w Gdańsku pod auspicjami znakomitego profesora  doktora Li Jie z Holandii. 

Anna Dolińska jest założycielką i jedną z fundatorek Fundacji “Mądrość Narodów” oraz członkiem Zarządu. Jej niezwykły talent przejawia się w umiejętności kontaktu z „drugą stroną”, czyli ze światem duchowym dzięki czemu jest niezwykle ciekawym źródłem informacji i inspiracji dla osób, które są otwarte na tego rodzaju wiedzę.

Andrzej Wójcikiewicz – Prezes Fundacji „Mądrość Narodów”, organizator spotkania w Warszawie, autor książek: „Gołębica”, Przebudzenie Cheopsa”, „W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu” oraz „Metoda Silvy w Polsce – prawdziwe historie absolwentów”.

                 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH – WSTĘP WOLNYSZCZEGÓŁOWY PROGRAM PREZENTACJI: "Wpływ cywilizacji na zdrowie współczesnego człowieka i jak przeciwstawić się niekorzystnym zmianom” - JOANNY PIEKARUŚ

1.        Czynniki wpływające na zdrowie, związane z naszą cywilizacją:
           *  stres
           *  jakość wody i pożywienia (czyli trochę o ekologii)
           *  rola dobrze dobranej diety
           *  czynniki przyspieszające procesy starzenia
           *  oczyszczanie organizmu – kilka wybranych sposobów
           *  jak doprowadzić organizm do tzw. homeostazy?
2.        Detoksykacja a choroby cywilizacyjne
3.        Dokąd zmierzamy…?
           *  jak dbali o zdrowie nasi przodkowie czyli mądrość naszych przodków i jak z niej korzystać w obecnej rzeczywistości;
           *  jak możemy to powtórzyć, kiedy życie nabrało takiego tempa?
           *  jak opóźnić procesy starzenia, czyli recepta jak czuć się młodo mimo upływu lat?
           *  jaką spuściznę pozostawimy naszym dzieciom i wnukom?
           *  czy przechytrzymy Matkę Naturę?
           *  niekorzystny wpływ nowoczesności
4.        Zagrożenia zewnętrzne
5.        Zagrożenia wewnętrzne
             *   zaburzony metabolizm
             *   czy jest ratunek?
             *   co może nasz układ odpornościowy?
             *   jak naprawić błędy, które popełniliśmy?
             *   dobra wiadomość...
             *   nowe pokolenie wielką nadzieją.

Kontakt

BIURO: 04-216 Warszawa,
ul. Biskupia 38,
tel/fax: 022 / 879 81 62
[email protected]

PROJEKT CHEOPS

[email protected]

Our partners:
The Hungarian Leela Foundation
www.nadzsal.com

 

Projektowane stron internetowych
www.brigi.pl
 


 

 

 Books about the Cheops Project


 

 

             Publisher