NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

 

 

 

 

 

 

 

 


 NOWE CELE NA 2013 ROK

OD 2013 ROKU CELEM PROJEKTU CHEOPS I FUNDACJI WSPIERANIA BADAŃ ARCHEOLOGICZNYCH „DAR ŚWIATOWIDA“ POZOSTAJE ODNALEZIENIE I UJAWNIENIE INFORMACJI I WIEDZY UKRYTEJ W MIEJSCACH WSKAZANYCH ZA POMOCĄ ZARÓWNO NIEKONWENCJONALNYCH ŹRÓDEŁ, JAK I GEORADARU.

CELE TE CHCEMY REALIZOWAĆ PORZEZ:

1.  UZYSKANIE POZWOLENIA NA RENOWACJĘ GROBOWCA „RAA HOTEP“ LEŻĄCEGO W POBLIŻU ANOMALII ODKRYTYCH PRZEZ GEORADAR W LUTYM 2006 ROKU, W MIEJSCU NAZWANYM PRZEZ NAS „CHEOPS II“.


HIPOTEZA: W TYM REJONIE ZNAJDUJĄ SIĘ POMIESZCZENIA (GROBOWCE) ZAWIERAJĄCE TABLICE INFORMACYJNE, OPISUJĄCE PRAWDZIWĄ HISTORIĘ BUDOWY WIELKIEJ PIRAMIDY ORAZ HISTORIĘ LUDZKOŚCI OD NAJDAWNIEJSZYCH CZASÓW.

2.  UZYSKANIE POZWOLENIA NA KONTYNUACJĘ BADAŃ W NEKROPOLII W HAWARZE.


HIPOTEZA: KOPIĄC GŁĘBIEJ PRZY PIRAMIDZIE MUŁOWEJ OD STRONY WSCHODNIEJ I PÓŁNOCNEJ MOŻNA NATRAFIĆ NA WEJŚCIA LUB KOMNATY WIELKIEGO LABIRYNTU OPISANEGO PRZEZ HERODOTA. BYŁOBY TO ODKRYCIE O GIGANTYCZNYM ZNACZENIU DLA LUDZKOŚCI NIE TYLKO ZE WZGLĘDU NA JEGO WARTOŚĆ ARCHEOLOGICZNĄ, LECZ RÓWNIEŻ ZE WZGLĘDU NA ZAWARTĄ TAM WIEDZĘ.

3. FUNDACJA „DAR ŚWIATOWIDA“ JEST W DALSZYM CIĄGU GOTOWA POMÓC FINANSOWO W POŁOŻENIU PODŁOGI W KOŚCIÓŁKU NA ŚLĘŻY I WSPIERANIU ROZPOCZĘTYCH TAM W 2004 ROKU BADAŃ ARCHEOLOGICZNYCH. WYGLĄDA JEDNAK NA TO, ŻE ANI KURIA WROCŁAWSKA, ANI WYDZIAŁ ARCHEOLOGII UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO NIE SĄ ZAINTERESOWANE W UZYSKANIU TAKIEJ POMOCY. W TEJ SYTUACJI JEDYNE, CO MOŻEMY ZROBIĆ, TO CZEKAĆ NA OFICJALNĄ ODPOWIEDŹ OD ZAINTERESOWANYCH STRON.

4.  JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH CELÓW I ASPEKTÓW NASZEJ DZIAŁALNOŚCI BYŁO I JEST UTRZYMYWANIE KONTAKTU ZE ŚWIATEM DUCHOWYM, Z „WYŻSZĄ INTELIGENCJĄ“, KTÓRA DO TEJ PORY PROWADZIŁA NAS I PROWADZI DOSTARCZAJĄC POPRZEZ MEDIUM INFORMACJI POMOCNYCH W PODEJMOWANIU ODPOWIEDNICH DECYZJI I DEFINIOWANIU KIERUNKÓW DZIAŁAŃ.

Ten kontakt, rozpoczęty przez Lucynę Łobos i kontynuowany obecnie przez Annę Dolińską, będzie w dalszym ciągu podtrzymywany, tym bardziej, że nadchodzący czas ma być okresem naszego rozwoju wewnętrznego, odkrycia naszego połączenia ze światem duchowym i z energią Źródła. 

NOWE KIERUNKI DZIAŁAŃ

KOLEJNYM MOŻLIWYM KIERUNKIEM NASZYCH DZIAŁAŃ JEST PROMOCJA I WSPIERANIE BADAŃ NAD WOLNĄ ENERGIĄ
Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, że w Polsce istnieją unikalne projekty dotyczące wolnych energii, które nie mogą być zrealizowane ze względu na brak zainteresowania i brak funduszy. Istnieje na przykład projekt urządzenia wykorzystującego grawitację do produkcji wolnej energii. Istnieje projekt urządzenia wykorzystującego energię wiatru, które jest 8 razy bardziej wydajne, niż obecnie stosowane, gigantyczne wiatraki, i około 10 razy tańsze w budowie i eksploatacji. Jeśli prawdą okażą się przewidywania, że nowy kierunek rozwoju ludzkości będzie dążył w stronę wolnych energii (bo wiadomo kto w obecnych czasach blokuje tego rodzaju pomysły) - jest to dziedzina warta wyjątkowej uwagi ze względu na przydatność dla ogółu społeczeństwa, a także z punktu widzenia biznesowego.

SPRAWY ZDROWIA
Równie ważnym aspektem naszej działalności mogą być sprawy nieuznawanych przez oficjalną medycynę form leczenia i zapobiegania chorobom takim jak: choroba nowotworowa i inne choroby zwyrodnieniowe. Każda choroba jest „kopalnią złota“ dla firm farmaceutycznych, a przecież można im zapobiegać lub leczyć je za pomocą tanich i łatwo dostępnych środków naturalnych: ziół, receptur, suplementów, itp. Informacje o tym otrzymujemy zarówno od Wyższych Istot Duchowych, jak i od lekarzy zajmujących się medycyną niekonwencjonalną. Oficjalnie są one niestety na ogół ukrywane, wyśmiewane, tłumione, a lekarze, którzy je promują – są urzędowo ścigani i karani.  
 
 


 

Hot news:


(4/1/2014 3:55:52 PM)

 

Nowości, 10 kwiatnia 2014

Warszawa, 12 maja 2014 roku: Trzygodzinne warszataty organizowane przez Fundację "Mądrość Narodów".

Tematyka: ZDROWIE

Prelegenci: Beata Peszko (farmaceuta), Anna Dolińska

Patrz dział:  FUNDACJA "MĄDROŚĆ NARODÓW" - WARSZTATY

Informacje:  Biuro Fundacji tel. 22/879-8162

WSTĘP WOLNY

 

Nowości, 2 kwietnia 2014 roku

 

Uwaga!
Czynna jest już nowa strona Projektu Ujawniania Wiedzy administrowanej przez Fundację “Mądrość Narodów”:

Linki:
www.projektujawnianiawiedzy.com
www.wisdomofnations.com

Bieżące informacje dotyczące Egiptu, spraw związanych z wolnymi energiami, zdrowiem, informacje o sesjach i warsztatach z Anną Dolińską, itp., będą się pojawiały w dziale “Nowości” lub w odpowiednich działach na nowej stronie.

W kwietniu 2014 roku Fundacja “Dar Światowida” oficjalnie kończy swoją działalność i wszystkie jej funkcje przejmuje Fundacja Wspierania Badań nad Ujawnianiem Wiedzy Starożytnej i Współczesnej “Mądrość Narodów”. Dlatego obecna strona Projektu Cheops stanie się stroną archiwalną, z której można odczytać historię tego Projektu oraz działania podejmowane przez “Dar Światowida” w latach 2001 – 2012.

Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy nas wspierali zarówno energetycznie jak i finansowo. Dzięki Waszemu zainteresowaniu i wsparciu, dzięki połączeniu dwóch światów – duchowego i fizycznego - byliśmy w stanie osiągnąć tak dużo zarówno w Egipcie, jak i w Polsce. Wierzymy, że nowa, wspaniała energia będzie towarzyszyła nowej Fundacji, i że kontynuacja naszych działań przyniesie jeszcze większe korzyści ludziom i Ziemi.

Rada i Zarząd Fundacji „Dar Światowida”
Rada i Zarząd Fundacji „Mądrość Narodów”

 

NOWOŚCI, 1.IV.2014

 Jest już na stronie nowa sesja z Anną Dolińską: Sesja 35.

 

Kontakt

BIURO: 04-216 Warszawa,
ul. Biskupia 38,
tel/fax: 022 / 879 81 62
[email protected]

PROJEKT CHEOPS

[email protected]

Our partners:
The Hungarian Leela Foundation
www.nadzsal.com

 

Projektowane stron internetowych
www.brigi.pl
 


 

 

 Books about the Cheops Project


 

 

             Publisher