Kolejne sesje z Lucyną Łobos: Sesje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, Sympozjum, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90
PROJEKT CHEOPS (77)

SESJA PUBLICZNA, KRAKÓW
7.10.2007

Sesja chanelingu telepatycznego
UCZESTNICY: LUCYNA ŁOBOS, IWONA STANKIEWICZ, ANDRZEJ WÓJCIKIEWICZ, BILL BROWN
UCZESTNICY SPOTKANIA W KRAKOWIE


Pytanie: Pytanie od publiczności zadane przez Iwonę Stankiewicz
En-Ki: Odpowiedź od En-Ki za pośrednictwem Lucyny Łobos

EN-KI: Witajcie na tym zgromadzeniu tutaj w tym mieście Kraków... Miasto czakramu. Moje imię En-Ki, jestem i będę Opiekunem Ziemi. Misja Faraon, Misja Ziemi, Misja Ratowania - tak zostało zaplanowane, zarządzone przed dwunastu tysiącami lat po to, żeby "scenariusz katastroficzny" już się nie powtórzył. Ale zarówno my - istoty duchowe, jak i przybywające wam z pomocą istoty z Oriona - potrzebujemy was, ludzi do tej współpracy, do tej Misji Faraon. I żeby nie przedłużać czasu, bo pytań sporo - będą pytania też takie, gdzie mogę poprosić na sesję osobistą... A teraz słucham pierwszego pytania.

PYTANIE: Witaj Samuelu En-Ki, pierwsze pytanie. Skąd wiadomo, że było dwóch faraonów?

EN-KI: No właśnie...I tutaj można mi, jako istocie duchowej, zarzucić kłamstwo. Najlepszym sprawdzianem będzie - daję wam trzy rozwiązania. Dokopać się do Labiryntu, gdzie na tablicach informacyjnych będzie podany dokładnie zapis: kto budował i kto ją odremontował. Drugim, najlepszym sprawdzianem będzie - dokopanie się do tego miejsca, gdzie jest wskazane już, że jest pochówek, czyli jak zostało ustalone - Chufu II. To samo się tyczy w stosunku do Budowniczego. Nauka mówi… nauka, bo przy dokładnym badaniu można stwierdzić, że "bloki", czyli tak zwana "piramida zewnętrzna" nie składa się z tych samych bloków, tylko "bloki" posiadają inny czas. I to mówi samo za siebie, że piramidy nie mogły wznosić te same osoby, czyli było w odstępie czasu - dwóch budowniczych. Ale, najprostsze rozwiązanie - zacznijmy kopać. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Czy "klątwa Tutenchamona" jest prawdziwa?

EN-KI: Taka sama "klątwa", jeśli to klątwą należy nazwać, czeka tych, którzy będą chcieli wtargnąć do grobowca - zarówno Chufu II, jak i do Chufu I. To samo się tyczy zabezpieczenia energetycznego w Hawarze, czyli Labiryntu. Nie jest to "klątwa", jest to zabezpieczenie energetyczne, które powoduje po wtargnięciu właśnie takie zakłócenia w organiźmie. Następnie - żywe są ciągle bakterie. Nie ma ich już przy Chufu I, ale jeszcze są aktywne przy Chufu II. I kiedy nie będzie pomocy z zewnątrz, czyli naszej, a wtargną niepowołani, to określą to jako "klątwę", bo historia się powtórzy. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, jeszcze jedno pytanie - dlaczego tylko Lucyna ma takie wizje, dlaczego została wybrana?

EN-KI: To samo pytanie słyszałem przez kilka lat od samej Lucyny - słowo "dlaczego"? Odwołam ciebie do książki właśnie Przebudzenie Cheopsa. I tutaj na to pytanie, tak naprawdę, nie musi się świat ducha tłumaczyć "dlaczego", ale - powiem. Takich "wizji" jak Lucyna mógłbym wyliczać więcej i jest kilka żyjących, wpływowych osób w świecie nauki, które po cichu potwierdzają to, co Lucyna ma odwagę mówić. Czyli - nie jest jedną jedyną, ma sprzymierzeńców, potwierdzających. Lucyna ma tylko odwagę działać - nie boi się. Nie boi się tych, co przeszkadzają, co zastraszają. Inni się boją, nie chcąc stracić stanowiska, nie chcąc stracić tytułów naukowych. Dlaczego? Dlatego to, na tym "polu bitwy", nierównej bitwy - została właśnie Lucyna i niewielka garstka ludzi. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie - czy istnieje aktualnie aparatura techniczna pozwalająca wybudzać pacjentów będących w stanie śpiączki i przewlekłym stanie wegetatywnym? Jeżeli nie, to czy zostanie ona w niedalekiej przyszłości opracowana?

EN-KI: Istoto, która zadałaś to pytanie - jest ono bardzo konkretne i mądre. Tak naprawdę, śpiączka to tylko uśpiony umysł i ciało, a duch - jest dalej aktywny. Pytasz się czy jest taka aparatura? Mózg jest tą aparaturą. A, tak naprawdę - to zostanie wynaleziona, albo inaczej - ona już jest, i tylko zostanie "sprowadzona". Na dzień dzisiejszy, nieliczne tylko osoby, można je policzyć na palcach, posiadają predyspozycje wybudzania ze śpiączki. Działasz na poziomie umysłu i kiedy nawiązujesz kontakt ze świadomością, bo świadomość uśpionego ciała nie śpi, wtedy bez większego problemu docierasz do umysłu i do ciała... Wybudzenie ze śpiączki za kilka lat będzie powszechnie - nazwijmy to - leczone... Dzisiaj musisz działać na pograniczu parapsychologii, trochę "magii", ale - to przynosi tobie sukces. Więc, póki co - działaj swoją metodą i niebawem otrzymasz jeszcze informacje jak sobie pomóc, jak szybciej wyprowadzić człowieka ze śpiączki. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję. Pytanie od Andrzeja. Na jaką głębokość przy badaniach georadarowych w Hawarze powinien być nastawiony georadar i jego anteny? Do głębokości 12 metrów, czy na głębokość od 12 do 30 metrów w głąb?

EN-KI: Jakbym słuchał archeologów... Od 12 do 30 metrów. Labirynt składa się z dwóch części. Części nadziemnej i podziemnej. Część nadziemna została wybudowana na fundamentach części podziemnej. Sama wysokość Labiryntu wynosi kilkanaście metrów, dolicz jeszcze czas. Przez to trzeba się wszystko przekopać, po to, żeby dostać się do części podziemnej. Więc - ustawisz georadar na głębokość 30 metrów i wtedy będą rozpoczęte badania. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. W jaki sposób mogę się przygotować i nauczyć natychmiastowego uzdrawiania?

EN-KI: Jeśli z tym darem nie przychodzisz na Ziemię - to nie da się tego nauczyć. Z tym darem duch przychodzi i kiedy jest odpowiednio przygotowany duch w materii, to wtedy rozpoczyna się ten proces leczenia, czyli otrzymujesz "impuls", który cię pcha ku drugiemu człowiekowi. Czujesz potrzebę dawania siebie... I nigdy nie działaj tylko na zasadzie "ja się nauczę i będę pomagać"... Do tego jest potrzebna "współpraca" z energią. Wtedy odniesiesz sukces. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, kolejne pytanie. W jaki sposób najefektywniej korzystać z techniki ochronnej białego światła? Kiedy to działa najskuteczniej?

EN-KI: Zawsze. Tak naprawdę - o każdej porze nocy i dnia, jeśli otworzysz się na białe światło, na energię boską - nie ma czasu ani przestrzeni, kiedy odbierasz tę boską energię. Do tego dołącz wiarę i posłuszeństwo i zaufanie. Wtedy poczujesz jak boska energia spływa na ciebie, bo to jest boska energia. I nie szukajcie "górnolotnych" słów. Poprzestańcie na prostocie słowa, bo w prostocie jest potęga. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Jak mam rozwijać mój dar percepcji pozazmysłowej, aby był dla mnie bezpieczny, ażebym mogła go używać w celu pomocy każdej czującej istocie?

EN-KI: Czującej istocie… każdej. Zwierzątka - też są czującymi istotami...Tak jak w poprzednich pytaniach powiedziałem - tego nie da się nauczyć... Z tym przychodzisz i albo czujesz, że to masz - albo nie bierz się do tego. Jeśli nie masz całkowitego zaufania i wiary, to też nie będziesz w stanie pomagać. Wiara plus zaufanie równa się wyleczenie, lub inaczej - nie będę używał słowa "leczenie". Pomoc - bo ty pomożesz energią, a medyk niech zrobi swoje przy swojej wiedzy. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, kolejne pytanie. Czy ludzie którzy przeżyją, zakładając, że tacy będą - będą mieli styczność bezpośrednią i możliwość kontaktu z bytami, które kontaktują się z Lucyną?

EN-KI: Coś dzisiaj - istoty przybyłe tutaj, nie wszystkie - przyjaźnie są nastawione do Lucyny... Dlaczego? Zazdrość? To, co otrzymała jest ciężką pracą, bardzo ciężką... I tylko z zewnątrz to wygląda tak pięknie. Pytacie czy "w przypadku kiedy się wszystko uda"… Więc, co? Nastawienie - czekać? Tylko czekać? To powiem - to się nie uda... W przypadku, kiedy przeżyją, bo tak też będzie - to istoty przybywające na Ziemię, nie zaraz po roku dwunastym, bo Ziemia będzie "zdewastowana", trzeba ją najpierw uprzątnąć - przybędą tu na Ziemię po to, żeby na nowo uczyć ludzi żyć. I Lucyna zobaczy też byty z Oriona. Nas zobaczy wtedy, kiedy będziemy ją zabierać z Ziemi, wtedy, kiedy będzie umierać. Zadowolony? Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Czy w tej chwili istnieje sposób, aby przeciętny człowiek skontaktował się z wami, opiekunami?

EN-KI: Oczywiście, każdy człowiek ma te predyspozycje, każdy... Trzeba tylko je "uruchomić". Nie bać się tych podszeptów. Bo spójrzcie na siebie, na tych wszystkich którzy są tutaj, na tej sali. Czy z własnej woli, czy "popychani ciekawością" - przyszliście na szkolenie Silvy? Czy też - byliście "popchnięci" poprzez ducha, lub waszego przewodnika? Każda istota ludzka w dalekiej przeszłości mogła metodą telepatyczną rozmawiać z zaświatem, ze światem ducha. To zostanie przywrócone, jak zostanie przywrócony porządek na Ziemi. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Kolejne pytanie - od Marii i Joachima. Czy wraz z postępującym ociepleniem jest możliwe natychmiastowe zlodowacenie Ziemi?

EN-KI: To jest - taka reakcja... Kiedy "otrze się" o Ziemię ogon Planety X, bo to jest stwierdzone nie przez nasze przekazy, ale także przez świat nauki - jest przypuszczalnie stwierdzone, że przelot nastąpi w pobliżu Bieguna Północnego - natychmiastowe ruszenie lodów... I następnie ochłodzenie, co się będzie wiązało z opadami śniegu, gradu. Czy wy, istoty ludzkie, lubicie się bać? Lubicie słuchać "scenariusza tego katastroficznego"? Przecież jest ten drugi - "scenariusz zabezpieczenia Ziemi" - i my się trzymamy tego drugiego scenariusza i tego, że istoty ludzkie mające jeszcze czas, zdążą zabezpieczyć Ziemię. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję. Następne pytanie od Marii i Joachima. Czy szkody wyrządzone ludziom przez szczepienia możliwe są do zniwelowania poprzez spożywanie koloidalnego złota, sproszkowanego kryształu górskiego, minerałów i zielonych warzyw?

EN-KI: To zależy - jakie to są szczepionki. Jeśli są to szczepionki mające na celu "eksperymenty doświadczalne" - jest to raczej znikome. Ale jest też możliwość, kiedy się spożywa - zwłaszcza złoto - w pewnym procencie złagodzić skutki szczepionek. Najlepszym rozwiązaniem jest - unikać szczepionek, a zażywać złoto. Jest to składnik podstawowy jako budulec waszego organizmu i to jest też udowodnione naukowo. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, ostatnie pytanie od Marii i Joachima. Czy film "Piąty element" zawiera ważne przesłanie dla świata?

EN-KI: Czy to jeden film jest pokazywany… Tylko trzeba z każdego takiego filmu zobaczyć… nie potraktować takiego filmu jako ciekawostkę, albo bać się przez jeden dzień - tylko zobaczyć w danym filmie - jutro... W każdym filmie są przesłania przekazywane ludziom… Inaczej - reżyserzy i ci, którzy piszą scenariusze - "przemycają informacje", bo najłatwiej przemycić filmem - po to, żeby ludzie zaczęli widzieć, co się dzieje z ich domem - Ziemią. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Jaki jest najlepszy i najszybszy sposób wyleczenia depresji mojego męża?

EN-KI: Przede wszystkim - znaleźć przyczynę, bo sama depresja jest już skutkiem. Mąż twój, sam z siebie, ma wrażliwy charakter i teraz ludzi wpadających w depresję, w stresy nie będzie ubywać, ale będzie przybywać. Już szpitale psychiatryczne "pękają w szwach". Ludzie, ludzie tej sytuacji jaka jest - nie wytrzymują… Jaką radę mogę tobie dać? Jako kobieta posiadasz intuicję - kieruj się nią. Przede wszystkim, potrzebna jest ogromna wyrozumiałość dla twego męża. Jest znerwicowany i często nie panuje nad swymi emocjami. Więc od czego ty jesteś? Same leki nie rozwiążą problemu, ale problem może być rozwiązany dzięki twojej pomocy, bo jesteś osobą silną. To nic, że to jest mężczyzna. Ma słaby charakter, więc pomóż mu. Bądź dla niego ostoją, a wtedy złagodzisz skutki jego depresji. Slucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Czy i kiedy zostaną odkryte wiarygodne ślady Atlantydy?

EN-KI: Oby nie "wypłynęła"... Bo kiedy wypłynęłaby Atlantyda - bo przy ruchach tektonicznych Ziemi jest to możliwe - to wtedy, sporo Ziemi, zostałoby zalane. Tak, dojdzie do odkrycia Atlantydy - nie całej, części wyspy. W Trójkącie Bermudzkim podczas badań głębinowych - świadectwa jakie zostaną wydobyte, będą świadczyć o tym, że w tym miejscu była wyspa o bardzo wysokiej cywilizacji. Odkryć dokonają na przełomie roku dziewięć, dziesięć - i to też będzie ogromną sensacją dla świata. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, kolejne pytanie. Czy niemożliwość dokonania wykopów jest spowodowana tylko brakiem funduszy? Nie mogę uwierzyć, żeby na całym świecie nie dało się na to zebrać pieniędzy. Czy jest jakaś inna przeszkoda?

EN-KI: Tak, jest. I tutaj mogę tylko powiedzieć - są trzy - właściwie ugrupowania, które zaczynają przeszkadzać... Ale te ugrupowania nie chcą dopuścić do siebie najważniejszej informacji, że Misją Faraon - tak naprawdę - kieruje siła duchowa. I pomimo że przeszkadzają, a przeszkadzają - i osobo, która zadałaś to pytanie - otrzymasz odpowiedź, ale po sesji. Dzisiaj nie mogę ujawnić, kto przeszkadza w Projekcie Misji Faraon. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Jak wygląda życie po śmierci? Co się dzieje z człowiekiem?

EN-KI: Z ciałem? Nic się nie dzieje… nie, dzieje się… Ulega procesowi gnilnemu, albo zostanie sproszkowane... Natomiast ciało, to tylko powłoka. Jest jeszcze coś więcej - czyli ta energia nazwana duszą... idzie do świata pozaziemskiego, duchowego i tam oczekuje na kolejne zejście. Bo jest bzdurą to, co też pewne ugrupowanie przez te długie lata "wtłaczało" do umysłów ludzkich, że są dwie grupy ludzi: posłusznych, albo nieposłusznych. Ci posłuszni idą do nieba, ci nieposłuszni - idą do piekła. I "bójcie się piekła" - tak ugrupowanie krzyczy. Otóż - są powroty, są wcielenia. Każdy z was to przeszedł… każdy. O świecie ducha powiedzieć nie mogę, jest jak gdyby "za kurtyną"... Jest to zabronione - mówienie, i żadne medium nie przekaże informacji o życiu w świecie ducha. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję. Teraz pytanie od Jerzego. Czy interpretacje słów biblijnych zawarte w książkach, które napisał Joseph Murphy można przyjąć za właściwe?

EN-KI: Joseph "poprawiając" Biblię naraził się ogromnie pewnemu ugrupowaniu. Otóż miał dostęp do pierwszej Księgi biblijnej spisanej językiem starohebrajskim. Księga owa znajduje się w "sejfie" Watykanu. Rozczytując się - zobaczył jakie błędy, jakie niedociągnięcia i zmiany były wprowadzane do Biblii. I to, co on napisał - można przyjąć za prawdę. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Czy dusza ma siedzibę w sercu?

EN-KI: Czy ma siedzibę w sercu? Niekoniecznie... Dusza - to ty w całości. Jak twój wzrost jest - tak i dusza... Nie jest to nic mikroskopijnego, lecz normalnych rozmiarów każdego człowieka. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Czy dusza ma wolną wolę w świecie duchowym?

EN-KI: Tak samo jak ty, który jesteś ograniczony materią, posiadasz wolną wolę i rozum, tak samo i dusza, która się uwalnia z materii, też nie jest ograniczona. Ma wolną wolę działania. Wolną wolę i rozum. To prawo, które zostało dane, dostaje się od samego początku i jest na wieki. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Kolejne pytanie od Jerzego. Czy Premier polskiego Rządu i inni jego członkowie wiedzą o Misji Ratowania Ziemi?

EN-KI: Gdyby Misja Ratowania Ziemi ograniczała się tylko do takich spotkań jak to wasze dzisiaj, to rządy by się tym nie interesowały, bo łatwo nazwać taką grupę, która jeździ i mówi o "ratowaniu Ziemi", jaką nazwą? Nie będę mówił... Otóż, oczywiście że wiedzą, ale wy za to nie wiecie o tym, że Rządy - zarówno Polski, jak i innych krajów - mają wybudowane schrony na wiele lat, gdzie mogą spokojnie przetrwać najtrudniejszy czas. Co ich obchodzi reszta. Tak samo, myślą inne rządy na świecie. Dlatego to rząd wiedząc - nie interesuje się, bo gdyby się zainteresował - to trzeba by było w to "zainwestować". A skoro jest tylko samo zainteresowanie ze strony grupy, to grupa nie mając funduszy sama zrezygnuje. Więc, co? "Umrą śmiercią naturalną" i czyja będzie radość? Tych, którzy w odpowiednim czasie schowają się w odpowiednich miejscach, bo grupa nie uzyskawszy poparcia, wsparcia, będzie musiała się poddać... I o to właśnie chodzi pewnym ugrupowaniom i rządom. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie Jerzego. Czy w stosownych kodeksach karnych powinna znajdować się kara śmierci?

EN-KI: I tutaj sprawa dyskusyjna... Kara śmierci… Skoro nie jesteś dawcą życia, nie zabieraj życia, bo zabranie życia zależy tylko od jednego, od Dawcy... Więc, co byś nie uczynił - nie wolno zabierać życia! Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Następne pytanie Jerzego. Gdzie występują w postaci "do spożywania" pierwiastki złota i kryształu górskiego?

EN-KI: To trzeba w odpowiednich dawkach sporządzić. Największe pokłady złota są jeszcze w Rosji. Kryształ górski występuje wszędzie, ale do tego potrzebne są tobie jeszcze dwa składniki, żeby stworzyć to, co jest budulcem w organiźmie, a tego ujawnić dzisiaj nie mogę, bo obowiązuje mnie też pewien sekret. Zatem, kiedy ukażą się "pierwiastki życia" - zapraszam do spożywania. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Szamani z Australii potrafią się teleportować z miejsca na miejsce, pokonywać duże odległości. Jak człowiek Zachodu, Europejczyk, może szybko posiąść takie umiejętności już teraz, przed rokiem 2012?

EN-KI: Narodzić się na nowo, zmienić dotychczasowy stosunek do życia, czyli "przewrót o 180 stopni". Czy widzieliscie jak żyją Australijscy Aborygeni? Jak są zjednoczeni z naturą? Na pewno nie widzieliście. Teleportacja jest sprawą, która była kiedyś i będzie - niczym nowym. Aborygeni kontynuują tylko to, czego się nauczyli od pra-ojców, pra- pra-ojców. Ich mózgi, chociaż istoty ludzkie, które nazywają się "oświeconymi" uważają, że Aborygeni są zacofani, ale, tak naprawdę - ich proste umysły przewyższają wasze światłe umysły. Podstawową rzeczą jest zjednoczenie się z Matką Naturą. Jak poznacie Matkę Naturę, wtedy będziecie dokonywać tego, czego dokonują dzisiaj Aborygeni - teleportacji. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, kolejne pytanie. Mam chore dziecko, zespół Downa, dziecko ma 12 lat. Czy są znane jakieś lekarstwa lub metody leczenia tej choroby?

EN-KI: I tutaj mogę dać dwa rozwiązania. Czekać - bo na dzień dzisiejszy, medycyna ziemska jest bezsilna… ziemska medycyna. Jest to choroba, tak naprawdę - mózgu i medycy uważają, że jest to nieuleczalne... "Medycy"... Od kilku lat pojawiają się na Ziemi, już się pojawiają - istoty, byty z innej planety, które przylatują i leczą "nieuleczalne przypadki". Ale wybrały sobie teren dosyć daleki i w sumie "bezpieczny"... Brazylia. I tylko tam możesz dokonać tego "cudu" wyleczenia. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, kolejne pytanie. Jest grupa zwana "Raelianami". Czy prawdą jest to, co twierdzą? Ich przywódca, Rael, twierdzi że stworzyli nas kosmici o nazwie "Elohin"...

EN-KI: Albo Ananuki - jak, kto woli. Ale nie stworzyli, a "doskonalili". Jest to różnica. Czyli metodą "prób i błędów", metodą inżynierii genetycznej, dodatkowo jeszcze poprzez własne DNA - dokonywano eksperymentów. I oczywiście, ten eksperyment, na dzień dzisiejszy, widzicie wkoło siebie... Spójrz na siebie - jesteś dziełem "eksperymentu" właśnie istot przybyłych z dalekiego kosmosu... Prawidłowo - byli nazywani, czyli nazwali się Ananuki - "Ci, którzy przybyli z nieba". Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Skoro mieszkańcy Nibiru byli tak bardzo rozwinięci, dlaczego prowadzili wojny o władzę na swojej planecie, a potem na Ziemi?

EN-KI: Walka... Walka o władzę... terytorium raczej... Na Nibiru długo, bardzo długo nie było żadnych nieporozumień, czyli "walki o teren". W chwili, kiedy zaczęły się problemy samej planety, istoty ludzkie zaczęły walczyć o teren, czyli o przetrwanie, chcąc "zająć jak najlepsze miejsce", z dala od atakujących meteorytów z kosmosu. Tylko na tym tle były wojny. Na Ziemi - oczywiście, za czasów kiedy Ananuki byli na Ziemi - to samo… Na Ziemi zaczęli ze sobą rywalizować o terytorium, o ziemię. Czy dzisiaj istoty ludzkie robią inaczej, na wzór tego, co czynili praojcowie? Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Jak będzie wyglądało życie ludzkie po roku 2012 jeśli uda się zrealizować Projekt?

EN-KI: Jeśli uda się zrealizować Projekt - Ziemia zostanie "osłonięta kloszem energetycznym". Dam ci przykład istoto, która zadałaś to pytanie. Jesteś pod namiotem lub w jakiejś "cieplarni" i nagle zaczyna padać mocny deszcz lub grad. Cała folia jest zrobiona z mocnego materiału i nie przepuszcza gradobicia, deszczu. Przeczekasz spokojnie, aż burza minie. Po burzy, będzie słońce, ale i też - sprzątanie. Bo, nie tak do końca... bo zniszczenia będą, ale nie takie, jakie by były, kiedy osłony nie będzie. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, kolejne pytanie. Czy nasze indywidualne wibracje będą miały jakieś znaczenie w przeżyciu, lub w przejściu przez program kataklizmu?

EN-KI: Pewnie, że mogą mieć znaczenie i to jakie! Na samym początku Misji Faraon - o czym mówiliśmy? Na zmianę - przychodziły istoty duchowe i mówiły o czym? Mówiły o miłości, bo energia miłości jest największą energią w całym Wszechświecie. Pozornie tego nie widać... Prądu też nie widać, a się go czuje... To samo z energią. Po kilku latach proszenia o zrozumienie, o wysyłanie energii miłości w kosmos - pozostały tylko słowa, więc - tak jak ma być uruchomiony plan "B" w Egipcie, tak samo i my mieliśmy w rezerwie plan "B", czyli odkopanie Faraona i uruchomienie wszystkich "agregatorów energotwórczych", w celu zabezpieczenia Ziemi przed przelotem "Planety X". Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Jaka wiedza spoczywa w Labiryncie? Czy znajdzie ona konkretne zastosowanie we współczesnym świecie?

EN-KI: Przede wszystkim wiedza, informacja - jak ratować Ziemię, i kto tak naprawdę jest "kluczem" do ratowania Ziemi, gdzie go szukać… Jak ważne jest odkopanie tego "klucza"... Oczywiście, że są też informacje - jak, jak postąpić po roku dwunastym, żeby usprawnić życie, żeby chociaż po części dorównać tym istotom, które żyją w kosmosie i są na dużo wyższym poziomie rozwoju fizycznego i duchowego. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Czy ludzkie rasy powstały poprzez modyfikację genetyczną zwierząt zamieszkujących Ziemię? Jeżeli tak - to czy te zmiany w kodzie genetycznym dokonały istoty z Oriona?

EN-KI: Nie do końca, bo przybyli z Oriona Ananuki byli i są istotami o bardzo wysokim poziomie rozwoju i krzyżując, dokonując takiej "przeróbki" zdawali sobie sprawę, co z tego wyjdzie. Oczywiście, że były "eksperymenty", ale - nie krzyżowanie istoty już ludzkiej, ze zwierzęcą. Natomiast było doskonalenie tych prymitywnych istot zamieszkałych w Afryce - i tu było dokonywane przy pomocy inżynierii genetycznej... Potem - nie tylko, bo kiedy istoty zaczęły być coraz to bardziej doskonałe, dokonywano tak zwanych zapłodnień in vitro, oraz poprzez normalne współżycie, a tego tłumaczyć nie muszę. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Jak wyplenić ze swego serca i umysłu - gniew, agresję i chciwość? Jak otworzyć serce na radość i miłość?

EN-KI: Czy znasz takie jedno słowo: "wybaczanie"? Jeśli nie pojmiesz słowa "miłość" nie będziesz w stanie wyplenić z siebie tego, o czym piszesz. Przede wszystkim - wybacz sobie i potem zacznij wybaczać tym, którzy ciebie otaczają. Kiedy będziesz emanować energią wybaczania - rozjaśnieje wokół ciebie świat... Ludzie spojrzą na ciebie inaczej, a ty, istoto, która chcesz się zmienić - zacznij medytować po kilka minut dziennie i proś o to, żeby energie boskie nauczyły ciebie miłości. Wtedy - wszystko inne się stanie. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Czy znasz sposób likwidacji tłuszczaków w różnych miejscach ciała ludzkiego?

EN-KI: I teraz dziwne... Dlaczego to mężczyźni nie mają tej "przypadłości". Przede wszystkim jest to choroba układu nerwowego - tłuszczaki. Tłuszczak to nic innego, jak - nierównomierne odkładanie się tłuszczu. Nadmiernego tłuszczu. I często terapeuci złośliwi mówią: "trzeba zamknąć lodówkę", ale ja nie powiem "zamknij lodówkę", ale - przyjrzyj się swojej diecie, co spożywasz, jak spożywasz? Zacznij się odżywiać zgodnie z grupą krwi. Ale, przestrzegaj tego, a nie tylko mów, a wtedy organizm sobie sam poradzi. Ale takie przestrzeganie diety i odżywianie się zgodnie z grupą krwi czeka ciebie już do końca życia. Wybieraj. Piękne ciało i rygorystyczne w sumie życie, albo takie "rozpasanie" i dalej tłuszczaki. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Jaki kraj ma największe szanse na przeżycie?

EN-KI: Każdy... Jeśli będzie zabezpieczenie, to każdy. Jeśli nie będzie zabezpieczenia - to też każdy... Powtarzałem po sto razy, powiem - sto i jeden... Ci, co chcą pomóc, co przybywają do pomocy - potrzebują was, istoty ludzkie. My, jako istoty duchowe też. Więc to wszystko. Ziemia, życie - jest w waszych rękach. Sami zdecydujcie. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Jak to możliwe, że mumia "włączy" system ochrony całej Ziemi?

EN-KI: Nie, mumia - nie, ale to, co jest w mumii - tak. Jest urządzenie, które trzeba wymontować. Jest też energetyczne połączenie, którego Egipcjanie będą przestrzegać, a dokładniej mówiąc - "świętości" mumii Faraona. I w zapisie będzie, żeby Faraon spoczął w sarkofagu... Tym pustym sarkofagu. I kiedy już spocznie, wtedy dopiero uruchomi się to urządzenie, które ma w sobie, i czeka to urządzenie. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Samuelu, kiedy przybyłeś pierwszy raz na Ziemię, byłeś istotą materialną. Jaka istota duchowa była wtedy w twoim ciele?

EN-KI: Zaraz zaraz... Jakżem istota duchowa, tak nie mogę zrozumieć... Ale spokojnie, po kolei. Żebym mógł przybyć na Ziemię, musiałem się najpierw narodzić na Nibiru jako istota ludzka. Tam byłem szkolony.. Szkolony byłem, jak wszyscy inni po to, żeby być potem "wysłanym w ciele" na Ziemię wraz z innymi. Po to, żeby zapoczątkować życie. Już wtedy było szukanie planety, na którą to Ananuki mogłyby się przesiedlić. Więc byłem ja, jako En-Ki w ciele, na Ziemi. Przybyłem też w ciele. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Czy w czasie budowy piramid wykorzystano zasadę antygrawitacji?

EN-KI: Nie było w zasadzie po co, bo pracę wykonywały statki kosmiczne. Takie "robocze" statki, jak i przy innych budowlach większych, gdzie dzisiaj nauka łamie sobie głowę. Ludzie pomagali tylko przy tej pracy. I właśnie, kiedy dotrze się do Labiryntu, to wtedy "oko wszelkie zobaczy", tak naprawdę - kto budował piramidy i inne twory. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Kochany En-Ki, znane jest wasze odniesienie do kategorii czystości w związku, wasze rygorystyczne odniesienie do kwestii wierności. W przekazach w internecie czytaliśmy, że Chufu miał wiele przyjaciółek. Czy znaczy to, że w tym czasie wymagania w kwestii krystaliki relacji są większe? Czy ktoś mógły pomyśleć, że świat duchowy akceptuje wolność seksualną, nawołując do relacji z czasów budowy Piramidy?

EN-KI: "Rozpasanie" - bo tak to mogę też nazwać. Te "zakazy rygorystyczne", tak naprawdę, zostały wydane z chwilą, kiedy brat mój En-Li zszedł na Ziemię, czyli 2000 lat temu. Tak, nie tylko przyjaciółki, ale i żon - można mieć było kilka, co by na pewno dzisiaj było radością dla nie jednego mężczyzny - mieć kilka żon. Tylko, że pewna "różnica" była wtedy, a dzisiaj. Wtedy dbano o żony i przyjaciółki, tak to nazwijmy. Wtedy było takie prawo - pozwolenia na to, że jeden mężczyzna mógł mieć kilka kobiet. Prawo to zostało zniesione, bo się nie podobało Bogu. I tak, jak mówię - 2000 lat temu został wydany na nowo "dekret", jeśli chodzi o związek partnerski, małżeński. I to - jest akceptowane do dnia dzisiejszego. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Czy istoty duchowe żyją w związkach?

EN-KI: Jeśli masz na myśli taki związek jak tu, na Ziemi - to nie. Żyją w przyjaźni, są w czystej miłości, ale nie ma z tego potomstwa. Potomstwo, czyli przeżywanie życia w ciele - odbywa się nie tylko na Ziemi, ale i na innych planetach. Świat ducha pod tym względem jest czysty. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Jeśli Faraon zostanie na czas odkopany i zadziała ochrona Ziemi, jak będzie wyglądało dalej oczyszczanie?

EN-KI: Jeszcze trzeba dopisać… jeszcze jeden scenariusz. Tak zwany Kalendarz Gregoriański, o którym już głośno się mówi, o którym piszą inni - prorocy, wizjonerzy, który powtarza się co 25 000 lat. I właśnie ten czas nakłada się na siebie - przelot Planety X i zmiana czasu kosmicznego, nazwana też przez naukę jako precesja. Czyli - czas będzie obliczany od nowa. Jaki to ma związek? Łatwiej będzie przejść przez czas precesji tym, którzy będą bardziej rozwinięci duchowo. Trudniej będzie tym, którzy dzisiaj są szczelnie na świat ducha zamknięci. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Kolejne pytanie. Co powinniśmy robić, aby jak najlepiej przygotować się do roku 2012?

EN-KI: Pracować, pracować nad swoim rozwojem, duchowym rozwojem. Każdy z was posiada wolną wolę i rozum, więc zacznijcie wykorzystywać rozum, bo informacji wokół jest ogrom, i tylko brać. Brać i się uczyć, i zmieniać się na lepsze. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, kolejne pytanie. Podobno uwolnienie energii raz z Piramidy - spowodowało kataklizm. Czy nie spowoduje drugi raz i nie spowoduje i nie ześle tego, o co tak się boimy?

EN-KI: I tutaj mogę krótko odpowiedzieć - skoro istoty ludzkie tak bardzo boją się, to nie pozostanie nic innego, jak zaczekać. Cztery lata, to przecież krótki czas. A jeśli już chodzi o energię, to źle zostało odczytane, bo dopiero 6 500 lat temu zostało wmontowane "urządzenie", nie tylko w jednej piramidzie, ale tutaj można byłoby wyliczać ich więcej. Po to zostało zamontowane, żeby nie powtórzył się scenariusz sprzed roku 12 000 lat wstecz. Czy naprawdę nie wyrażam się jasno? Dwanaście tysięcy lat temu - nie było "zabezpieczenia". Teraz - może ono być. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Pytanie od Romana do Samuela. Czy Watykan zostanie zniszczony w 2012 roku?

EN-KI: Wsadzasz "kij w mrowisko", Romanie. I tu mógłbym cię poprosić na sesję osobistą, jak chcesz - obszerniejszej odpowiedzi. Ale, żeby zaspokoić twoją ciekawość - to upadek tego systemu, tego kolosa - jest bliski. Jak bliski? Niebawem zobaczysz. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Ile cywilizacji jest w naszej galaktyce? Czy w innych galaktykach też są cywilizacje?

EN-KI: Byłoby zarozumialstwem sądzić, czy mówić wam, że jesteście jedynymi istotami w całym Wszechświecie. W waszej galaktyce są cywilizacje i żyją spokojnie, bo ten etap rozwoju mają już za sobą. Jesteście ostatnią cywilizacją, tak naprawdę, która jeszcze wymaga "oszlifowania"... Ostatnią. W tej galaktyce ziemskiej najbardziej powinny was interesować planety i istoty z Syriusza i z Oriona. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Istnieje prawo, które mówi, że "energia podąża za uwagą", co oznacza, że koncentracja na lęku przed katastrofą - nie pomoże ludziom na Ziemi. Co może być zatem przeciwwagą dla lęku?

EN-KI: Racja... bardzo mądre słowa. I tu jest potrzebna, tak jak mówiłem wcześniej, energia spokoju, energia miłości - nie strachu. Bo, strach jest nie "zabezpieczeniem", ale - pożywką negatywną. Zatem, zaczynajcie wyzwalać w sobie energię miłości. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Następne pytanie. Jakie są inne możliwości wspierania Ziemi poza Projektem Cheops? Jak wykorzystać do takich celów myśli i świadomość?

EN-KI: A co ja mówiłem przed chwilą? O miłości? Można zrezygnować z Misji Cheops i wysłać całą grupę na odpoczynek. Po co mają się trudzić? Więc, istoty ludzkie - uruchomcie drugą możliwość, czyli miłość. Nie ma innej możliwości. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Co możesz powiedzieć o holograficznej matrycy, w której istniejemy? Kto ją zbudował, oraz jaki wpływ będzie miała Nibiru na tę matrycę?

EN-KI: Obraz taki znajduje się w waszych umysłach. I tutaj, mógłby to potwierdzić ktoś, kto się zajmuje medycyną, kto wnika w głąb umysłu - może powiedzieć gdzie powstają owe obrazy. Czy będzie miała Nibiru wpływ? Nie. Wszystko, jeszcze raz powtarzam do znudzenia, jeśli Ziemia otrzyma zabezpieczenie, to skutki przelotu Nibiru - bo to Nibiru, będą osłabione, a na wasze umysły będzie wpływać pozytywna energia. Energia, która będzie rozbudowywać wasz umysł. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję i pytanie od kolejnego uczestnika. Witam cię bardzo serdecznie. Dawno czekam na to spotkanie. Mam kilka pytań dotyczących Biblii. Pierwsze - jaka jest zasadnicza różnica, lub różnice między prawdziwą Biblią ukrytą w Watykanie, a tą powszechnie znaną?

EN-KI: Bo, ta "powszechnie znana" Biblia została wiele razy poprawiona. Poprawiona na użytek każdego z piastujących fotel papieski - papieży. Natomiast pisana po raz pierwszy - jedna, oryginalna Biblia jest, tak jak powiedziałem - ukryta i niedostępna dla oka śmiertelnika. I tym się różni, że tam jest zawarta prawda, a tutaj prawda podana w taki sposób, żeby można mieć było kontolę nad ludźmi. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, kolejne pytanie. Powiedziałeś w jednej z ostatnich sesji, że Jezus jest na Ziemi od 1914 roku. Dlaczego właśnie ta data i z czego wynika?

EN-KI: Tak zostało ustalone przez Radę Bogów. Jezus jest na Ziemi od roku 1914. Tę znamienną datę miało potwierdzić wydarzenie na Ziemi. Tym wydarzeniem było rozpoczęcie wojny. Były też inne znaki dawane, których ludzie nie zobaczyli. Dlaczego? Są pewne rzeczy, o których nam, istotom duchowym, wam przekazywać nie możemy, przynajmniej na razie. Dlatego, tak często Jezus mówił "zachowajcie wiarę"... Kiedy będziecie mieć w sobie wiarę, to łatwiej wam będzie zrozumieć wiele rzeczy, których tak naprawdę nie rozumiecie dzisiaj. Wiara ci pomoże zrozumieć. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Kolejne pytanie. Kim naprawdę jest grupa 144 tysięcy wykupionych z Ziemi i opieczętowanych z każdego plemienia synów Izraela, oraz wielka rzesza z Apokalipsy ( rozdział VII)?

EN-KI: Dobrze, w takim razie po naszym spotkaniu podejdź i umówimy się na sesję osobistą, bo jest to pytanie gdzie dłuższa będzie odpowiedź i nie każdy byłby w stanie to usłyszeć. Więc zapraszam.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Czy będą kontynuowane badania na Ślęży?

EN-KI: Będą i to wkrótce. A spowodowane to będzie presją - nie Misji Faraon, ale presją pewnego ugrupowania, nie religijnego - niemieckiego, które zmusi, zmusi tych, którzy dzisiaj trzymają pieczę nad kościołem Ślęża do wznowienia wykopalisk. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję bardzo, następne pytanie. Dlaczego nie umieszczono "tego urządzenia" w Piramidzie wcześniej, od razu po wybudowaniu?

EN-KI: A kto ci powiedział, że nie? Wraz z budowaniem, kiedy był wybudowany pierwszy poziom, już zostało "urządzenie" zamontowane. To, co jest w Cheopsie, to już jest tylko "klucz", a to, co potrzebne do uruchomienia - jest nad Komnatą Króla. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję. Następne pytanie. Czy po katakliźmie zabezpieczenie musi być wyłączone?

EN-KI: Nie musi. Wtedy zabezpieczenia, które były potrzebne, żeby zabezpieczyć - będą działały na pożytek ludzkości i pomogą wam w każdej dziedzinie życia. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Czy zostanie wynaleziona szczepionka przeciwmalaryczna?

EN-KI: Jak się oczyści Ziemia, to i tego rodzaju rzeczy też zostaną usunięte. Czyż Bóg nie dał wam lekarstwa w przyrodzie? Zacznijcie rozróżnać i widzieć, co służy człowiekowi. Wiele chorób zostanie usuniętych bezpowrotnie. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Na czym polega współpraca między tobą i istotami z Drugiej Ziemi z istotą z Syriusza B? Jeśli, w interesie tych pierwszych jest ratowanie ludzkości, a tych drugich nie - w związku z tym, dlaczego ten byt jest "Strażnikiem Piramid" i jak dopuści do realizacji Projektu Cheops, skoro byty z Syriusza B najchętniej widziałyby Ziemię bez ludzi?

EN-KI: Jestem teraz istotą duchową, ale byłem przecież w ciele. Przybyłem "w ciele" na Ziemię. Wróciłem do domu Boga Ojca, ale dalej współpracuję z planetą Oriona. Jest to prawdą, że Syriusz B najchętniej widziałby planetę - pustą, bo oni się muszą ewakuować. I tutaj jest bardzo obszerne pytanie, a zaczyna się kończyć energia mojego medium, więc proszę o jedno, żeby pytanie owe odstawić i ponownie do niego powrócić wtedy, kiedy umysł medium będzie chłonny i "bezproblemowo" odbierał moje słowa. Wtedy odpowiem obszernie na to pytanie. Masz rację - dlaczego? I to - na to "dlaczego" odpowiem. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję Samuelu, w takim razie ostatnie pytanie. Czy Wszechświat chce nam, tu zgromadzonym, coś powiedzieć?

EN-KI: Wszechświat, to znaczy ja - i nie tylko ja... Wszechświat przygląda się Ziemi, przygląda się wam, istotom ludzkim. Ale, tak naprawdę - mogą się tylko przyglądać, nie interweniować. Bo, jak już wiecie - istoty ludzkie dostały dodatkową szansę poprawy, uszanowania tego domu - Ziemi. I Wszechświat byłby ogromnie szczęśliwy, gdyby istoty ludzkie zaczęły słyszeć i widzieć, i rozumieć... i zobaczyć - to zagrożenie, które się zbliża, nie ze strony Boga, bo jest to cykliczne, co wydarzyć się musi. Ale to zależy od istot zamieszkujących ową planetę, jak się do tego przygotują. I Wszechświat byłby szczęśliwy, gdyby - w "owym dniu", nie widzieli przerażenia, płaczu i krzyku. To może przekazać Wszechświat. I my, z naszej strony duchowej dołączając się wraz z bytami z Oriona, będziemy jeszcze mówić i powiemy jedno. Nie za wiele, bo jak wy to mówicie - "wróg nie śpi, wróg czuwa"... Ale "wroga" przechytrzymy. Otóż, będziemy wspierać, będziemy pomagać, ale jeśli my, wespół z Orionem, mamy pomóc - pomóżcie nam. Pomóżcie nam, wraz z wami - ratować Ziemię. Dzisiaj dziękuję.

IWONA: Dziękujemy bardzo.