Kolejne sesje z Lucyną Łobos: Sesje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, Sympozjum, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90
PROJEKT CHEOPS (75)

SESJA PUBLICZNA, WROCŁAW,
23.09.2007
SESJA CHANELINGU TELEPATYCZNEGO

UCZESTNICY: LUCYNA ŁOBOS, ANDRZEJ WÓJCIKIEWICZ, BILL BROWN
UCZESTNICY SPOTKANIA WE WROCŁAWIU


Pytanie: Pytanie od publiczności zadane przez Andrzeja Wójcikiewicza
En-Ki: Odpowiedź od Samuela En-Ki za pośrednictwem Lucyny Łobos


EN-KI: Witam wszystkich zgromadzonych na tym dzisiejszym spotkaniu. Ja, En-Ki lub Samuel, jak wolicie. Otóż, wyjaśniam ten spór, jaki powstał. Ja nie zostałem wysłany na urlop roczny. Zawiesiłem swoją opiekę na rok, ale w mieście Chicago, w Ameryce. Spowodowane to zostało pewnymi nieporozumieniami. Nie pozostawiłem też tego miasta bez opieki. Zastępuje mnie mój syn o imieniu Marduk, znany też jako Bóg RA. Zanim przystąpię do odpowiedzi na pytania - będę was też wzywał na sesję osobistą. I teraz chciałbym ja, En-Ki, zwrócić się do ciebie Iwono... Iwono, dostałaś jako Opiekuna duchowego - perłę, i szanuj tę perłę, i nie rzucaj tej perły między ludzi. Możesz tę perłę przekazać, poprosić tę perłę o pomoc dla tych, którzy na to zasługują. Iwono, wiesz o czym mówię. Iwono, otrzymałaś też przyjaźń - jest to klejnot jeszcze nie oszlifowany. Zadbaj o tę przyjaźń (skierowane do I.G.). Teraz słucham pierwszego pytania.

Pytanie: Witaj, Samuelu En-Ki, pierwsze pytanie od publiczności. Czy istota duchowa ma płeć?

EN-KI: Jakżeby wyglądał świat ducha, gdyby na przykład byli sami mężczyźni, albo same kobiety? Oczywiście, że istoty duchowe posiadają płeć. Są męskie i żeńskie osobniki. Musi być równowaga w świecie ducha. Dlatego to odłóż gdzieś na półkę tę książkę która twierdzi, że istoty duchowe są bez płci, bo jest to bzdurą. Płeć posiadają. Słucham.

Pytanie: Kolejne pytanie od tego samego uczestnika. Czy jest stała liczba istot duchowych?

EN-KI: Częściowo masz rację myśląc o tym, że jest stała liczba istot duchowych. Jest to koło, czyli jest inkarnacja; dzieło tworzenia, stworzenia przez Najwyższą Istotę Boską - Boga - zostało zatrzymane na okres 2000 lat. Czyli do momentu narodzin Jezusa były tworzone, stwarzane istoty. Istoty przeznaczone do życia nie tylko na planecie Ziemia, ale i na innych planetach. Na okres 2000 lat to dzieło jest zatrzymane. Po roku dwunastym jeszcze będzie zasiedlanie Ziemi. Co mam na myśli mówiąc "zasiedlanie"? Odwołuję ciebie do ostatniej księgi Apokalipsy Jana, gdzie prorok Jan mówi w jednym z wersetów: "Bóg przyjdzie sądzić żywych i umarłych". Jeśli jest mowa o umarłych, to kogo miał na myśli? Miał na myśli istoty duchowe, czyli sądzenie będzie i na Ziemi i w świecie ducha. Nie ma gorszej rzeczy, jak śmierć ducha. I tutaj chcę wyjaśnić to, co jest mi zarzucane. Mówią, że straszę końcem świata. Nigdy czegoś takiego nie mówiłem - końca świata nie będzie. Będzie koniec tego systemu, a narodziny nowego. Dla niektórych, tak - to będzie koniec świata. Słucham.

Pytanie: Dziękuję. Kolejne pytanie - czy Szatan jest wymysłem ludzi?

EN-KI: Nie, jest realną istotą duchową stworzoną przez Boga, tak jak wszyscy inni. Szatan... Tak naprawdę, kto was zmusza z istot duchowych, żeby iść złą drogą? Po co Bóg wam dał rozum i wolną wolę? Żeby wybierać zło? Imię Szatana w pierwszym jego życiu było zgoła inne. Oczywiście był "bunt aniołów" - tak zostało nazwane, ale to nie był bunt aniołów, ale bunt pracowników, którzy pracowali na Marsie i tu jeśli chcesz więcej odpowiedzi na to pytanie, odwołuję ciebie do sesji osobistej. Zapraszam.

Pytanie: Czy istoty duchowe pamiętają siebie nawzajem z Ziemi?

EN-KI: Troszeczkę dziwne pytanie. Istota duchowa schodząc na Ziemię ma "wymazywane" wszystko, co było w świecie ducha, czyli takiej istocie już ludzkiej wydaje się, jak gdyby pierwszy raz żyła na Ziemi. Czasami są przebłyski, czego nie rozumieją... Natomiast, w świecie ducha nie ma ograniczeń i istoty duchowe nie znając pojęcia czasu, nie są ograniczone miejscem. Mogą się nie tylko przemieszczać, ale i kursować w czasie jako takim… Znają się, znają się wszyscy i ograniczenia mają istoty wtedy, kiedy "odziewają się" w materię. Słucham.

Pytanie: Jakie powody polityczne przeszkadzają Egipcjanom w prowadzeniu wykopalisk na obszarze Gizy w poszukiwaniu grobu Cheopsa?

EN-KI: Żeby zachęcić ciebie do przyjścia na sesję osobistą zapytam - czy znasz takie ugrupowanie jak "Globaliści"? Jeśli znasz - zapraszam na rozmowę. Słucham.

Pytanie: Dlaczego Projekt Cheops nie posiada patronatu medialnego "Nieznanego Świata"?

EN-KI: A musi akurat mieć patronat "Nieznanego Świata"? Jest patronat medialny telewizji i wkrótce następnej telewizji - "Discovery". Czy to jest mało? "Nieznany Świat" jako gazeta pisze to, co jest w sumie bezpieczne, a Projekt Cheops, Misja Faraon, to jest balansowanie na takiej "linie". Po co się narażać? Słucham.

Pytanie: Dlaczego nie prowadzi się wykopalisk na Ślęży obok kościoła, skoro nie można ich prowadzić w samym kościele?

EN-KI: Kto powiedział, że nie można. Za tym - idą finanse. Oczywiście, że można się "podkopać" w linii prostej tam, gdzie już jest znalezione miejsce, które prowadzi do lochów. Ja zadam pytanie: czy sfinansujesz? Jeśli tak, to wykopaliska, czy podkopanie się do tego miejsca może rozpocząć się natychmiast. Sfinansuj. Słucham.

Pytanie: Projekt SERPO to tajna misja wysłania 12 osób wojskowych w 1965 roku na plantę w układzie Reticula, która trwała 12 lat. Czy to prawda i czy było więcej takich wypraw na inne planety?

EN-KI: Próba była dokonywana. Skolonizowania wszechświata, dotarcia do planet, gdzie badania wykazały, że jest życie. Ci, co zostali wysłani, na Ziemię już nie powrócili. Zostali "przechwyceni" i zamieszkują teraz na innej planecie. Oczywiście, mają "wymazaną" pamięć, nie wiedzą skąd przybyli i kim są. I tak będzie do momentu, kiedy to istoty ludzkie nie ogłoszą takiego pojednania, i nie ogłoszą "Misja pokojowa", a nie "Podbój wszechświata". Słucham.

Pytanie: Dziękuję, pytanie od Marzeny. Jak nauczyć się miłości duchowej?

EN-KI: Przede wszystkim musisz nauczyć się mowy serca. A czegóż to was uczy tutejszy, siedzący Andrzej? Nie ma specjalnych regułek. Mowę serca tak naprawdę ma każdy z was, trzeba tylko znaleźć tę komórkę i ją otworzyć. Nie da się w sposób "przeczytanych książek" nauczyć się otwartego serca - mowy serca. Kiedy będzie się zamykać na ludzi, to nigdy nie nauczycie się mowy serca. To znaczy "nigdy", to nie tak. Bo rok 012 przyniesie przemiany i ci, co dotrą, co przetrwają rok dwunasty, będą dopiero uczeni życia. I przede wszystkim, zobaczyć serce - nie tylko jako "narząd", który podtrzymuje funkcje życia, ale coś więcej. Słucham.

Pytanie: Jeszcze jedno pytanie od Marzeny. Jak nawiązać kontakt z Jezusem?

EN-KI: Otwórz się, otwórz się tak szczerze i otwórz swe serce, a on sam przyjdzie nie zapraszany zbytnio. Tak naprawdę Jezus czeka na otwarcie waszych serc. Od dłuższego czasu już jest na Ziemi i boleje nad tym, że tak mało istot duchowo otwiera się. Bo to, co jest na przykład tu, na tej sali... Jesteście... jesteście jak kropla wody w oceanie. Czy to jest dużo? Chciałoby się, żeby tych "kropel" było znacznie więcej. Więc otwierając się na drugiego człowieka, otwierasz się na Jezusa. Pomyśl nad tym. Słucham.

Pytanie: Kto i kiedy i w jakim celu zrobił linie i obrazy na płaskowyżu Nazca w Peru? Pytanie od Ewy.

EN-KI: A jak myślisz, kto mógł to uczynić? Znaki na płaskowyżu, czyli ogromnej platformy? Było to wielkie lądowisko, lądowisko, które było aktywne 9000 lat temu, kiedy to jeszcze bez problemu istoty z innych wymiarów przybywały na Ziemię. Istoty, które były przez ludzi traktowane jak bogowie. To dzisiejsze czasy doprowadziły do tego, że tych przybywających, próbujących przybyć, traktuje się jak wrogów. I tutaj, gdybym te niecne czyny opowiedział - co potrafią uczynić ludzie względem tych, którzy chcą przybyć, nie uwierzylibyście. Zatem, płaskowyż w Peru jest dalej platformą i będą na nim lądować po roku dwunastym duże, transportowe statki kosmiczne. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie. Wielki Panie En-Ki, w jednej sesji powiedziałeś, żeby nie szczepić się. Czy to też dotyczy małych dzieci?

EN-KI: Nie jestem Wielki, jestem tylko Opiekunem Ziemi. Taka funkcja została mi powierzona. Wielkim jest nasz Ojciec - mój i wasz. Pytasz o szczepienie - tutaj muszę odwołać ciebie do twojego własnego sumienia. To, co powiem może się przydać wam wszystkim. Powiem tylko swoje zdanie, a wy sami zdecydujecie odnośnie szczepienia. Otóż, szczepienia to nic innego jak przekazywanie wirusa chorobotwórczego wyhodowanego w laboratoriach. I jest założenie - to powiem otwarcie - tego wielkiego ugrupowania Globalistów, jeśli Matka Natura nie zdoła zdziesiątkować ludzi, to do szczepionek, które są reklamowane jako "bardzo potrzebne" - będzie "dodawany" odpowiedni wirus, który będzie uśmiercał ludzi. Decyzje odnośnie szczepienia pozostawiam wam. Tak naprawdę, weźmy tę zwykłą szczepionkę, która jest reklamowana jako "potrzebna", jako "nieodzowna" - ta przeciw grypie. Przecież tak naprawdę wirus grypy każdego roku jest inny i szczepiąc się, wstrzykiwany jest wirus. Z reguły nie pomaga, ale bywa i tak, że się zmutuje i wtedy zamiast pomocy - dopiero wtedy jesteście chorzy. To tylko jeśli chodzi o wirus grypy. Są inne szczepionki, które niby są "bardzo potrzebne". A gdzie został wyhodowany wirus choroby, której tak się teraz obawiacie - AIDS? W laboratorium. I bzdurą jest, że zakażenie przyszło od małpy. Były testy robione na "ochotnikach", a ochotnicy dalej przekazywali. Ochotnikami byli ludzie skazani na karę śmierci. W ten sposób - darowano im parę lat życia po to, żeby zakażali dalej, żeby choroba się rozpowszechniła. Przyjemne to jest, prawda? Słucham dalej.

Pytanie: Dlaczego w Biblii jest powiedziane, że Jezus jest jedynym synem Boga?

EN-KI: Więc odwołam ciebie do Nowego Testamentu. Jana, Ewangelia Jana, gdzie Bóg wyraźnie powiedział. Jakie słowa wypowiedział? Przeczytaj, nie będę ułatwiać. Ale, dalej - Trójca. Modląc się - co słyszycie? Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty. Kto się kryje za tym - "i Duch Święty"? Chcesz usłyszeć? Zapraszam na sesję osobistą. Słucham.

Pytanie: Czy hodowla roślin "in vitro" jest sprzeczna z naturalnym porządkiem na Ziemi?

EN-KI: Ktoś tu chce przechytrzyć, albo być lepszym od samego Boga. To się nie uda. Mają ludzie jeszcze trochę czasu - cztery lata. Niech sobie poeksperymentują, bo potem już nauki, eksperymenty będą przeprowadzane przez samego Boga i przez tych, którzy zostaną wybrani i przysłani na Ziemię. Nie mieszaj się do tego, co nie do ciebie należy. Bóg dając życie istotom ludzkim, pozwalając na przeprowadzenie doskonalenia istot ludzkich, powiedział wyraźnie - "nie przekraczajcie granicy tej, której przekroczyć nie możecie". Słucham.

Pytanie: Dziękuję. Pytanie od Arkadiusza. Jaka substancja, pierwiastek jest najlepszym lekarstwem w szerokim spektrum działania na choroby ciała ludzkiego?

EN-KI: To, co wam przy tym doskonaleniu przekazaliśmy, czyli pierwiastek złota i kryształ górski. To, co pozwala wam zachować tężyznę ciała, długowieczność, a co teraz przez ludzką zachłanność, głupotę jest wypłukiwane z organizmu. Dlatego chorujecie, bo brakuje w waszych organizmach pierwiatków - przede wszystkim złota, magnezu i kryształu górskiego. To jest potrzebne i to powinniście zażywać. Słucham.

Pytanie: Dziękuję. Czy mógłbyś podać więcej szczegółów - co i jak jeść, a czego unikać, chąc zachować zdrowie i młody wygląd?

EN-KI: To, co powiedziałem przed chwilą zamierzam ja, En-Ki, jeśli znajdę ziemskich "wspólników" zacząć te pierwiastki "produkować" po to, żeby przywrócić właśnie istotom ludzkim - tężyznę ciała, a co za tym idzie - zdrowie i młodość. Raz jeszcze powtarzam - złoto, magnez i kryształ górski, eliksir młodości i długowieczności. Słucham.

Pytanie: Jakie są prawdziwe powody budowy tarczy antyrakietowej i dlaczego akurat w Polsce?

EN-KI: I na to pytanie nie powinienem odpowiedzieć. Odpowiem - czy jesteś pewien istoto, że to zostanie wybudowane? Przecież całe zastępy istot duchowych już są na Ziemi i nie pozwolimy tego wybudować, a czas do roku 012 jest bardzo krótki, więc śpij spokojnie. Słucham.

Pytanie: Jakie są prawdziwe powody zburzenia World Trade Center w Nowym Jorku w 2001 roku?

EN-KI: Odmawiam odpowiedzi na to pytanie, a jeśli naprawdę chcesz wiedzieć - zapraszam na sesję osobistą. Czasami, nie pozwalam "pociągnąć się za język", bo wchodzisz na "grząski grunt". Słucham.

Pytanie: Pytanie od Jacka. Jak radzić sobie ze stresem we współpracy i relacjach z innymi ludźmi?

EN-KI: Dobre są metody kiedy się medytuje, a z drugiej strony to inaczej do tego podejdź. Musisz - a cóż ci da to, że wpędzasz swój organizm w stan stresu? Czy tym stanem pomagasz sobie? Nie. Ponadto, to co powinieneś uczynić - wykorzystać metodę Silvy. Słucham.

Pytanie: Dlaczego Egipcjanie mumifikowali ludzi?

EN-KI: Wierząc, wierząc w zmartwychwstanie, w to, co i wy wierzycie. Tylko, że oni dokonując balsamowania - uważali że tą oto metodą będą mieć to samo ciało. Nie ma innej przyczyny. Słucham.

Pytanie: Czy jest zasadą, że zabezpieczenia muszą uruchomić ludzie? Dlaczego nie mogą tego zrobić istoty duchowe?

EN-KI: Bo potrzebujemy materii, żeby pewne rzeczy zrobić. Dlaczego? Dlatego, że nie jest możliwe wykopanie przez nas budowniczego, który jest tym kluczem do uruchomienia. I tych słów "dlaczego" mogłoby być bardzo dużo. Tak zostało postanowione po tym pierwszym przelocie Planety X, która zniszczyła Atlantydę i wtedy nie było zabezpieczenia energomagnetycznego, a szkody były ogromne. Fizycznie - zostały rozlokowane na całej Ziemi odpowiednie urządzenia, które po uruchomieniu głównego agregatora jakim jest Piramida, wszystkie inne się otworzą w połączeniu z Marsem, w połączeniu z Drugą Ziemią, bo to wszystko będzie uruchomione i Ziemia otrzyma zabezpieczenie. My, jako istoty duchowe, możemy jedynie zadziałać energetycznie na wasze umysły, ale też nie naruszając waszej wolnej woli. Pewne sprawy są rygorystycznie przestrzegane i z tego się wyłamać nie możemy, tym bardziej, że na was istoty ludzkie, na planetę Ziemię patrzą inne cywilizacje. Czy wy jako istoty ludzkie, posiadające nasz pierwiastek (nie wszyscy) możecie być inaczej potraktowani? Nie. Do wszystkiego dochodzić musicie przy naszej wydatnej pomocy. Tak, że abyśmy my mogli cokolwiek zrobić na Ziemi, zawsze potrzebujemy MATERII, czyli was. Słucham.

Pytanie: Czy prawdą jest, że czakram wawelski został wydobyty i wywieziony? Jeśli tak - dlaczego i przez kogo? I gdzie jest?

EN-KI: Nie został wywieziony. Czakram wawelski znajduje się w tym samym miejscu, gdzie był. Propaganda spowodowała, informacje medialne spowodowały to, co zostało przeczytane, wysłuchane po to, żeby nie uczestniczyć, nie pobierać energii. Tu dzisiaj, na tym spotkaniu mówię, to co mówię. Możecie jechać, korzystać - jest i będzie. Czakramu wydobyć się tak naprawdę nie da. Próbowano, to fakt, ale próby spełzły na niczym, więc powstała ta propaganda, że został wydobyty i zabrany. Ale po co Kraków? Czakram macie na Ślęży, bliżej i o takiej samej mocy. Słucham.

Pytanie: Przecież Bóg 2000 lat temu doskonale wiedział, że ludzie nie zmienią się, więc dlaczego dał nam szansę?

EN-KI: A czy wiesz, co znaczy słowo "Miłość", czy nie wiesz? Bóg jest miłością, Bóg tworząc was, istoty ludzkie chciał doprowadzić do tego, żebyście wy, poprzez doskonalenie się - doszli do doskonałości. Dlaczego nie zniszczył? Właśnie z tego powodu, że was kocha. A wy, istoty ludzkie zapominacie o Bogu... Jest tyle świętych, których naprodukowaliście, ogrom, a gdzie w tym wszystkim Bóg? On jest najważniejszy... Gdyby was nie kochał, to naprawdę - 2000 lat temu już by na Ziemi nie było istot ludzkich... Czyli inaczej... Nie byłby ten rodzaj ludzki, ale "eksperyment" rozpocząłby się od nowa. Bóg w swojej miłości daje istotom ludzkim ciągle szanse poprawy, ciągle szanse zrozumienia, czym jest miłość. Popatrzcie, na boską miłość popatrzcie - i wtedy może obudzą się wasze serca. I takiego pytania "dlaczego nie zniszczył" nie będzie. Słucham.

Pytanie: Dziękuję. Jest 23 grudnia 2012 roku. Co się dzieje we Wrocławiu? Czy są jakieś kataklizmy?

EN-KI: Na to pytanie też nie powinienem odpowiedzieć, bo to pytanie jest uzależnione od was, istot ludzkich. I ten rok 012, grudzień, jest w waszych rękach. I to od was, istot ludzkich na całym świecie zależy, czy będzie ten rok - rokiem radości, czy też będą zgliszcza. Czyli, inaczej powiem: Ziemia i wasze życie znajduje się w waszych rękach. To wy zdecydujcie, jaki będzie ten rok dwunasty. My możemy pomóc. Ażeby wam pomóc, potrzebujemy was, waszego otwarcia się umysłów i waszej materii. Jeśli nie potraficie zrozumieć, bo wasze życie jest pozornie długie, ale zobaczcie na swoje rodziny, dzieci. Czy też ma się ich życie zakończyć w roku 012? Zatem, nie przedstawię tobie obrazu roku 012. Przedstaw go sobie sam - kiedy będzie zabezpieczenie i będzie radość, i kiedy nie będzie zabezpieczenia, i już z trwogą będziecie patrzeć w niebo, bo już będzie widać zbliżającą się planetę. Słucham.

Pytanie: Czy podziemne kondygnacje Dworca Głównego PKP we Wrocławiu są nadal zaminowane? Czy grozi tam eksplozja? Jeśli tak, to kiedy?

EN-KI: Nie są zaminowane. Są częściowo tylko zalane wodą. I podziemia, gdzie wejście, zalane wejście od Dworca Głównego - są też przygotowywane na rok 012. Ale nie myślcie, że wszyscy się tam zmieszczą. Już jest robiona "lista" - kto będzie mógł się tam schronić. Są to poziomy w głąb ziemi. I tak, jak mówię - jest tylko część zalana wodą. Następne części już są gotowe na przygotowanie gości z żelaznym zapasem żywności na kilka lat, z agregatorami. Można powiedzieć - nawet "część Wrocławia" można tam schować, są tak duże pomieszczenia pod Wrocławiem. Słucham.

Pytanie: Jaki jest wpływ informacji zawartych w implantach na ducha biorcy?

EN-KI: I tutaj muszę powiedzieć - implanty są dwojakiego rodzaju. Implanty, które są wszczepiane przez istoty z kosmosu, i implanty produkowane już w laboratoriach i też wszczepiane wam po to, żeby uczynić z was bezwolne roboty. Implanty, które są wstrzykiwane przez istoty z innych wymiarów służą do kontrolowania, lub do tego żeby pomagać, bo w ten sposób mają też kontrolę. Ci, którzy będą was "czipować", wszczepiać wam implanty - czyli, tutaj też się będzie wam kłaniać ugrupowanie Globalistów - uczynią z was później niewolników. Słucham.

Pytanie: Następne pytanie od Jędrka. Jak my, ludzie, możemy wyobrazić sobie, że czas nie istnieje, a wszystko dzieje się jednocześnie, teraz?

EN-KI: Czas nie istnieje - fakt, ale nie na Ziemi. Na Ziemi jeszcze jesteście ograniczeni czasem. Czas został wam dany przez Boga. Potem, kiedy sukcesywnie Ziemia będzie przechodziła przemiany oczyszczania, kiedy to wejdziecie w nowy czas kosmiczny - to wszystko się ma zadziać po roku dwunastym - czas dalej będzie obowiązywał na Ziemi, ale będzie znacznie "zmieniony". Czas nie obowiązuje w świecie kosmosu - Uniwersum. Tak jak mówię - czasem jesteście ograniczeni tu, na Ziemi, tu i teraz. Słucham.

Pytanie: Czy nasi polscy politycy kiedyś wreszcie zmądrzeją?

EN-KI: To jest chyba najtrudniejsze pytanie dzisiejszego wieczoru. A czy ja to wiem? Jestem tylko duchem, a na głupotę waszego rządu to i istoty duchowe sposobu nie mają. Czyli z tego wynika, że jeszcze te najbliższe cztery lata do 012 "ta szczepionka głupoty" na waszym rządzie będzie działać. Wy nie dajcie się wciągnąć w tę machinę głupoty, zacznijcie myśleć własnym rozumem nie dając się ogłupić, omamić i nie pozwólcie sobie robić z siebie marionetek. Tylę mogę powiedzieć. Słucham.

Pytanie: Dziękuję bardzo i ostatnie pytanie, które było zadane przez kilku uczestników tego spotkania. Jak mogę pomóc w Projekcie Cheops?

EN-KI: No cóż, sakiewka Fundacji pustą nie jest, ale i też nie jest pełną. Fundacja potrzebuje przede wszystkim wsparcia finansowego, bo bez tego wykopać się nie da. To, co zostało obliczone jest tym kosztem, który jest potrzebny do rozpoczęcia. Na dzień dzisiejszy - prosimy my też, jako istoty duchowe, o ten "wdowi grosz", bo tu też nie chodzi o znalezienie milionera, bo milionerowi wydaje się, że mając worki złota będzie mógł się schować przy nadchodzących zmianach. "Wdowi grosz" jest potrzebny też, jako energia, bo to wszystko jest energią. A ci bogacze, milionerzy, którzy uważają, że za swoje złoto życie uratują - jakżesz są w błędzie. Słowa Jezusa zacytuję: "Jeśli nie masz serca czystego, to w dniu rozliczenia ani góry, ani woda cię nie przykryje. Wojsko anielskie wszędzie cię znajdzie". Więc to, co jest potrzebne na aktualny czas, na aktualny dzień - to właśnie to złoto i ten "wdowi grosz". Potem, jak powiedział Andrzej, ochotników mile widzimy w Egipcie. Wspomagajcie też energią, bo ilu sprzymierzeńców, tylu i też jest wrogów, którym bardzo na tym zależy, aby Misja Faraon się nie powiodła. A komu "zależy" - to właśnie pewnemu ugrupowaniu, które nazywa się Globaliści. Tyle, co mogę przekazać. Słucham.

Andrzej: Dziękuję En-Ki, więcej pytań nie mam.

EN-KI: Myślę, że nie zanudziłem was tutaj zgromadzonych swoimi słowami. Miło mi też było z wami pogawędzić i zapraszam tych, którzy nie otrzymali odpowiedzi, albo gdy zostało przerwane - na sesję osobistą. Lubię gawędzić sobie, zatem dziękuję za zaproszenie i za wysłuchanie. Dziękuję.