Kolejne sesje z Lucyną Łobos: Sesje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, Sympozjum, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90
PROJEKT CHEOPS (74)

SESJA PUBLICZNA, ŁÓDŹ
18.09.2007

Sesja chanelingu telepatycznego
UCZESTNICY: Lucyna Łobos, Bill Brown, Iwona Stankiewicz, Andrzej Wójcikiewicz,
Uczestnicy spotkania w Łodzi


Pytanie: Pytanie od publiczności zadane przez Iwonę Stankiewicz
En-Ki: Odpowiedź od Samuela En-Ki za pośrednictwem Lucyny Łobos

SAMUEL EN - KI: Witajcie, witajcie w tym mieście Łodzi. Jestem istotą duchową długo znaną pod imieniem Samuel. Niedawno wyjawiłem swe prawdziwe imię: En - Ki. Żeby wam było łatwiej, pozostanę przy imieniu Samuel. Zanim przystąpię do odpowiedzi na wasze pytania, wyjaśniam - medium, nasz łącznik, ma tyle wiadomości, ile jej przekazujemy. Jest czystym kanałem. Jej umysł nie jest zmącony naukami ziemskimi. Dlatego wybraliśmy ją, bo była przygotowywana przez tysiąclecia. Ją wybrał Król - budowniczy Chufu na obudzenie jego. Miała powiedziane lat temu dziesięć, że pocałunkiem obudzi budowniczego. To miało być i jest - jej zadanie. Wiele rzeczy dla niej samej jest zaskoczeniem i wielu rzeczy, tak "po ziemsku" - nie rozumie. W Gizie, w Hawara - jest i będzie - naszym "narzędziem". To było moje słowo wstępu. Zatem ja, Samuel, słucham pierwszego pytania.

PYTANIE: Witaj Samuelu - En - Ki, przekazuję pytanie pierwsze. Czy kod Biblii opisany przez Michaela Drosnina mógłby w jakimś stopniu pomóc Projektowi Cheops, czy jest tam zakodowany i jak?

EN-KI: Wszystko, wszystko jest zakodowane w Biblii od samego Początku do ostatniej księgi Objawienia, ale nie w tej dzisiejszej Księdze, która została wielokrotnie zmieniona. Dotrzyj do pierwszej Księgi Biblijnej, która jest zamknięta w sejfie Watykanu. Tam jest prawdziwy kod biblijny. A w Objawieniu Jana, w ostatniej księdze jest podany rok - ten 012 i jest też przekazane, co czeka ludzi na nowej Ziemi po roku dwunastym. Biblia czasów dzisiejszych jest napisana na użytek kapłanów i nie podaje źródła informacji, czyli faktycznej prawdy. Ponadto, kiedy to wgłębisz się w Biblię, zwłaszcza w ostatnią księgę Objawienia, tam się doczytasz o nadchodzących czasach jutra, roku dwunastego, a także o czasach nowej Ziemi. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję bardzo. Kolejne pytanie. Skąd u mnie sny, które się sprawdzają, są wycinkiem rzeczywistości z przyszłego dnia ?

EN-KI: I tutaj mógłbym powiedzieć - oczekuję ciebie na sesji osobistej, ale powiem - media są różne. Ty masz przekazywane informacje. To nie są sny, to są podawane informacje. I nie bój się, nie bój się tych informacji przekazywać. Nie bój się tego, że ludzie będą złorzeczyć. Nie daj się zastraszyć. Pamiętaj - czas przemiany, czas narodzin nowego - jest bliski. Media całego świata otrzymują różne informacje, różnymi drogami. My istoty duchowe - przekazujemy, krzyczymy, wołamy, prosimy o opamiętanie się, o zobaczenie zbliżających się zmian. Bo tutaj jeszcze czegoś nie dopowiedzieli, zarówno - Andrzej, jak i William, mianowicie - zbliżającej się precesji. Precesja, która jest w kosmosie co 25 tysięcy lat, czyli - Ziemia i Układ Słoneczny wchodzi w wyższy wymiar czasowy. Jeśli się nie przygotujecie na precesję - wasz rozwój duchowy będzie stał w miejscu, to napływającej energii z precesji - wielu nie wytrzyma. O tym mówią astrologowie, głośno mówią. Czyli narodziny nowej Ziemi, które otrzymujesz w informacjach, są faktem oczywistym. Tak niedawno - był rok 00, gdzie spodziewano się końca, to było rozpoczęcie nowego, a koniec - starego systemu. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję. Teraz dwa pytania od Andrzeja z Bydgoszczy. Pierwsze pytanie. W przypadku zabezpieczenia Ziemi - jak będą wyglądały po roku dwunastym przemiany w sferze gospodarczej i w prawie własności, jak to wygląda na innych planetach ?

EN-KI: Tak naprawdę, to Ziemia i istoty ludzkie zostały już tylko do "doszlifowania", do tego żeby się mogły doskonalić. Jesteście ostatnią cywilizacją, ostatnią planetą, na której zachodzą zmiany. Wiadomo jest i trzeba logicznie myśleć, że zaraz po roku 012 - nie nastąpią "czarodziejskie zmiany". Do tego potrzebny jest czas, ale - jest pewne, że w roku już 012, kiedy zegar kosmicznej precesji włączy się, w umysłach ludzkich, tych co przeżyją, będzie następować zmiana. Kiedy nastąpi zmiana, czy będzie postępować, to wiadomo - i całe systemy będą systematycznie ulegać zmianie. Ale tak, jak mówię - do tego potrzebny jest czas. Do doskonałości na innych planetach istoty żyjące na nich dochodziły tysiącleciami. I tak samo istoty ludzkie zamieszkujące Ziemię mają to samo prawo i nie mogą być traktowane inaczej. Bo byłoby to nieuczciwe wobec innych cywilizacji, gdyby to bogowie "łaskawiej" potraktowali istoty ludzkie. Więc po roku dwunastym, kiedy Ziemia i ludzie otrząsną się z pierwszego wstrząsu - zaczną porządkować Ziemię i cały system, od gospodarczego po system polityczny. Przede wszystkim, co już mogę powiedzieć otwarcie - kosmos, Uniwersum - zarządzające kosmosem, w pierwszej kolejności przyjrzy się religiom świata. To, w głównej mierze religie świata są odpowiedzialne za to, co teraz ludzie robią, za brak uświadomienia, za brak prawdy. Do tej prawdy chcemy teraz dotrzeć w Labiryncie. Ale, żebyśmy my mogli dotrzeć jako istoty duchowe, potrzebujemy drobnostki - materii, czyli istot ludzkich. My możemy kierować, pomagać, wskazać wszystko, ale fizycznie - musicie wy tego dokonać. Tak, że po roku dwunastym, te informacje, które będą wydobyte, czyli - historia, historia i przepis podany na życie, będzie się to realizowało. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, jeszcze jedno pytanie od Andrzeja z Bydgoszczy. Czy moja osoba może być przydatna w dalszym prowadzeniu misji w Projekcie Cheops? Chciałem również zadeklarować mój udział w wykopaliskach na terenie Gizy, gdyż to, co się wydarzyło w moim życiu, prowadzi mnie w prostej linii do Projektu Cheops.

EN-KI: I bardzo się cieszę. Cóż mogę powiedzieć na to twoje pytanie ? Mogę tylko powiedzieć - zatem, witaj w szeregach Misji Faraon. Witaj w Misji Hawara i wkrótce, po dotarciu do pierwszych murów w Hawarze, otwiera nam się droga na Płaskowyżu. I witaj - w Gizie. Witaj. Słucham.

PYTANIE: Pytanie od kolejnego uczestnika spotkania. Jakie są przyczyny jaskry i jak ją wyleczyć, bo obecnie jest chorobą, którą się wykrywa już u małych dzieci, a bardzo często chorujący nie wiedzą, że chorują ?

EN-KI: I tutaj winę za stan rzeczy, za tę chorobę, powinni ponieść ci, co zatruli środowisko, czyli - wszechobecna chemia, którą nie tylko spożywacie, ale i oddychacie, gdzie i przez oczy szkodliwe środki się dostają do organizmu. Na dzień dzisiejszy - choroba ta przez medycynę ziemską jest nieuleczalna, ale mogę wam, bo to się przydać może na przyszłość i to każdemu. Otóż, nie jest podawane do informacji, ale jest faktem, że w Brazylii dokonywane są uleczenia poprzez - wy brzydko to nazywacie "kosmitami", istoty z innego wymiaru. Do tej pory otwarcie, legalnie przybywali. Teraz, kiedy leczenie poprzez "gości z nieba" stało się bardzo powszechne, wojsko ogranicza dostęp do nich. Ale, "ci z kosmosu" znaleźli sposób. Otóż w Brazylii... w Limie - przybysze z kosmosu wybrali człowieka. Wcześniej został uleczony. Nazwał się Janem od Boga. Wszyscy go znają w Limie i on dokonuje leczeń, czyli - istoty z kosmosu, wykorzystują jego ciało i poprzez ciało Jana, dokonywane są uzdrowienia z różnych chorób. Z tych chorób, gdzie medycyna dzisiaj mówi o chorobie jako "nieuleczalnej". Zatem, udaj się do Limy, do Jana od Boga, a uleczony zostaniesz. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Czy dzisiaj miał miejsce "kwantowy skok świadomości", i co z tymi, którzy nic o nim nie wiedzą, lub wiedzą, ale nie wierzą. Co teraz będzie się działo?

EN-KI: Jeszcze, jeszcze następuje "przebudzenie", ale nie do wszystkich ono dociera. I tutaj podam przykład Noego i jego Arki. Iluż to skorzystało z prośby Noego, który powiedział - wyjdź, a uratujesz życie... Dzisiaj Arką Noego są informacje przekazywane. Dzisiaj Arką Noego jest Giza i piramidy. Tak, jak za czasów Noego - jedni uwierzą, uwierzyli i przeżyli. Tak samo będzie i dzisiaj, jutro i w roku dwunastym. Wiele osób, pomimo informacji przekazywanych - nie chce słuchać, nie chce nawet przyczynić się do tego, żeby zrozumieć, czyli - można to nazwać swoistego rodzaju "selekcją". Tak, jak powiedział Patrick Geryl - nigdy nie mówiłem o końcu świata, zawsze mówię o początku nowego życia na nowej Ziemi. Ale na nowej Ziemi żyć będą ci, co już dzisiaj otwierają swoje serca. Więc, jeśli mówisz, a słowo nie dociera - zostaw. Nieraz wystarczy rzucić jedno słowo i jeśli słowo trafi na podatny grunt - zacznie kiełkować. Jeżeli grunt nie jest podatny, to żebyś worek cały zasiał ziarna - nie zakiełkuje. Więc, pomyśl o tym. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Czy Partia Kobiet w Polsce ma szansę w poprawie warunków życia Polsce. Jak to się ma do najbliższych wyborów?

EN-KI: Partia - taka czy inna - mnie nie interesuje, ale powiem otwarcie. Mężczyźni lubią się bawić w politykę. To jest dobra zabawka. Jeszcze lepsza - wojna. To też domena mężczyzn ziemskich. Na starcie kobiety są już przegrane. Duma męska nie pozwoli na to, żeby by kobieta rządziła. Wiadomo jest też w kosmosie, że bardziej otwarte umysły mają kobiety, ale ambicje rządzenia mają mężczyźni. Więc kobiety są zepchnięte do roli matki, żony. Takie pokutuje słowo w hierarchii męskiej. Więc kobieta, nawet kiedy wystartuje - to mężczyźni zrobią wszystko, żeby ją z tego "stołka" wysadzić. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję bardzo, kolejne pytanie. Czy pierścień Atlantów rozprowadzany w Polsce ma swoje przypisane właściwości ochronne ?

EN-KI: To zależy, to zależy - jak do tego podchodzisz. Przede wszystkim, potrzebna jest wiara i sugestia, bo jeśli nie ma wiary i sugestii, to żebyś nosiła dziesięć pierścieni Atlantów, to ciebie to nie ochroni. Przede wszystkim trzeba też się umiejętnie odnosić do pierścienia Atlantów. Każdego dnia - myć pod bieżącą wodą. Każdego dnia na noc pierścień ma być zdjęty, żeby się mógł "naładować". Trzeba też pamiętać o jednej, bardzo istotnej sprawie, o której sprzedający pierścień Atlantów raczej nie mówi. Pozytywna energia, która łączy pierścień, to energia Księżyca i kiedy zaczyna się pełnia - przez trzy dni należy pierścień wystawiać na energię Księżyca. Wtedy posiada zwiększoną siłę, moc. Ale, przede wszystkim - przede wszystkim, to wiara i sugestia - to jest siła. Czyż Jezus nie mówił słów, że to nie on uzdrawia, tylko wiara ? Więc pomyśl o tym. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Jak pomóc osobie, która w swojej aurze ma istoty duchowe, i pomimo że uzdrowicielka duchowa odprowadza te istoty, ta osoba przyciąga je z powrotem, ponieważ przyzwyczaiła się do ich głosów ?

EN-KI: I tak będzie... Lepiej mieć dobrego przyjaciela "ducha" niż dziesięciu "pseudo-przyjaciół" ludzkich i niech ktoś powie, że jest inaczej. Na dobrego przyjaciela-ducha zawsze można liczyć. Na pseudo-przyjaciela ziemskiego - niekoniecznie. Odprowadzanie nic nie da, jeśli sama istota duchowa, lub istoty duchowe nie odejdą. Ale przecież te istoty duchowe nic złego nie robią. I tutaj mogę powiedzieć - oby każdy z was miał pozytywnego, dobrego przyjaciela duchowego. Czyż każdy z was nie posiada Anioła Stróża ? Czyż Anioł Stróż nie jest duchem? Więc czegóż to się bać ? Istoty duchowe przypisane, lub te które wybrały sobie daną istotę ludzką, i które nie robią krzywdy - będą przy nim. I ona sama czuje się bezpieczna i dobrze, kiedy czuje, że oni są, że jest ta ochrona i opieka. Więc nie odsyłajcie. A może inaczej, a może te istoty duchowe, które przychodzą - potrzebują czegoś ? Jakiejś pomocy, spełnienia prośby ? Spełnijcie. Zapytajcie się o co chodzi ? Jeśli chodzi tylko o przyjaźń i bycia opiekunem - to niech tak zostanie. Po roku dwunastym to nie będzie niczym dziwnym, ani zaskakującym kontaktowanie się z istotami duchowymi. Bo język telepatii będzie powszechnym językiem na Ziemi. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Czy Anastazja opisywana w kilku tomach książek Megree daje dobre wskazówki na przetrwanie po kataklizmie w 2012 roku?

EN-KI: Anastazja ma przekazy. Anastazja jest medium, silnym, czystym medium. Ale, kto tak naprawdę oprócz czytania Anastazji traktuje ją poważnie? Oczywiście, że jej wskazówki są jak najbardziej prawidłowe, prawdziwe. A o czym to Anastazja tak rozważa, mówi, do czego namawia? Do oczyszczania się, do wzajemnej miłości. Podstawą życia ludzkiego po roku 012 będzie miłość, taka bezwarunkowa miłość wobec drugiego człowieka. O tym mówi i pisze Anastazja. Kiedy będzie miłość, to będzie wszystko. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Czy nasze dzieci mają znać prawdę? Jak je ukształtować?

EN-KI: To zależy w jakim wieku jest dziecko. Przygotowywać dziecko do zmian. Przygotowywać dziecko do tego, że za kilka lat będzie nowy czas, nowa Ziemia, czyli - przekażcie obraz pozytywny nowej Ziemi, bez nienawiści, bez oszustw, bez złodziejstwa. Przygotowujcie swoje dzieci do tego, że na Ziemi będzie się żyło spokojnie, z miłością. Nie wolno wam straszyć. Pamiętajcie o jednym - los waszych dzieci, los Ziemi znajduje się w rękach każdego z was i to od was zależy czy wasze dzieci zobaczą rok 012. Bo każdy kocha swoje dzieci - i spójrzcie na swoje dzieci, które chcą żyć, chcą żyć w nowym świecie. Dlatego to - przekazując im obraz nowej Ziemi, nowych czasów, pamiętajcie o jednym - to, to co ma się wydarzyć i to, co będzie zależy od was, jak do tego podejdziecie. Bo mówienie "co ma być, to będzie" to nie jest słowo mądre. Pamiętajcie o swojej rodzinie. Przekazując, pokażcie nową, piękną Ziemię. Ale żeby ta piękna, nowa Ziemia mogła zaistnieć, jest to uzależnione od was wszystkich, ludzi - nie nas, istot duchowych. My możemy dopomóc, ale żebyśmy my mogli zadziałać - potrzebujemy was, waszego wsparcia, waszej pomocy. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję za odpowiedź, kolejne pytanie. Czy jest jakaś szczególna rola Polaków do realizacji zmian w scenariuszu roku 2012?

EN-KI: Nie tylko Polaków. Polacy odegrają dużą rolę w uratowaniu Ziemi. Od Polski się zaczęło. Polacy idą do Faraona - jak na razie, ale czy tylko Polacy chcą przeżyć, a inni nie? Przebudzenie ma nastąpić na całej Ziemi. A czy nastąpi? Wyraźnie mówię - los Ziemi i wasz, waszych rodzin, znajduje się w waszych rękach, nie naszych. Dlatego to nawet słowa, które mogą wydawać się nielogiczne, zwariowane, kiedy naukowcy mówią - nic się nie wydarzy, ale - historia mówi co innego. Czas precesji jest czasem nieubłaganym i to nastąpić musi. Przy precesji masz Planetę X, i to wszystko się dzieje za waszego pokolenia. To wszystko może być zniwelowane wtedy, kiedy Ziemia otrzyma zabezpieczenie, o które nam tak bardzo chodzi. Zabezpieczenia nie było 12 tysięcy lat temu. Zabezpieczenia nie było 25 tysięcy lat temu. Jakie skutki? Mówić nie muszę, historię znacie. Więc teraz - tak bijemy na alarm - RATUJCIE ZIEMIĘ, RATUJCIE SIEBIE, SWOJE RODZINY... Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie. Jak parzyć i pić jaskółcze ziele?

EN-KI: No, cóż... Mądre pytanie, bo według słów mądrych naukowców jaskółcze ziele jest zielem trującym, ale nie chcę wymieniać leków, które naprawdę trują, bo byłoby tego dużo, a jaskółcze ziele jest zielem, które leczy. Dlaczego nazwane - jaskółczym zielem? Zbadał to były zakonnik Klimuszko obserwując jaskółki, które to skubały płatki kwiata jaskółczego ziela, zanosiły do gniazda, albo zjadały. Czyż gdyby to było trujące, jaskółki by przeżyły? Tak maleńki ptaszek? Ale podam teraz przepis. Otóż, na szklankę gotującej wody wsypujesz płaską łyżeczkę od herbaty ziela. Przykrywasz na godzinę, żeby "nasiąkło". Potem trzeba ziele usunąć, a wywar wypić. Pijesz dwa razy dziennie. Nie ma reguły, czy to jest przed posiłkiem, czy to jest po posiłku. Można posiłek popijać jaskółczym zielem, o ile dasz radę. Oczywiście, wszystko ma swój umiar. Tak samo i tutaj. Trzy miesiące i przerwa - miesiąc. Potem następne trzy miesiące i robisz przerwę, bo po półrocznym piciu twój organizm jest bardzo ładnie oczyszczony. Tu gdybym wymieniał, na co pomaga jaskółcze ziele, zajęłoby to sporo czasu. Ale, odwołam cię do mądrej księgi Czesława Klinuszki i tam sobie poczytaj. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję za odpowiedź. Kolejne pytanie. Mój ukochany Samuelu. Bardzo proszę, powiedz mi czy już przestałeś walczyć z pierwiastkiem żeńskim? Czy w życiu Twoim zaistniała harmonia? Czy potrafisz już zaakceptować pierwiastek żeński na równi ze sobą? Podpisano: Zawsze Kochająca Cię Kiara.

EN-KI: A czy ja kiedykolwiek walczyłem? Zawsze lubiłem kobiety. Moje imię prawdziwe En - Ki i tutaj nie chciałbym wspominać mojego życiorysu, jakiż to byłem w "podbojach" właśnie męsko-żeńskich. Zawsze uważałem i uważam, chociaż jestem istotą duchową, że Bóg Ojciec, który ukształtował kobietę, który kazał nam - wyjątkowo piękną - stworzyć kobietę, miał rację. Bo tym się różnią kobiety od mężczyzn, że posiadają intuicję, posiadają serce i piękno. Widzę piękno w każdej kobiecie, chociaż jestem duchem. Podziwiam - i teraz, podziwiałem, kiedy byłem na Ziemi. I coś źle przeczytałaś - nie walczyłem z kobietami. Jeśli "podboje moje miłosne" nazwać można "walką" - to niech tak będzie. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, jeszcze jedno pytanie. Czy możesz wyjaśnić mi pełnię znaczenia znaku, który ostatnio otrzymałam? (pokazanie narysowanego znaku na kartce z pytaniem)

EN-KI: Częściowo - mogę. Jest to kosmos, kosmos i to, co jest w środku - Ziemia, Ziemia i otaczające ją pierścienie, czyli Planety. Planety, które gotowe są do pomocy, ale do roku dwunastego, dopóki nie włączony zostanie "zegar czasu", czyli zegar precesji - nic nie mogą zrobić. Wszyscy, którzy w oczekiwaniu na pomoc Ziemi czekają na rok 012. Otrzymałaś tą informację i będziesz jeszcze otrzymywać następne. Ma propozycja jest taka: wizje, sny - notuj. To, co zapamiętasz - przepisz, narysuj, bo to będzie istotne, to będzie potrzebne do następnych przekazów, jakie będziesz otrzymywać. Będą informacje przekazywane tobie, dotyczące bezpośrednio roku 012 i po roku 012. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie - od Macieja. Jak mamy się doskonalić, aby móc być godnymi życia wiecznego?

EN-KI: Czy znasz takie słowo, które nazywa się - miłość? Nie ma innego przepisu. Kiedy masz w sobie miłość - to już jesteś wielki, to już się doskonalisz, to już wchodzisz w ten rok 012. Ale, to nie mają być słowa miłości, to mają być czyny, to ma być w sercu. A, o co ja proszę przez te tyle lat, was - istoty ludzkie? Otwórzcie się na miłość, dajcie drugiemu człowiekowi to, co sam byś chciał otrzymać. Nie ma człowieka, który by nie chciał być kochanym, który by nie chciał doznać miłości. Złoczyńca staje złoczyńcą dlatego, że nie zna miłości. Więc twoim największym doskonaleniem się będzie praca nad miłością. Chcę was nauczyć mowy serca. To będzie tak bardzo potrzebne na te lata i późniejsze też. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, jeszcze jedno pytanie od Macieja. W jaki sposób można otrzymać zdolności leczenia innych ludzi?

EN-KI: To się czuje Macieju - tego się nie da... Nie, da się nauczyć, bo przecież - medycy są wyszkoleni... Ale są tylko wyszkoleni medycy, nie czujący, uważający człowieka za "przypadek". Jeśli czujesz w sobie moc, jeśli czujesz w sobie energię, a jest to szczere - to już możesz pomagać drugiemu człowiekowi. Ale, kiedy będziesz pomagać i poczujesz to, wtedy proś, proś nas - energie duchowe o wsparcie, o pomoc. Wtedy staniesz się w naszych rękach "łącznikiem". Bo tak naprawdę ci, co uzdrawiają - są tylko łącznikami. Oddają siebie i swoje ręce - w nasze ręce. I wtedy następuje leczenie. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję. Pytanie od kolejnego uczestnika spotkania. Jakie są intencje takich spotkań?

EN-KI: Takich jak dzisiaj? No, cóż... Wyjdziecie pokrzepieni. Wyjdziecie wzmocnieni. Wyjdziecie z większą wiarą. Jak na długo - zobaczymy. Nie przyjechałem tutaj do was po to, żeby was straszyć, bo od straszenia jesteście wy sami. Straszycie się wzajemnie. Od straszenia są naukowcy i jeszcze inna Instytucja. Ja natomiast chcę wam przekazać to, co mam - miłość. I przede wszystkim celem takich spotkań jest - dawanie miłości. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję. Pytanie od Ilony do Ducha Starożytnego. Z moich wizji i przekonań wiem, że nie będzie przebiegunowania Ziemi, ponieważ Słońce zmieniło polaryzację. Potwierdzają to także rosyjscy uczeni. Proszę o potwierdzenie, lub zaprzeczenie tej wersji wydarzeń z 2012 roku.

EN-KI: Przez cały czas naszej dzisiejszej rozmowy nie powiedziałem o przebiegunowaniu. Robimy wszystko, żeby nie doszło do przebiegunowania. Przebiegunowanie Ziemi oznacza zagładę całej populacji ludzkiej. Nie po to żeśmy tyle włożyli pracy nad doskonaleniem rodzaju ludzkiego, żeby teraz wszystko zniszczyć. Po co są te wszystkie zabiegi robione? Żeby co? Doprowadzić do przebiegunowania? Czy te zabiegi robione są po to, żeby do przebiegunowania nie doszło? I nie dojdzie. Tu potwierdzam i nie będę używał wzniosłych, naukowych słów, bo tych naukowych słów moje medium nie rozumie. A kiedy medium nie zrozumie słowa, górnolotnych słów, nie przekaże informacji. Więc - ja przekazuję w prosty sposób, zrozumiały dla medium. Robimy wszystko. Uruchomimy zabezpieczenia energomagnetyczne. Niech ci mądrzy naukowcy wyjaśnią, co znaczy energia energomagnetyczna, po to właśnie, żeby zabezpieczyć Ziemię przed przebiegunowaniem. A do przebiegunowania może doprowadzić Planeta X. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie. Cztery lata temu, rano po przebudzeniu, usłyszałam głos, iż będę żyła 24 lata i 24 dni. Jak się do tego odnieść w sytuacji zagrożenia Ziemi? Czyj to głos?

EN-KI: 24 lata i jeszcze 24 dni, no, cóż... Na pewno nie był to głos nikogo z istot pozytywnych - duchowych. Wiesz, ile po Ziemi błąka się istot duchowych, które nie odeszły? Które nie znalazły światła? Tak zwane "chochliki", które czynią złośliwości. Powiedziane było tobie po to, żeby ci zamieszać w głowie. Ale - ci, co przetrwają, co przejdą przez rok dwunasty, i ty w tym też, to czeka ciebie jeszcze sporo lat życia po roku dwunastym. I nie zaprzątaj sobie głowy tym, co było powiedziane. Takiego chochlika zapytaj się - co tak naprawdę chce, jeśli jeszcze raz się pojawi. I ot, wszystko. Zaufaj, zaufaj mi, czyli - niech się w tobie obudzi wiara, że długo będziesz żyła. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Czy Huna jest ścieżką prowadzącą do Nowej Ery?

EN-KI: Wszystkie nauki, które prowadzą do nowego świata, które prowadzą na dobrą drogę - są dobre. I tu mogę wymienić - Huna, prawidłowo przekazana, prawidłowo odbierana - jest dobra. Reiki, które przekazane jest przez nauczyciela, prawdziwego nauczyciela - jest dobre, bo otwierają się wtedy kanały energetyczne. Silva, która tak bardzo jest bezczeszczona, ileż to dobrego zrobiła dla tych, którzy to szkolenie przeszli. Też jest dobra, kiedy stosujesz jej zasady. I tutaj można jeszcze wymienić inne nauki, ale - wszystkie nauki są dobre, kiedy się do nich zastosowujesz prawidłowo. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Kolejne pytanie. Czy istnieje świat równoległy, w którym druga "ja" prowadzi podobne lub zupełnie inne życie? Jeżeli tak, to czemu służy taka alternatywa?

EN-KI: Świat równoległy. Drugiego "ciebie" nie ma. Jesteś tą jednostką, którą jak żyjesz teraz. I to jest twój, wyłącznie twój program. Świat równoległy, to świat duchowy, który się nakłada na świat fizyczny. Ale nie ma, nie ma takiej samej jednostki drugiej, bo każdy swój program życia przerabia każdorazowo, kiedy jest na Ziemi. Nakładający się świat równoległy, tak jak mówię, to są ci Aniołowie, którzy towarzyszą wam każdego dnia o każdej godzinie. To jest ten świat równoległy. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, pytanie od Danuty. Czy odzyskam opiekę nad wnukiem Kubusiem, czy pogodzę się z córką, która jest w depresji?

EN-KI: Przede wszystkim, trzeba znaleźć przyczynę, źródło - dlaczego twoja córka jest w depresji? I kiedy znajdziemy przyczynę, źródło depresji twojej córki - wtedy ty wyciągniesz rękę, nie czekając na ten pierwszy krok twojej córki. Przyjrzyj się dokładnie sprawie, a potem ty jako pierwsza wyciągnij rękę. Jest w depresji, więc potrzebuje pomocy. Chociaż jest w tej chwili rozgoryczona, zła na cały świat - pokaż siebie z innej strony. Wyciągnij do niej rękę jako pierwsza. Ona na to czeka. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, kolejne pytanie. Czy odpowiednie odżywianie może nas przygotować na zmiany?

EN-KI: To też, ale - przede wszystkim, trzeba oczyścić swoją duszę, a potem dopiero ciało. Błędem jest to, co niektórzy czynią, starając się żyć tylko praną. Nie takich was projektowaliśmy. Po to Bóg stworzył pożywienie, żebyście mogli nim się cieszyć. Przede wszystkim, po raz pierwszy, drugi i trzeci - to jest oczyszczenie swojego wnętrza, serca. A potem - wszystko się potoczy samo. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, kolejne pytanie. Mój Kochany Samuelu. Gorąco Cię pozdrawiam, wiesz kim jestem. Proszę Ciebie przekaż nam ludziom trzy najistotniejsze przesłania na ten czas.

EN-KI: Trzy? Bardzo dobrze, przekażę - trzy. Miłość, wiara i posłuszeństwo. Wiara w nadchodzącą pomoc, i miłość do drugiego człowieka, i posłuszeństwo, posłuszeństwo wobec nas. Pomyślcie nad tymi trzema słowami. Niby nic, a tak ogromną posiadają moc. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Kolejne pytanie. Czy po roku dwunastym będą jeszcze pieniądze?

EN-KI: Ziemia na odnowę, tak jak jest powiedziane w Biblii będzie mieć czas, czyli - tysiąc lat. Na samym początku, po roku dwunastym - na pewno nie będzie tego, co jest dzisiaj, tego chaosu, bałaganu. Będą - dopóki nie zostanie zaprowadzony porządek, będą jeszcze pieniądze. Ale, nie będzie takiej rywalizacji państw, jak jest teraz. Będzie to, na co teraz czekacie - nie będzie granic. Co za tym idzie, na co też czekacie - będą granice otwarte. Ziemia będzie dostępna dla was wszystkich na całym świecie. Sukcesywnie będą dzisiejsze pieniądze zastąpione innym, powiedzmy "pieniądzem". Na pewno tego nie będzie, czego się obawiacie, co już jest stosowane w Ameryce - czyli wstrzykiwanie, wmontowywanie "chipów". Tego nie będzie. Trzeba spokojnie teraz się przygotowywać na rok 012. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, kolejne pytanie. Co jest przyczyną mego bólu i poczucia samotności. Co zrobić, żeby zbudować rodzinę i odnaleźć się w pracy?

EN-KI: I tutaj najchętniej to bym powiedział - zapraszam na sesję osobistą. Co jest przyczyną? Zobacz, że nie tylko ty jesteś, ale że wokół ciebie są jeszcze inni, twoi najbliżsi. Nie - jednak sesja osobista. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Kolejne pytanie. Samuelu. Aby przekonać mnie - osobę sceptyczną z natury - o prawdziwości Twojego przekazu, powiedz proszę coś, co tylko ja spośród zebranych, mogę wiedzieć. Podpisano - Anna.

EN-KI: Więc, dobrze Anno. Zapraszam cię na sesję osobistą i wtedy porozmawiamy. Na forum sprawdzać mnie nie będziesz. Słucham.

PYTANIE: Pytanie od Pawła. Dlaczego zbudowałem piramidę? Dlaczego musiałem ją rozebrać?

EN-KI: Wcale nie musiałeś, tylko zostałeś, nazwijmy to - "namówiony". Na Ziemi, oprócz istot duchowych - pozytywnych, są też takie istoty, które są nie tylko jako istoty duchowe, ale i w ciele - też. Im zależy na tym, żeby Ziemię opuściło jak najwięcej istot ludzkich. Jakie są to istoty - na pewno się domyślacie. To pod "namową" i to przekazem telepatycznym - zostałeś po prostu "namówiony" i to uczyniłeś. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Kolejne pytanie. Jak można wyleczyć chorobę padaczkę?

EN-KI: I tutaj jest kilka rodzajów choroby padaczki. Jest wrodzona, jest nabyta - najczęściej w czasie porodu niewłaściwego, powypadkowa. I tutaj też musiałbym ciebie poprosić na sesję osobistą, żeby dokładnie się przyjrzeć twojemu problemowi i wtedy dopiero zacząć działać. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Czy wskazówki Saint Germaina są słuszne i godne praktykowania?

EN-KI: Jeśli te wskazówki przemawiają do twego serca - to praktykuj, ale kieruj się też intuicją i sercem. Bo nie wszystkie wskazówki, które on podał, akurat są dobre dla ciebie. Wybieraj to, co dla ciebie jest dobre, to co czujesz, to co odbiera twoja intuicja. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Około dwóch miesięcy temu przyśnił mi się papież Jan Paweł II. Odpowiedział na kilka moich pytań, choć niestety, większości nie pamiętam. Sen był bardzo realistyczny. Czy naprawdę się spotkałam z Janem Pawłem II?

EN-KI: Jan Paweł II - przez nas nazywany "Białym Ojcem", kiedy bardzo jest proszony - przychodzi. Przychodzi w snach i często daje odpowiedź, udziela informacji. Twój sen to nie sen - to była wizja realna. Miałaś wizytę. Słucham.

PYTANIE: Samuelu, organizator daje już znaki, że musimy kończyć tą sesję, w związku z tym zadam jeszcze jedno pytanie, ostatnie. A pytań jest jeszcze dużo, nie zdążymy ich zadać. Pytanie jest: Czy w ciele materialnym mogą współistnieć dwie dusze? W jaki sposób można porozumieć się ze swoim Opiekunem duchowym?

EN-KI: W ciele fizycznym twoim nie mogą istnieć dwie dusze, jedna ty. Opiekun duchowy, zarówno jak i Anioł Stróż, są koło ciebie. Anioł Stróż przychodzi raz, wraz z narodzinami. Opiekuna - Przewodnika się otrzymuje wtedy, kiedy jesteś na to gotów. Wtedy prosisz i otrzymujesz. Mniej czytaj, a bardziej kieruj się swoją intuicją i tym, co ci podpowiadają twoi opiekunowie - zarówno Anioł Stróż, jak i Opiekun. Kiedy mnie się dobrze rozmawia, każą mi kończyć. Dlaczego? Nie mówię do was - żegnajcie. Mogę powiedzieć - do zobaczenia...

GŁOS Z SALI: Potrzebujemy cię Samuelu, bardzo... Potrzebujemy bardzo...

EN-KI: I bardzo mi było miło z wami rozmawiać, gościć tutaj u was. Przyjmuję zaproszenie. A dzisiaj - tego wieczoru, skoro już nas "wypędzają", to muszę się zastosować, chociaż mój potencjał energii mógłby was tu przytrzymać całą noc. Ale - "siła organizacji" jest silniejsza ode mnie. Zatem, mówię - do zobaczenia i dziękuję.