Kolejne sesje z Lucyną Łobos: Sesje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, Sympozjum, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90
PROJEKT CHEOPS (89)
Sesja publiczna, Mysłowice
5 października 2008

Sesja publiczna metodą chanelingu telepatycznego

Uczestnicy: Lucyna Łobos, Iwona Stankiewicz, Bill Brown, Andrzej Wójcikiewicz,
oraz publiczność przybyła na spotkanie w Mysłowicach


Pytanie: Pytanie od publiczności zadane przez Iwonę Stankiewicz
En-Ki: Odpowiedź na pytanie za pośrednictwem Lucyny Łobos

EN-KI: Witam was zgromadzonych na tej sali i w tym mieście Mysłowice. Jestem, jestem istotą duchową. Me imię En-Ki. Zanim, zanim przejdę do odpowiedzi na pytania wasze, chciałbym powiedzieć słów kilka. Ta sala dzisiaj powinna być pełna. Brakować miejsc powinno. Teraz, słowo krótkie powiem - ja, En-Ki Opiekun Ziemi otrzymałem trudne zadanie opiekowania się Ziemią i ludźmi. Otrzymałem też zadanie przeprowadzenia ludzi przez ten czas roku 012. Istoty ludzkie, mówiłem już setki razy, powtarzam - sto jeden - dzisiaj. Opamiętajcie się. Opamiętajcie się w swym zapamiętaniu i zablokowaniu. Rok dwunasty nie będzie "żartem", jeśli, istoty ludzkie, nie zrozumiecie, że ratunek Ziemi znajduje się w waszych rękach. To od was zależy czy chcecie dalej na tej Ziemi być. Istoty ludzkie - pomyślcie. Jeśli posiadacie choć odrobinę jeszcze umysłu - to uruchomcie swoje rozumy. Niebezpieczeństwo cykliczne, zmiana, się zbliża. Ratunek dla Ziemi jest, został wam dany. Istoty duchowe na ostatnim posiedzeniu Rady Bogów, Rady, która odbyła się 2000 lat temu, dali wam szansę. Pytam się dzisiaj, bo słowa moje jako "Orędzie" - i znów się skłaniam do ciebie Andrzeju - mają być umieszczone w tych waszych "atrapach", które nazywacie komputerem, internetem. Więc wołam, wołam do was - opamiętajcie się. Wszystko inne jest ważne, ważne i najważniejsze - ale nie życie… Każdy niech pomyśli - nie o sobie, ale o swoich najbliższych, którzy chcą żyć. Będę jeszcze wołał bez słowa, podczas odpowiadania na pytania, a teraz słucham.

PYTANIE: Witaj, Samuelu En-Ki, pytanie od Katarzyny. Kochany En-Ki, jak pomóc ojcu, który jest alkoholikiem, nie chce dla siebie ratunku ? Jego nałóg ma negatywny wpływ na całą rodzinę. Dziękuję ci za pomoc i opiekę.

EN-KI: Alkoholizm jest chorobą i jeśli sam chory nie chce zrozumieć, to nie ma takiego lekarstwa, które by mogło dać mu wyleczenie. Dam tobie radę. Są przecież też momenty trzeźwości. Nie można namawiać, tłumaczyć - ale użyć "podstępu". Podsuń swemu ojcu książki o Misji Faraon, postaraj się też "niby przypadkiem" zostawić nagrania sesji, tak żeby jego to zaintrygowało, aby przesłuchał, przeczytał. W mych słowach jest też ukryta pewna "magia", magia, która działa na ludzi w różny sposób. Spróbuj, bo to może być lekarstwem. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Nazywam się Kamil. Mam jedno, proste pytanie - kim jesteś i jakie masz zamiary, kto cię przysyła i dlaczego nam pomagasz ?

EN-KI: Prosta odpowiedź. Kamilu, kocham was. Jeśli wiesz co to jest miłość, taka bezinteresowna - to zrozumiesz dlaczego pomagam. Byłem tak zwanym "konstruktorem" doskonalącym rodzaj ludzki, czyli - pierwszym, który przybył na Ziemię. Mogę was potraktować jako moje dzieci. Czyż nie kocha się dzieci? Rozumiesz, dlaczego pomagam ? Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Ani. Jak można poprawić pamięć ?

EN-KI: Ćwiczyć umysł, albo pić zioła. Takim dobrym zielem, które wzmacnia umysł, jest miłorząb japoński. Jeśli zaczniesz pić to ziele, to i twa pamięć się poprawi. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Krzysztofa. Witaj Samuelu. Czy mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat kryształu górskiego, w jakiej formie należy go przyjmować, czy zawarty w nim krzem nieorganiczny jest w ogóle przyswajalny przez organizm, czy może też nie chodzi tutaj wcale o niego ?

EN-KI: Chodzi o niego też. W jakiej formie ma być przyswajalny przez organizm? Zmielony "na mąkę". Kryształ ma być zmielony na mąkę i wtedy organizm będzie przyswajał. Organizm wasz jest tak skonstruowany, że co ma pobrać, to pobierze, a nadwyżkę - wydali. Więc jak masz możliwość zmielenia kryształu górskiego, to uczyń to i spożywaj. To będzie z pożytkiem dla ciebie. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Doroty. Witaj En-Ki. Czy to prawda, że politycy i wysocy rangą oficerowie armii amerykańskiej przygotowują fałszywy atak kosmitów na Ziemię i użyją do swych niecnych czynów statków kosmicznych przejętych od innych cywilizacji? Podobno tworzą też "kosmiczne oddziały specjalne" i do czego one będą służyć?

EN-KI: Nieprawdą jest to, o czym piszesz Doroto i co mówisz. Politycy, i nie tylko politycy świata, różne niecne zamiary mają wobec populacji ludzkiej. Zbyt mało czasu zostało i politykom, i jeszcze innym ugrupowaniom światowym na to, żeby "rozsiać zamieszki" na Ziemi. Ci, których nazywasz "kosmitami", można ich przyrównać do - też twoich - braci i sióstr. Nie są to istoty bezrozumne, ale o bardzo wysokim stopniu rozwoju. I to, co planują przywódcy religijni, przywódcy rządów świata - znane mi jest. I zniweczone będą wszystkie posunięcia, jakie są kierowane w kierunku, jak to nazwałaś - "kosmitów". Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Zofii. Jak postępować ze starszą osobą, moją teściową, której życzę i robię wszystko, aby jej było jak najlepiej? Urządziłam mieszkanie, uwzględniając jej wiek i ograniczenia, a ona jest ciągle niezadowolona i wręcz widzi we mnie wroga?

EN-KI: Jest takie "czarodziejskie" słowo, Zofio, płynące z serca... Bo to dobrze, że zrobiłaś to czy tamto, ale ty to zrobiłaś - i to wszystko. A, użyj tych "czarodziejskich słów" i powiedz jej od serca - "Kocham cię mamo... Bardzo ciebie kocham". Tylko to nie mają być słowa. To ma wypłynąć z serca, bo tej kobiecie brakuje miłości. Co z tego, że jej stworzyłaś "złotą klatkę.... Ptak zamknięty w złotej klatce - umiera… Więc pomyśl nad tym. Nie - dobra, które stworzyłaś, ale ona - potrzebuje czuć miłość od ciebie, więc jej to daj. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Eli. Witaj En-Ki. Serdeczne pozdrowienia. W jaki sposób i skąd będę wiedziała, że ja i moja rodzina otrzyma "znak życia"?

EN-KI: Serce... W sercu będziesz mieć zapisane. Ale... Jest pewne "ale"... Chcesz przeżycia dla siebie i dla swojej rodziny? Zadaj sobie pytanie: "Co ja zrobiłam dla drugiego człowieka? Co ja zrobiłam dla Ziemi"? I wtedy otrzymasz odpowiedź - czy ten "znak życia" jest tobie dany. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję bardzo, następne pytanie. Gdzie znajduje się Arka Przymierza, co zawiera i jeżeli będzie odnaleziona - to kiedy?

EN-KI: W Jerozolimie... głęboko, pod jedną ze świątyń, i nie będę teraz wymieniał - pod którą świątynią, bo wystarczy tych "niezdrowych sensacji". Pytasz kiedy zostanie odnaleziona? Dopiero, kiedy na Ziemi zapanuje względny porządek. Dopiero wtedy, kiedy zacznie znikać żądza złota, kiedy zacznie znikać nienawiść, jaka jest teraz na Ziemi pomiędzy wami istotami ludzkimi. Wtedy zostanie odnaleziona Arka Przymierza. Co w niej jest? Przykazania... przykazania dla istot ludzkich, jak żyć w pokoju, w miłości. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Beaty. Jakie znaczenie miało wydarzenie 5 maja 2000 roku?

EN-KI: Chcesz mnie "przetestować", Beato? Tylko że ja na takie "testy", na forum - nie wyrażam zgody. Jeśli taka harda jesteś zadając mi to pytanie, więc chętnie z tobą podyskutuję, ale na innym gruncie, czyli na sesji osobistej. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Drogi En-Ki. Wiem, jak ważny jest Projekt Cheops dla nas wszystkich, ale proszę cię o pomoc w sprawie osobistej. Co właściwie dolega mojej córce i czy będzie zdrowa? Czy poprawią się relacje między nią a ojcem?

EN-KI: Twe pytanie z serca płynące - i pomogę tobie. Pomogę. Ale, tutaj - żebym mógł tobie pomóc, poproszę ciebie na sesję osobistą. Jeszcze raz powtarzam - proszę, przyjedź, a ja obiecuję tobie pomoc. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czego możemy się spodziewać w 2009 roku jeśli chodzi o światową gospodarkę i ewentualne katastrofy naturalne ?

EN-KI: Mogę powiedzieć tak - z ignorancją istoty ludzkie podchodzicie do Misji Ratowania Ziemi. Misja Ratowania Ziemi - to nie garstka tylko ludzi, ale wy wszyscy, każdy z was po kolei. Tu zadając to pytanie, myślisz o sobie - czyli "ja"... Czego mogę się spodziewać? Niczego dobrego. Jeszcze większy będzie kryzys, jeszcze bardziej podupadać gospodarka. Nie liczcie na to, że nagle "ozdrowienie" nastąpi. Nic z tego. Każdy następny rok będzie się chylił ku upadkowi. Ratunek dla siebie, dla Ziemi - znacie. Tym ratunkiem jest faraon, tym "kluczem" do ratowania Ziemi i was, istoty ludzkie. Więc to jest moja odpowiedź - nie będzie polepszenia, to będzie gorszy rok od tego, który obecnie mija. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Marka. Drogi Samuelu. W Internecie pojawiły się informacje o przekazach dotyczących ukazania się statków Galaktycznej Federacji Światła z przesłaniem Miłości dla ludzkości, które ma mieć miejsce 14 października tego roku, zatem - za tydzień. Czy ten przekaz jest prawdziwy, czy do manifestacji UFO rzeczywiście dojdzie i jaki może mieć to wpływ na losy prac wykopaliskowych Projektu Cheops ?

EN-KI: Manifestacje, jak to nazwane zostało - UFO, bo już różne cywilizacje będą się manifestować na niebie. Przeważnie będą to manifestacje "świetlne", poza zasięgiem radarów dalekiego zasięgu - tak to wy nazywacie. Dla bezpieczeństwa to będzie, bo rakiety z bronią wycelowane są w kosmos, są wycelowane i ten statek, który będzie w zasięgu takiej rakiety może zostać zestrzelony. Istoty ludzkie myślą, że przechytrzą to "UFO", jak to mówicie, i zdołają sprowadzić do tego momentu, aż będą w zasięgu rakiet. Manifestacje świetlne, które są - już pokazują, i będą coraz to więcej się manifestować. Dają wam znaki mówiąc: "Jesteśmy, chcemy wam pomóc", ale Ziemia należy do istot ludzkich - i to wy powinniście o to zadbać, żeby ją ratować. Co przyniesie ta manifestacja 14 -tego października? Następne ostrzeżenie przed zbliżającymi się niebezpieczeństwami roku dwunastego. Ale istoty ludzkie obserwując manifestacje - to tak, jak gdybyście fajerwerki obserwowali na niebie. Nic nie dają do myślenia. Zatem, ta manifestacja i następne - to są sygnały, ostrzeżenia - proszące, mówiące, dające ostrzeżenie opamiętania się. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Napływają informacje o projekcie BLUEBEAN, którego celem jest zaprowadzenie przez Iluminatów nowego porządku świata i wprowadzenie na świecie - ich jednej religii za pomocą wykorzystania techniki holograficznej i systemu satelitów Ziemi, sztucznych objawień Boga, przekazów telepatycznych, również wywoływania sztucznych trzęsień ziemi. Czy te działania odnoszą się do słów Jezusa o ucisku w tych czasach, jakich nie było od początku?

EN-KI: Trochę przesadzone są słowa w twoim pytaniu. To, że Iluminaci, już mówię oficjalnie o tej grupie - chcą "zdziesiątkować" populację ludzką, jest to faktem, ale żeby aż do tego stopnia, co słyszę - to nie. Mają sposoby inne, aby zdziesiątkować populację ludzką. Mogą przez te trzy lata "ucisk" spowodować, czy..., mówi Biblia. Spokojnie - ukryć się na rok dwunasty. Mają tak wyposażone schrony, że kilka lat nawet mogą spokojnie egzystować, dopóki Ziemia się nie uporządkuje. I dalej, powtarzam - uratowanie Ziemi jest w rękach ludzi, was wszystkich, a nie podporządkować się grupie, niewielkiej grupie ludzi, która zawładnęła światem. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Wiktora. Kochany En-Ki. Proszę Cię o Twoją radę. Chciałbym zająć się instalacją paneli słonecznych w Meksyku do ogrzewania wody i wytwarzania energii elektrycznej. Marzę też o tym, by móc przebudowywać samochody na silniki elektryczne właśnie z wykorzystaniem paneli słonecznych. Chciałbym pomóc moim bliźnim w obniżeniu kosztów codziennego życia. Pokornie, zatem proszę o pomoc i przyjście istoty duchowej - mojego Przewodnika, aby mi pomagał w tym przedsięwzięciu. Nie zależy mi na zdobyciu majątku, ale na przeżyciu mojej rodziny, moim i innych osób do roku 2012. Dlatego też zgłosiłem swój udział do prac wykopaliskowych w Egipcie. Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

EN-KI: Wiktorze, twoja prośba może być przyjęta, jako "zlecenie". "Zlecenie" pomocy dla ciebie. My, istoty duchowe Wiktorze, mamy możliwości energetyczne, ale jeśli chodzi o ciebie - to twoje marzenia pomożemy tobie realizować. Tylko - jest pewien "szkopuł", pewna przeszkoda. To, co chcesz zrobić, jest ogromną przeszkodą dla tych, którzy na istotach ludzkich, na dzień dzisiejszy, zarabiają krocie. Więc ty, ze swoimi planami, ze swoimi marzeniami pomocy dla ludzi - nie zostaniesz dopuszczony. A my, chroniąc ciebie, musimy tak dawkować tobie energię, pomoc, żebyś nam mógł potem służyć po roku dwunastym. Czyli - twoje marzenia się urzeczywistnią, ale dopiero po roku dwunastym. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Drogi En-Ki, kochany Przyjacielu. Czy została uzyskana energia "wdowiego grosza"? Po przeczytaniu dwóch ostatnich sesji - obawiam się, że jeszcze nie?

EN-KI: Cóż mogę powiedzieć na to pytanie?Oj... oj... oj... Prędzej istoty ludzkie jesteście w stanie dać ten "wdowi grosz" temu, kto żebrze pod kościołem, niż dać ten "wdowi grosz" na ratowanie Ziemi. I to niech będzie moją odpowiedzią. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Jak środek AU 100 stosować na astmę alergiczną i wrzody żołądka?

EN-KI: Pić i pryskać... Pryskać do buzi. Ale to nie wystarczy jedna porcja. To jakiś czas trzeba stosować ten preparat, żeby odczuć skutki - pozytywne skutki preparatu AU 100. Do tego dołącz jeszcze - wiarę. Bo, wiara to sugestia, w to, że będzie dobrze. I wtedy - zdrowym się będzie. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy Maria i Jarek mają jakiś udział w Projekcie? Jeżeli tak - to jaki?

EN-KI: Nie jest to przypadek, że stanęliście na drodze Projektu. Projektu Misji Ratowania Ziemi. Kochacie życie. Kochacie siebie, więc to, co mogę zaproponować wam, zapytać się - czy chcecie współpracować z nami, istotami duchowymi, bytami z Oriona? Z radością wtedy powitamy was w Projekcie Cheops. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Jak rozpoznać byty z innych planet, przebywające na Ziemi i przyjmujące ludzkie ciała?

EN-KI: Nie da się... Trzeba być wyjątkowo wrażliwym... wyjątkowo "otwartym" na świat pozazmysłowy, żeby odebrać te istoty, byty, które obecnie przybrały materię ludzką i żyją wśród was. Na pierwszy rzut oka - są nie do rozpoznania. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Jaka jest przyczyna lunatyzmu? Czy można to wyleczyć?

EN-KI: Raczej nie... Tu potrzebna jest opieka, wyrozumiałość rodziny. Lunatyk jest to istota o bardzo silnych wibracjach energetycznych i "przytrzymując" takiego chorego - można z niego wydobyć mnóstwo cennych informacji. Bo "przytrzymując" taką osobę, zadając jej pytanie - ona zacznie mówić. I mogą być to przekazy od bytów, od świata ducha. Spróbuj. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Adama. Czy wspomnienia i wiedza z odległej przeszłości to wspomnienia nasze, czy naszych Stwórców, a może jakiejś pamięci zbiorowej?

EN-KI: Pamięć zbiorowa... Czy coś takiego istnieje? I tak, i nie... To tak, jak gdyby centralny komputer był bankiem informacji. Taka zbiorowa informacja istnieje, ale nie na poziomie fizycznym, ale na poziomie ducha. Czyli wtedy, kiedy znajdziesz się już w świecie ducha, to wtedy można z takiego "banku informacji" korzystać. Kiedy jesteś na Ziemi, w ciele, to każda istota ludzka ma swój "zamknięty komputer" i nie wchodzi do innego "banku informacji". Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Co jest przyczyną tego, że nie potrafię i boję się robić to, co bym chciał w życiu robić? Co muszę zmienić w sobie i jak to zmienić?

EN-KI: Najlepiej by było, gdybyś się do mnie zgłosił na sesję osobistą i wtedy znaleźlibyśmy przyczynę twojej bojaźni. Ale, póki co - to jest takie jedno "lekarstwo" - zobacz swoją własną wartość i to będzie lekarstwem dla ciebie. A jeśli to nie pomoże, zgłoś się do mnie. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Nazywam się Patryk. Niedawno dowiedziałem się, że choroba, którą mam od urodzenia, jest chorobą genetyczną. Moje pytanie - to skąd się ta choroba wzięła?

EN-KI: Mówisz - "genetyczna", czyli przekazana przez rodziców, lub pradziadków, prapradziadków - stąd się bierze ta genetyka fizyczna ciała. Duch nie podlega tym prawom chorób genetycznych. Bo dzisiaj masz tych rodziców, a kiedy ponownie zejdziesz na Ziemię, będziesz mieć innych. Czyli co? Przejmujesz wszystkie choroby genetyczne po każdym "zejściu" na Ziemię? To byłoby niedorzeczne, więc tak naprawdę, genetyki - chorób genetycznych nie ma. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy warto przy istniejącej koniunkturze inwestować w fundusze inwestycyjne? I jak będzie zachowywać się gospodarka światowa?

EN-KI: Mówiąc waszym językiem ziemskim - czarno to widzę. Nie mogę tobie powiedzieć w jaki fundusz masz zainwestować, bo każdy fundusz będzie kulał. I dlatego na to pytanie nie umiem dać odpowiedzi, bo z dnia na dzień będzie to wszystko w chorym systemie. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Katarzyny. Kochany En-Ki, co sądzisz o tym, że Papież Benedykt miesiąc temu zmienił imię Boga. Nakazał, aby w liturgiach wymieniać jego imię, jako Adonai, a nie - Jahwe?

EN-KI: No, cóż... To jest tak, jak "tonący woła o brzytwę". Imię to - Bóg wymienił Mojżeszowi i takie pozostanie. Pozostanie imię - Jahwe. Co miałem na myśli, mówiąc - "tonący nawet nie chce brzytwy" w tym momencie, bo dalej się uważa za mocnego. Mogę tylko powiedzieć - poczekajmy, jeszcze trochę zaczekajmy. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy jaskółcze ziele jest również lekarstwem na wirusowe zapalenie wątroby typu C ?

EN-KI: Jest, tylko ostatnio to lekarstwo zaczyna nie podobać się farmacji. Za bardzo leczy, a nie powinno. Więc ja, jako istota duchowa, nie medyk - zalecam w takich dawkach, jakie były podane i w takich odstępach pić jaskółcze ziele, które pomoże tobie. Tylko, z tego, co jest mi przekazane, a smutny przekaz dostałem - zaczyna być to usuwane z produkcji jako "szkodliwe". No pewnie, szkodliwe, bo - po cóż to leczyć i coś co wam pomaga - sprzedawać, kiedy w zamierzeniu jest zdziesiątkować populację ludzką. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Dlaczego obcym cywilizacjom zależy na ratowaniu Ziemi i czy są wśród nich również cywilizacje wrogie ludziom?

EN-KI: Nie, są cywilizacje, które obojętnie patrzą na poczynania ludzkie i wcale nie zamierzają się włączać w ten Projekt Ratowania Ziemi. Tak naprawdę, są tylko dwie cywilizacje, którym zależy na Ziemi. Jedna, która chce pomagać, która ma powiązanie z istotami ludzkimi - czyli Orion. I druga cywilizacja, której zależy na Ziemi, trochę mniej na ludziach - czyli Syriusz B. Innych nie interesuje los ludzki. Ubolewają tylko nad tym, że istoty ludzkie postradały rozum. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Włodzimierza. Czy jest jakiś sposób na rozwiązanie moich problemów zdrowotnych, związanych z kamicą nerkową, alergią i sercem, oraz w jakim kierunku powinienem rozwijać moją córkę?

EN-KI: Córka - to powinna się do mnie zgłosić, a nie ty będziesz jej wytyczał drogę. Bo każda istota ludzka ma swój własny rozum i swój własny kierunek, albo - inaczej - pozwól jej działać, pozwól jej myśleć i pozwól jej zrobić to, co ona będzie uważała za słuszne. Co do twoich schorzeń, to zalecam Suplement, który się niebawem ukaże, czyli - spożywanie właśnie złota, kryształu górskiego z magnezem. I - jaskółcze ziele. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Bogdana. Dziękuję za przybycie na nasze spotkanie do Mysłowic. Drogi En-Ki, czym była tak naprawdę Biblijna Arka Przymierza ? Co opisuje Ezechiel w swojej części Biblii ? Czy w Apokalipsie Św. Jana znak 666 oznacza "chipy" ?

EN-KI: Nie zdążą was masowo "zachipować". Chipy będą oznaczać nie trzy szóstki, ale numery sobie wybiorą. Ten, co się pozwoli "zachipować", to tak, jak gdyby wydał na siebie wyrok. No, cóż... Każdy posiada rozum i wolną wolę. Jeśli sugestia, jeśli to, co środki masowego przekazu wam przekażą, będzie silniejsze, to pozwólcie się "chipować". Wtedy - zobaczycie. Bo, moje słowa, innych słowa - które są przekazywane - proszące - "nie róbcie tego" nie zdają egzaminu. Więc nadejdzie ten moment, kiedy środki masowego przekazu powiedzą - "dla dobra waszego, trzeba się zachipować". Arka Przymierza - co jest w niej ukryte, co wam ma przekazać, będzie to odkryte, już mówiłem. Są to informacje - jak żyć, jakim człowiekiem dla drugiego człowieka być - powiem pokrótce. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Radka. Co dalej ze szkołą tańca ?

EN-KI: Taniec był okrasą dla Bogów już w zamierzchłych czasach. I taniec pozostanie. Piękny taniec, czysty taniec - jest miły Bogu, więc nie zarzucaj tego talentu, a ćwicz go dalej. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, następne pytanie. Kto może wejść do Wielkiego Labiryntu ?

EN-KI: Na "pierwszy rzut"? Jak masz odwagę - to zapraszam, bo są zabezpieczenia. Wejdą ci, co mają czyste, otwarte serce. Jeśli takie posiadasz - to zapraszam. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Ewy. Czy w wieku 62 i 58 lat - damy radę pomóc w wykopaliskach ?

EN-KI: Nawet gdybyś istoto ludzka miała 100 lat - to też cię zapraszam, i tu jest wielka radość, bo to nie lata, ale serce się liczy. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Irka. Jak będzie przebiegał upadek organizacji mącącej w głowach i innych firm z nią związanych ?

EN-KI: Na tego rodzaju upadek trzeba jeszcze chwilę zaczekać. Jeszcze musi być "wielki ucisk", o czym pisze się w Apokalipsie Św. Jana. "Wielki ucisk", żeby z tego wielkiego zagrożenia jeszcze uratować tych, u których otworzy się serce. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Cysia. Czy orędzie Vassuli Ryden jest prawdą, czy to faktycznie orędzie od Boga ?

EN-KI: Bóg wysyła, nazwijmy to - informacje. Daje - orędzia, przekazy. Woła na wszystkie strony świata. O co woła? O miłość, o opamiętanie się, o ratowanie Ziemi. Od 2000 lat. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Redmuluca. Jaki i w jakim stanie - złoto ma wpływ na DNA ?

EN-KI: Na twój organizm ma złoto wpływ, a nie na DNA. I masz spożywać złoto po to, żeby wzmocnić organizm, mieć większy wigor. Po to jest potrzebne złoto, a nie - zmieniać DNA. Co wy się naczytaliście takich różnych rzeczy? Po to, żeby wam mącić w głowach? Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Lukasa. Co sądzisz o Ignacym Branczaninowie ?

EN-KI: Żeby sądzić - muszę odebrać energię. A ja nie sądzę, bo energii - nie odbieram. Chcesz coś więcej wiedzieć? Daj mi jego energię, a wtedy odpowiem na to pytanie. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Czesława. Czy jestem poważnie chory ?

EN-KI: Uff... A ja - tak poważnie - ciebie, Czesławie, w takim razie zapraszam na "diagnozowanie" i na sesję. Wtedy powiem, czy jesteś poważnie chory, czy tylko chcesz żeby się tobą zainteresować. Czy też uciekasz w chorobę, bo wołasz o miłość. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Ewy. Jestem w związku z mężczyzną, jednocześnie spotykam się z drugim. Dlaczego tak się dzieje?

EN-KI: I - trudna decyzja... Gdyby to było inaczej, to powiedziałbym - nie ma problemu. Bo mężczyznom jakoś to "przystoi", żeby mieć dwie kobiety. Natomiast, kiedy kobieta ma dwóch mężczyzn - to o jednego za dużo. Jeśli obaj mężczyźni dojdą do porozumienia, a ty dasz radę dwóm - to nie widzę problemu, abyś miała mieć dwóch i obu - jednakowo kochać. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Jurka. Co się stanie z ludźmi, którzy nie otworzą swoich umysłów i serc po roku dwunastym? Czy ludzie w ogóle będą się potrafili zmienić?

EN-KI: Po to będzie precesja. A, co to jest precesja - odwołuję ciebie do sesji, na których dokładnie tłumaczyłem co to jest precesja. Ostatnia szansa będzie. Bo kiedy Ziemia otrzyma zabezpieczenie energetyczne, energomagnetyczne - to jeszcze Ziemię czeka taka "transformacja energetyczna". I tu jest ta szansa opowiedzenia się za otwarciem serca, lub - nie. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy miłość i wiara w człowieka potrafi zmienić nawet najbardziej zamknięte serce ludzkie?

EN-KI: O, tak... I tutaj z całą stanowczością mówię - tak. Miłość, prawdziwa miłość - potrafi czynić cuda. Czyń to. Daj miłość. Taką szczerą, prawdziwą miłość. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, teraz przekaz od Krzysztofa: "Boskość we mnie pozdrawia boskość w tobie, Samuelu"... Chciałem podziękować za całą miłość, którą się z nami dzielisz i prosić o wsparcie - abym ja sam potrafił wytrwać w miłości i pokoju, i aby tak się stało na Ziemi.

EN-KI: I te słowa - powinny być "wyryte na kamieniu". Albo, niech sobie każdy "wryje" te słowa w serce... Te słowa popłynęły szczerze, ze szczerego serca. Tak... Niech "boskość" będzie w waszych sercach, szczera, pełna miłości. Wtedy, nie musimy się troskać o rok dwunasty, ani bać o was, płakać nad waszym losem. Niech boskość zagości w waszych sercach - te słowa zapamiętajcie sobie. I niech te słowa też popłyną w eter, kiedy sesja będzie przekazana na Internecie. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Katarzyny. Jak przekonać moich znajomych, aby uwierzyli w Projekt Cheops i ciebie drogi Samuelu? Jakich użyć argumentów, aby przestali drwić?

EN-KI: Milczenie jest złotem - zapamiętaj to sobie. Jak przestaniesz mówić o Projekcie, o mnie - to wtedy się zainteresują - dlaczego zamilkłaś, co jest tego przyczyną? Zapamiętaj - milczenie jest złotem, a swoje słowa potraktuj, jak perły... Wiesz, gdzie się nie rzuca pereł? Jak nie wiesz, to spróbuj się dowiedzieć. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Stasia... Przepraszam - od Stasi. Dlaczego ludzie tak panicznie boją się śmierci? Przecież dusza wie, że po śmierci "wraca do domu"?

EN-KI: Błędy, są to błędy, jakie były wam wpajane przez wiele, wiele lat. Przez kogo te błędy wam były wpajane - nie muszę mówić. Jesteście istotami inteligentnymi i na pewno wiecie, kogo mam na myśli i o kim mówię. Oczywiście, że śmierć to tylko przejściowy czas, czyli - "zużycie powłoki" następuje, a potem - wymiana na nową. Ale, to trzeba zrozumieć. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Krzysztofa. W głębi serca - dziękuję za twe słowa do nas. Pytanie: czy preparat AU 100 oddziałuje i w jaki sposób na DNA ?

EN-KI: Na to pytanie już przed chwilą odpowiadałem. Nie - na DNA, tylko na twoje fizyczne ciało. DNA, jak to nazywacie - czyli ta osobność, umysł - zmienia się za każdym razem, kiedy przychodzisz na Ziemię. Co wyście się tak "uczepili" tego DNA? Tego nie mogę zrozumieć. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Jurka. Czy jestem dalej okłamywany przez "A" i jakie mam wyjście, i co powinienem zrobić w mojej sytuacji?

EN-KI: Bardzo obszerne pytanie - czy jestem okłamywany? To, w takim razie, skoro boisz się ujawnić, boisz się ujawnić imienia osoby, którą podejrzewasz o to "okłamywanie" - zapraszam na sesję osobistą, wraz ze zdjęciem. Słucham.

PYTANIE: Dziękuję, kolejne pytanie. Jestem ciekaw, jakie miejsce obecnie na naszej planecie Ziemia, będzie przypominać po roku 12- tym?

EN-KI: Albo to będzie tak jak teraz - czyli nic takiego większego się nie wydarzy, bo Ziemia osłonę otrzyma. Albo, Ziemia osłony nie otrzyma i po roku dwunastym ciężko będzie znaleźć miejsce, które będzie można podziwiać, gdzie można będzie zamieszkać. Decyzja należy do was. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Padały już różne pytania - od wyników meczy sportowych po zdrowie naszych bliskich, lecz nikt nie zadał pytania o zdrowie i los zwierząt. Jaki będzie los wszystkich zwierząt krótko przed i po roku 12-tym? Te istoty także są dziełem Stwórcy, które cierpią - niestety, przez nas ludzi.

EN-KI: Tak, są dziełem rąk boskich. Na planecie, na której żyłem, i na planecie, na której żyją wasi pobratymcy i na innych planetach - zwierzęta szanuje się na równi z istotami żyjącymi na owej planecie. Wyjątkiem jest Ziemia. Wielu ludzi kocha zwierzęta, szanuje, ale jakżeż wielka liczba ludzi zwierząt mało, że nie szanuje - męczy, zabija. Jaki los czeka zwierzęta, pytasz? Tu też mnie serce boli. Bo, kiedy Ziemia nie otrzyma zabezpieczenia, to zarówno zwierzęta, jak i ludzie będą ginąć. Z bólem serca muszę to stwierdzić. Jeśli będzie inaczej - także przeżyją zwierzęta i odzyskają należyty im szacunek po roku dwunastym. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, teraz pytanie od Bernarda. Kilka dni temu, pierwszy raz w życiu, napisałem list do En-Ki i mojego Anioła Stróża, położyłem się spać i usnąłem. W nocy miałem cudowny sen, pod koniec którego poczułem, jak gdyby poraził mnie piorun. Piorun szczęścia, miłości i bezpieczeństwa. To było jedno z najpiękniejszych uczuć w moim życiu. Chciałem dziś za to najmocniej podziękować. Uczucie to było tak mocne, że tej nocy już nie usnąłem, a przez cały dzień następnego dnia w pracy czułem się "pijany ze szczęścia". Moje pytanie: wraz z żoną staramy się o drugie dziecko, a naszym marzeniem, oprócz tego jest wybudować dom. Czy dobrym momentem jest decyzja o budowaniu domu, biorąc pod uwagę, że pieniądze byłyby z kredytu, i to - co zbliża się rok 2012?

EN-KI: To nie piorun ciebie poraził, ale otrzymałeś odpowiedź - dotknięcie tego "niewidzialnego, nieznanego", czyli istoty duchowej, która w ten sposób dała tobie znak - "Jestem przy tobie. Prosiłeś - jestem...". I nie zatrać tego, bo taki ktoś - Opiekun Duchowy, pojawia się, ale może też odejść. Dalej, prosicie o dziecko. Wasza prośba może być spełniona, ale pytanie - czy chcecie "zaryzykować"? Czy może lepiej byłoby zaczekać jeszcze trochę, a potem spokojnie sprowadzić na Ziemię istotę duchową, która będzie waszym dzieckiem. Macie mnóstwo czasu, nie spieszcie się - rada taka moja jest. Dom wybudować? Teraz wszystkie banki świata będą się bronić przed upadkiem. W jaki sposób? Ano, w taki sposób, że tych co zaciągnęli kredyty - będą "obdzierać ze skóry". Czy jesteście gotowi na to? Zadaj sobie to pytanie, albo - tak pięknie potrafisz programować sen. Zaprogramuj się, dostaniesz odpowiedź. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Grzegorza. Matka Boża została zabrana z ciałem do nieba. Jak ciało fizyczne ma się w świecie ducha? Co znaczy w wierze katolickiej - ciała zmartwychwstanie?

EN-KI: Jak do świata ducha można się dostać w ciele fizycznym? Jestem w tym miejscu, ale takiego ciała fizycznego, jak miałem na Ziemi - nie posiadam. Więc Maria nie została wzięta do nieba z ciałem fizycznym, bo jest to fizycznie niemożliwe. Więc czytaj mądrzejsze książki. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Krzysztofa. Witaj En-Ki. Serdecznie cię pozdrawiam i cieszę się, że mogłem tu dzisiaj przybyć na spotkanie z tobą. Z mojej strony pytania nie będzie, bo to, co zostało powiedziane, mi wystarczy. Proszę cię o ochronę do roku 2012 dla moich dzieci, żony, mamy, babci i mnie. Dziękuję.

EN-KI: A ja mogę odpowiedzieć na to pytanie tak: "Wyślij zlecenie ku nam" - z tą samą prośbą, co tu napisałeś do mnie, a "zlecenie" twoje zostanie przyjęte i tą ochronę otrzymasz. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Którą drogę mam obrać, aby znaleźć szczęście? Obecnie pracuję i studiuję. Jedno i drugie jest powiązane z informatyką. Czy jest to dobra droga dla mnie? Czy też może powinienem zmienić radykalnie dziedzinę, z którą jestem powiązany i na przykład wyjechać w poszukiwaniu tej właściwej drogi?

EN-KI: Droga może być "dobra", i droga może być "zła"... Wszędzie możesz znaleźć tą swoją drogę "najlepszą" - czy tu, w Polsce, czy zagranicą, wszędzie. Najważniejsze jest to, gdzie jest twoje serce. I, czy twój zawód jest dobry? Dobry. Mogę powiedzieć - bardzo dobry. Bo ta dziedzina nauki po roku dwunastym będzie potrzebna. Więc pozostań przy tej pracy, przy tym zamiłowaniu, a swoją drogę znajdź - poprzez drogę serca. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, teraz pytanie od dwunastoletniego Pawła. Jak będzie wyglądała szkoła po roku 2012, czy zmiany nastąpią gwałtownie, czy stopniowo i czy będzie dużo pracy domowej?

EN-KI: Lubię odpowiadać na pytania - właśnie dzieci. Po dwunastym roku nie nastąpi to gwałtownie. Zmiany będą następować sukcesywnie. Przyglądając się teraz tym ziemskim szkołom mogę powiedzieć, że jest to tyrania, a nie nauczanie was. Nie ma w tej szkole, tak naprawdę - podejścia do ucznia, nie ma miłości, czego wy potrzebujecie. Obiecuję, jeśli starsi - twoi rodzice, wujkowie, ciotki i inni - mówię starsi - zrozumieją, co to znaczy Ratować Ziemię, to ja tobie obiecuję, że szkoła po roku dwunastym będzie wielką przyjemnością. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, jeszcze słów parę od Wiktora. Drogi En-Ki, przede wszystkim dziękujemy ci za miłość twą i opiekę, cierpliwość i wyrozumiałość. Kochamy cię serdeczny Przyjacielu i prosimy - opiekuj się nami zawsze. Dziękujemy naszym Skrzydlatym Braciom za ochronę Ziemi przed zbliżającymi się meteorytami, oraz za ich pozytywną energię wstrzymującą zbrojne konflikty.

EN-KI: Dziękuję za słowa "dziękuję"... Ja, ze swojej strony, chociaż moje słowa dzisiaj momentami mogły być ostrzejsze, czasami nawet cierpkie - ale który, pokażcie mi, ojciec, który kocha swoje dzieci - czasami na nie nie krzyczy? Musi pokrzyczeć, a nawet klapsa przyłożyć, ale to wszystko jest z miłości. Krzyczę - bo kocham... Boleję nad ludźmi - bo kocham, i dlatego dalej będę mówił - "opamiętajcie się i zrozumcie co to jest Misja Faraon, co to jest Misja Ratowania Ziemi, że Misja Ratowania Ziemi - to wy. Wy wszyscy jesteście odpowiedzialni za ratowanie Ziemi...". Dlatego dziękuję za miłe słowa, za słowa ciepłe. Raz jeszcze powtarzam - ja, jako ten konstruktor, który doskonalił rodzaj ludzki - jestem też w pewnym sensie za was odpowiedzialny. Więc, mogę tylko powiedzieć: "Niech dotrze do waszej świadomości zagrożenie roku dwunastego". I raz jeszcze - dziękuję za ciepłe słowa miłości. Słucham.

PYTANIE: Bardzo dziękuję, i jeszcze na koniec słowa od Oliwii. Kochany En-Ki. Przede wszystkim - bardzo dziękujemy za Twoją radę, opiekę, wielką cierpliwość i wstawiennictwo przed naszym kochanym Panem Bogiem, którego prosimy o przebaczenie za to, co mieliśmy osiągnąć i nie osiągnęliśmy. Zostało jeszcze kilka lat walki na tej Ziemi i chcemy dalej uczyć się kochać, ufać i mieć silną wiarę z pomocą Pana Boga i z pomocą wszystkich istot kochających, które inspirują nas i pomagają uratować ludzkość i planetę Ziemię. Za to wszystko - ogromnie dziękujemy.

EN-KI: Miło, jak miło jest słyszeć słowa "dziękuję"... Jak miło byłoby mi powiedzieć do was wszystkich - nie tylko grup, u których się serce otwiera, ale do was wszystkich. I do tych, którzy dzisiaj kpią, śmieją się, szyderstwa, obelżywe słowa - tak chciałbym powiedzieć - "Dziękuję, bardzo chciałbym...". A dzisiaj wam dziękuję za wysłuchanie tych słów moich do was. Dziękuję.

IWONA: Dziękujemy.